Waliszczak Nieruchomości  to firma z ponad 10-letnim doświadczeniem, oferująca kompleksową pomoc w zakresie obrotu nieruchomościami mieszkalnymi i komercyjnymi. Nie ograniczamy się tylko do pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Bazując na wieloletnim doświadczeniu, oferujemy naszym klientom kompleksową pomoc. W centrum uwagi zawsze stawiamy oczekiwania naszych klientów, a świadczone przez nas usługi są w pełni zindywidualizowane. Rzetelność i solidna wiedza doradców Waliszczak Nieruchomości jest gwarancją tego, że wszystkie powierzone nam zadania zostaną sprawnie i skutecznie zrealizowane.

Oferujemy profesjonalną obsługę nieruchomości w zakresie:

- Sprzedaży i zakupu

- Wynajmu i najmu

- Doradztwa finansowego w procesie wyboru najlepszej oferty kredytowej

- Obsługi prawnej 

 - Zarządzania

 

Oferujemy

NIERUCHOMOŚCI SĄ DLA CIEBIE TAJEMNICĄ? - Chcesz sprzedać dom lub mieszkanie? - Chcesz znaleźć i kupić coś w sam raz dla siebie? - Chcesz profesjonalnej porady odnośnie najkorzystniejszych kredytów? - Szukasz profesjonalisty, który zajmie się zarządzaniem Twoją nieruchomością? Możemy to dla Ciebie zrobić. Skontaktuj się z nami już dziś. Pomożemy Ci w transakcjach sprzedaży i kupna nieruchomości Przeprowadzimy przez procedury prawno-finansowe Wypracujemy najkorzystniejsze warunki kredytowe

 

Nasze biuro nieruchomości współpracuje ze doświadczonymi geodetami, rzeczoznawcami majątkowymi i notariuszami.

Biuro Waliszczak Nieruchomości działa na podstawie licencji pośrednika w obrocie nieruchomościami wydanej przez Ministerstwo Infrastruktury nr 11609 dla Pana Piotra Waliszczaka, ubezpieczenie OC.

 

Licencja pośrednika w obrocie nieruchomościami Piotr Waliszczak

 

 

 

 

Zapraszamy!