99
ofert
31,82 zł/m2 cena: 2 450 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Do wynajęcia lokal przy ul. Śląskiej 

Na parterze powierzchnia 77m2 w trakcie wykańczanie.
Cena najmu 35zł/m2 brutto.

Dostępne również: 

Do wynajęcia hala magazynowa z powierzchnią biurową

1. Hala o powierzchni 183m2. Wymiary 10x18m.
Wysokość 3,75 - 5m.
Siła - 24 kW (do 60 kW). Hala ogrzewana.

2. Pomieszczenie biurowe na parterze 77m2. W trakcie wykańczania - do końca czerwca.
3. Pomieszczenie biurowe  (ewentualnie mieszkanie) na piętrze 80m2.

Powierzchnia łączna całego budynku 349m2.
Ogrzewanie budynku gazowe, gaz z sieci. 

Przed budynkiem miejsca parkingowe, teren utwardzony.

Rok budowy 2025/2026.
Powierzchnia działki 1200m2.

Budynek przy ruchliwej drodze DK-91. 
 

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty LW-14904
Powierzchnia 77,00 m²
Piętro parter
Typ kaucji do uzgodnienia
Czynsz najmu netto /m2 35,00 PLN
Dojazd asfalt
Ogrzewanie gazowe

Piotrków Trybunalski, 1 Maja
lokal na wynajem

LW-13819

Do wynajęcia pomieszczenie o łącznej powierzchni około 300m2 Położony przy ul. 1 Maja w budynku na pierwszym piętrze. Składa się z: pomieszczenia około 240m2 podzielonego na salę 100m2, pomieszczenie socjalne, pomieszczenia biurowe,  sali 66m2(dotychczas szwalni), ...

Powierzchnia
300,00 m2
Piętro
1
Cena za m2
6,00 zł
cena 1 800
lokal na wynajem - Piotrków Trybunalski, 1 Maja

Piotrków Trybunalski
lokal na wynajem

LW-14100

Oferta wynajęcia lokalu w rejonie ul Wojska Polskiego  Do wynajęcia  powierzchnie  o przeznaczeniu biurowym, magazynowym lub produkcyjnym Oferowana powierzchnia jest wielkości ok 68 m składająca się z 2 pomieszczeń i  łazienki, Lokal ogrzewany. Lokal znajduje się ...

Powierzchnia
68,00 m2
Piętro
parter
Cena za m2
29,41 zł
cena 2 000
lokal na wynajem - Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski
lokal na wynajem

LW-14427

Oferta wynajęcia lokalu o pow. około 80m2 w ścisłym centrum miasta Lokal położony jest na pierwszym piętrze w kamienicy. Recepcja o pow. ok. 15m2. Dwa gabinety 30 i 20m2. Korytarz. Toaleta. Ogrzewanie centralne, piec gazowy dwufunkcyjny. Przed lokalem poczekalnia ...

Powierzchnia
80,00 m2
Piętro
1
Cena za m2
23,75 zł
cena 1 900
lokal na wynajem - Piotrków Trybunalski
bez prowizji
lokal na wynajem - Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski
lokal na wynajem

LW-14542

PROMOCJA CENOWA DO KWIETNIA. Lokal  w centrum Piotrkowa na parterze Do wynajęcia lokal parterowy z witrynami w centrum Piotrkowa Trybunalskiego. Lokal o powierzchni 31m2 składający się z jednego pomieszczenia. Toaleta. Lokal wykończony w dobrym standardzie.  Klimatyzacja. Lokal ...

Powierzchnia
31,00 m2
Piętro
parter
Cena za m2
74,19 zł
cena 2 300