Piotrków Trybunalski
mieszkanie na wynajem

MW-14851

Do wynajęcia mieszkanie trzy pokojowe. Powierzchnia 64,22m2. Pierwsze piętro. Dwa duże pokoje, trzeci mniejszy. Łazienka, toaleta. Kuchnia wyposażona - nowa kuchnia gazowa z piekarnikiem, lodówka. W łazience pralka. Centralne ogrzewanie z sieci miejskiej ...

Powierzchnia
64,22 m2
Cena za m2
24,91 zł
cena 1 600
mieszkanie na wynajem - Piotrków Trybunalski
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Gorzkowice, Gościnna

Gorzkowice, Gościnna
dom na sprzedaż

DS-14850

???? Urokliwa nieruchomość z dużą działką – idealna dla rodziny lub pod inwestycję! ???? Na sprzedaż solidny, murowany dom jednorodzinny położony w spokojnej miejscowości Gościnna – zaledwie ok. 5 km od Gorzkowic. To idealne miejsce dla osób szukających ciszy, przestrzeni ...

Powierzchnia
150,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
3 500 m²
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
2 466,67 zł
cena 370 000
dom na sprzedaż - Gorzkowice, Gościnna
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Piotrków Trybunalski, Południowa

Piotrków Trybunalski, Południowa
dom na sprzedaż

DS-14849

Do sprzedania nieruchomość przy ul. Południowej 8 w Piotrkowie Dwie nieruchomości do sprzedania. 1. Dom z lat 60-tych. trzy pokoje, kuchnia, łazienka. Powierzchnia użytkowa około 80m2. Parterowy. Pokój 20m2, Pokój 20m2 Pokój 13m2, Kuchnia widna - 14m2. Korytarz ...

Powierzchnia
150,00 m2
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
4 333,33 zł
cena 650 000
dom na sprzedaż - Piotrków Trybunalski, Południowa
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Rozprza, Stara Wieś

Rozprza, Stara Wieś
działka na sprzedaż

GS-14848

Oferta sprzedaży działki w miejscowości Stara Wieś gm. Rozprza Działka o powierzchni 2961m2. Kształt trapezu. Wymiary 130m x 4m x 137m x 41m.  Szerokość od ulicy około 130m. Działka położona bezpośrednio przy drodze asfaltowej. Media: woda, prąd - skrzynka ...

Powierzchnia
2 961,00 m2
Cena za m2
23,64 zł
cena 70 000
działka na sprzedaż - Rozprza, Stara Wieś
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Rozprza, Stara Wieś

Rozprza, Stara Wieś
działka na sprzedaż

GS-14847

Oferta sprzedaży działki w miejscowości Stara Wieś gm. Rozprza Działka o powierzchni 3254m2. Kształt trapezu. Wymiary 67m x 48m x 48m x 65m. Szerokość od ulicy około 67m. Działka położona bezpośrednio przy drodze asfaltowej. Media: woda w ulicy. Klasa ...

Powierzchnia
3 254,00 m2
Cena za m2
21,51 zł
cena 70 000
działka na sprzedaż - Rozprza, Stara Wieś
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Lubochnia, Małecz

Lubochnia, Małecz
działka na sprzedaż

GS-14846

Do sprzedania działka w miejscowości Małecz, gm. Lubochnia, powiat tomaszowski Powierzchnia działki 9268m2. Szerokość od drogi asfaltowej 37m. Na działce słup z prądem, przyłącze kanalizacji. Sieć wodociągowa przechodzi przez działkę. Dla działki wydane Warunki ...

Powierzchnia
9 268,00 m2
Cena za m2
33,45 zł
cena 310 000
działka na sprzedaż - Lubochnia, Małecz
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Ręczno

Ręczno
dom na sprzedaż

DS-14843

Oferta sprzedaży działki położonej w miejscowości Ręczno Nieruchomość o powierzchni 978m2.  Nieruchomość o regularnym kształcie. Działka zabudowana budynkiem o pow. ok 80 m2. W budynku była prowadzona działalność gastronomiczna - "Zajazd Leśny". Trzy pomieszczenia, ...

Powierzchnia
80,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
978 m²
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
2 000,00 zł
cena 160 000
dom na sprzedaż - Ręczno
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Grabica, Twardosławice

Grabica, Twardosławice
dom na sprzedaż

DS-14842

Rewelacyjna posiadłość do sprzedaży miejscowości Polesie w w mocno obniżonej cenie   Tniemy cenę o 100 000 zł. !! Jeżeli szukasz nieruchomości z dużym potencjałem na dużej ładnie zagospodarowanej działce, to jest niebywała okazja do zakupu . Kupujesz nie tylko ...

Powierzchnia
478,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
16 878 m²
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
2 196,65 zł
cena 1 050 000
dom na sprzedaż - Grabica, Twardosławice

Rozprza, Milejów
dom na sprzedaż

DS-14840

Wiosenne obniżka nie przegap okazji!!! Oferta nowego domu w Milejowie  w budowie. Stan surowy zamknięty.  Dom parterowy o powierzchni użytkowej 137,75 m2. Trzy sypialnie, salon + jadalnia, gabinet, dwie łazienki, korytarz, wiatrołap, hol, kotłowania. Dom ...

Powierzchnia
137,75 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 360 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
4 711,43 zł
cena 649 000
dom na sprzedaż - Rozprza, Milejów

Piotrków Trybunalski
lokal na wynajem

LW-14837

Do wynajęcia lokal o powierzchni 14m2.  Oferta wynajęcia lokalu w nowym budynku handlowo- usługowym. Lokal na pierwszym piętrze.   Lokal doświetlony jedynie światłem sztucznym (brak okien). Parking przy budynku oraz parking podziemny dostępny dla najemców. Toalety ...

Powierzchnia
14,00 m2
Piętro
1
Cena za m2
34,00 zł
cena 476
lokal na wynajem - Piotrków Trybunalski
Kryteria wyszukiwania

rozumiem