nowa oferta
lokal na wynajem - Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski
lokal na wynajem

LW-14896

Lokale biurowe do wynajęcia w nowym budownictwie Oferta wynajęcia lokalu biurowego, położonego w nowym budynku w zachodniej części Piotrkowa. Lokal o powierzchni 40m2. Wysokość pomieszczeń 2.70m. Do lokalu są dwa wejścia . Lokal o wysokim standardzie. Położony ...

Powierzchnia
40,00 m2
Piętro
1
Cena za m2
28,00 zł
cena 1 120
lokal na wynajem - Piotrków Trybunalski
nowa oferta
lokal na wynajem - Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski
lokal na wynajem

LW-14895

Lokal w budynku z windą na trzecim piętrze    Pomieszczenie o powierzchni około 45m2. w bardzo dobrym standardzie. w lokalu możliwość zamontowania umywalki. Idealne miejsce pod kosmetykę , gabinet etc Toaleta dostępna na korytarzu. Przy budynku miejsca parkingowe.   . Monitoring, ...

Powierzchnia
45,00 m2
Piętro
3
Cena za m2
33,33 zł
cena 1 500
lokal na wynajem - Piotrków Trybunalski
nowa oferta
hala na sprzedaż - Moszczenica

Moszczenica
hala na sprzedaż

HS-14894

Budynek o wymiarach 68x13m. Wyremontowana część budynku o powierzchni 240m2, wymiary 19x13m. Wysokość 3,47 - 3.82m. Brama wjazdowa sterowana elektrycznie. Rampa. Podjazd. Powierzchnia działki 4120m2, wymiary 40x100m.  Bezpośrednio przy drodze gminnej - ul. ...

Powierzchnia
800,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
4 120 m²
Cena za m2
750,00 zł
cena 600 000
hala na sprzedaż - Moszczenica
nowa oferta
lokal na sprzedaż - Moszczenica

Moszczenica
lokal na sprzedaż

LS-14893

Oferta sprzedaży terenu o powierzchni około 2,1ha, zabudowanego budynkami mieszkalnymi. Na ofertę składa się: - blok 5 kondygnacji (20 mieszkań) w którym znajduje się 16 mieszkań (4 lokale stanowią odrębną własność) o pow. użytkowej 800m2, - blok 5 kondygnacji ...

Powierzchnia
21 000,00 m2
Cena za m2
571,43 zł
cena 12 000 000
lokal na sprzedaż - Moszczenica
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Piotrków Trybunalski, Juliusza Słowackiego

Piotrków Trybunalski, Juliusza Słowackiego
mieszkanie na sprzedaż

MS-14892

Przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 85,44 m², powstałe z połączenia dwóch mniejszych lokali. Nieruchomość znajduje się na 1. piętrze w zadbanym bloku z lat 90., w atrakcyjnej i dobrze skomunikowanej lokalizacji. Mieszkanie jest po remoncie, gotowe ...

Powierzchnia
85,44 m2
Piętro
1
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
6 437,27 zł
cena 550 000
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Piotrków Trybunalski, Frycza Modrzewskiego

Piotrków Trybunalski, Frycza Modrzewskiego
mieszkanie na sprzedaż

MS-14891

Oferta sprzedaży miejsca postojowego w hali garażowej. Miejsce postojowe usytuowane jest na kondygnacji podziemnej w garażu wielostanowiskowym w budynku przy ul. Andrzeja Frycza - Modrzewskiego 28/30. Bardzo dobra lokalizacja, blisko Focus Mall, punktów komunikacji ...

Powierzchnia
15,00 m2
Cena za m2
2 333,33 zł
cena 35 000
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski
mieszkanie na wynajem

MW-14890

Mieszkanie 3-pokojowe do wynajęcia Jeśli szukają Państwo trzy pokojowego mieszkania do wynajęcia które jest w świetnej lokalizacji, to ta oferta spełnia kryteria.  Mieszkanie o pow. 48,7 m 2 zlokalizowane na spokojnym Osiedlu Łódzka -Wysoka. Jeśli cenimy sobie ...

Powierzchnia
48,17 m2
Piętro
4
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
29,06 zł
cena 1 400
mieszkanie na wynajem - Piotrków Trybunalski
nowa oferta
lokal na wynajem - Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski
lokal na wynajem

LW-14889

Lokal przy ul. J. Słowackiego 34a na parterze Do wynajęcia lokal handlowo - usługowy o pow. 60 m2 składający się z dużego pomieszczenia, z dużą witryną wystawową, pomieszczenia socjalnego/kuchni oraz toalety. Przed lokalem miejsca parkingowe. Lokal znajduje się ...

Powierzchnia
60,00 m2
Piętro
parter
Cena za m2
48,33 zł
cena 2 900
lokal na wynajem - Piotrków Trybunalski
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Piotrków Trybunalski, Belzatka, Belzacka

Piotrków Trybunalski, Belzatka, Belzacka
mieszkanie na wynajem

MW-14888

Oferta wynajęcia mieszkania dla pracowników !!!  Do wynajęcia przestronne, w pełni wyposażone mieszkanie idealne dla pracowników. Lokal o powierzchni około 60m2, znajduje się na 3 piętrze w budynku przy ul. Belzackiej.  Mieszkania posiada 3 niezależnych pokoi, ...

Powierzchnia
60,00 m2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
30,00 zł
cena 1 800
nowa oferta
działka na sprzedaż - Rozprza, Straszów

Rozprza, Straszów
działka na sprzedaż

GS-14887

Oferta sprzedaży działki położonej w gm. Rozprza, w miejscowości Straszów. Nieruchomość o powierzchni 1270m2.  Wymiary: 38m x 32m ( szerokość od frontu około 38m). Możliwość zakupu drugiej takiej samej działki.    Dojazd do działki drogą wewnętrzną.  Media: ...

Powierzchnia
1 270,00 m2
Cena za m2
49,61 zł
cena 63 000
działka na sprzedaż - Rozprza, Straszów
Kryteria wyszukiwania

rozumiem