34,69 zł/m2 cena: 1 700 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Oferta wynajęcia mieszkania w rejonie ul Kościelnej

Do wynajęcia mieszkanie o po. 49 m 2 składające się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Mieszkanie znajduje się  na 2 piętrze w bloku czteropiętrowym.  

Nowe instalacje, świeże gładzie,  nowe glazury i terakoty. Mieszkanie  umeblowane i wyposażone. W przedpokoju zabudowana szafa.

Mieszkanie znajduje się w sąsiedztwie sklepów, przed blokiem miejsca parkingowe.
Lodówka, pralka, telewizor.

Mieszkanie wolne od 1 czerwca 2026  r 

Cena najmu: 1700 zł   + czynsz 700 zł. + kaucja + media

Zapraszamy!!!

 

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty MW-14897
Powierzchnia 49,00 m²
Liczba pokoi 2
Piętro 2
Rodzaj budynku blok
Technologia budowlana płyta
Standard
Liczba pięter w budynku 4
Stan lokalu do wprowadzenia
Typ kaucji jednomiesięczna
Mies. czynsz admin. 700 PLN
Okna nowe PCV
Instalacje nowe
Balkon loggia
Liczba balkonów 1
Plac zabaw tak
Woda tak - miejska
Dojazd asfalt
Otoczenie działki zabudowane
Ogrzewanie miejskie
Umeblowanie umeblowane
Odległość do komunikacji publicznej [m] 150 m
Odl. do sklepu [m] 50 m
Usytuowanie środkowe
Drzwi antywłamaniowe tak
Liczba sypialni 1

Pomieszczenia

Podłogi pokoi wykładzina
Typ kuchni z zabudowÄ… kuchennÄ…
Rodzaj kuchni widna
Typ łazienki osobno z wc
Liczba łazienek 1
Glazura łazienki nowego typu
Wyposażenie łazienki wanna, pralka

Piotrków Trybunalski
mieszkanie na wynajem

MW-14807

Mieszkanie 2 - dwu pokojowe do wynajęcia  Powierzchnia mieszkania 48 m2,  Na pow. składa się salon z wyjściem na balkon typu loggia pokój duża widna kuchnia przedpokój łazienka .  Mieszkanie   umeblowane. Kuchnia wyposażana w lodówką, zmywarkę, ...

Powierzchnia
48,00 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
33,33 zÅ‚
cena 1 600 zł
mieszkanie na wynajem - Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski, Wyzwolenia, Władysława Broniewskiego
mieszkanie na wynajem

MW-14812

Apartament 53m2 do wynajęcia w Piotrkowie na osiedlu Zielona Aleja Mieszkanie kilkuletnie. Wykończone w wysokim standardzie. Zmywarka, telewizor, pralka. Drugie piętro. Winda. Teren ogrodzony. Rowerownia. Centralne ogrzewanie z sieci miejskiej. Woda ciepła ...

Powierzchnia
53,00 m2
Piętro
2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
41,51 zÅ‚
cena 2 200 zł
mieszkanie na wynajem - Piotrków Trybunalski, Wyzwolenia, Władysława Broniewskiego
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski
mieszkanie na wynajem

MW-14861

Oferta wynajęcia 2-pokojowego mieszkania zlokalizowane na ul Słowackiego Do wynajęcia mieszkanie o pow. 41,53 m2 składające się z 2 pokoi, kuchni, łazienki oraz przedpokoju.  Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone Mieszkanie o doskonałym usytuowaniu komunikacyjnym ...

Powierzchnia
41,53 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
43,34 zÅ‚
cena 1 800 zł
mieszkanie na wynajem - Piotrków Trybunalski
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski
mieszkanie na wynajem

MW-14867

Nowe mieszkanie  do wynajęcia na zamkniętym osiedlu z miejscem postojowym Zlokalizowane  w nowym bloku na wprost McDonalda Mieszkanie o pow. 34m składające się pokój z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka,   przedpokój Kuchnia wyposażona w sprzęty ...

Powierzchnia
34,00 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
50,00 zÅ‚
cena 1 700 zł
mieszkanie na wynajem - Piotrków Trybunalski