oferta na wyłączność
101
ofert
76,67 zł/m2 cena: 115 000 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Do sprzedania działka położona w Sulejów-Podwłodzimierzów

Działka położona "w drugiej linii" od drogi asfaltowej. Odległość od drogi 100metrów.
Wymiary działki 57x26m. Klasa ziemi VI.

Wodociąg w drodze asfaltowej.
W odległości 100metrów przystanek autobusowy.

Na działce samosiejki - możliwość wycięcia.

Dla działki wydane Warunki Zabudowy dla budowy budynku mieszkalnego.

Cena 115 000zł.

 

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty GS-14908
Powierzchnia 1 500,00 m²
Przeznaczenie działki budowlana
Wymiary działki 57x26 m

PLN

Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.

oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Sulejów, Dobra Woda

Sulejów, Dobra Woda
działka na sprzedaż

GS-14868

Działka pod budowę domu w Sulejowie do sprzedania Powierzchnia działki ok 1046m2, w kształcie prostokąta  o wymiarach 25m x 42m.  Szerokość od ulicy 25m.  Możliwość zakupu większego terenu.  Woda i prąd w drodze.  Dojazd do działki drogą wewnętrzną, około ...

Powierzchnia
1 046,00 m2
Cena za m2
81,00 zł
cena 84 726
działka na sprzedaż - Sulejów, Dobra Woda
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Sulejów, Dobra Woda

Sulejów, Dobra Woda
działka na sprzedaż

GS-14869

Działka pod budowę domu w Sulejowie do sprzedania Powierzchnia działki ok 1214m2, kształt prostokąta, Wymiary: 28m x 42m, szerokość od ulicy ok 28m. Woda i prąd w drodze.  Dojazd do działki drogą wewnętrzną, około 100m od drogi asfaltowej.  Wraz z przedmiotową ...

Powierzchnia
1 214,00 m2
Cena za m2
75,00 zł
cena 91 050
działka na sprzedaż - Sulejów, Dobra Woda
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Sulejów, Dobra Woda

Sulejów, Dobra Woda
działka na sprzedaż

GS-14870

Działka pod budowę domu w Sulejowie do sprzedania Działka bezpośrednio przy drodze gminnej - tj. ulicy Dobra Woda Powierzchnia działki ok 1222m2, o wymiarach 37m x 25m x 41,75m x 33m. Szerokość od ulicy 37m. Działka w kształcie trapezu.   Woda i prąd przy ...

Powierzchnia
1 222,00 m2
Cena za m2
81,00 zł
cena 98 982
działka na sprzedaż - Sulejów, Dobra Woda
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Sulejów, Dobra Woda

Sulejów, Dobra Woda
działka na sprzedaż

GS-14871

Działka pod budowę domu w Sulejowie do sprzedania Powierzchnia działki ok 1556m2, kształt prostokąta, Wymiary: 33m x 45m, szerokość od ulicy ok 33m. Woda i prąd w drodze.  Dojazd do działki drogą wewnętrzną, około 120m od drogi asfaltowej.  Wraz z przedmiotową ...

Powierzchnia
1 556,00 m2
Cena za m2
75,00 zł
cena 116 700
działka na sprzedaż - Sulejów, Dobra Woda