53,12 zł/m2 cena: 1 700 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Doskonała oferta mieszkania do wynajęcia!!!!

Mieszkanie  do wynajęcia na zamkniętym osiedlu 

Mieszkanie o pow. 32m składające się:
  • pokój z aneksem kuchennym,
  • sypialnia,
  • łazienka,  
  • przedpokój
Kuchnia wyposażona w nowe sprzęty AGD - lodówka z zamrażalnikiem, pralka, zmywarka, odkurzacz, telewizor.
Na wyposażeniu podstawowe wyposażanie kuchni: garnki, talerze, kubki i etc
W pokojach wszystkie nowe meble, klimatyzacja, 

Do mieszkania przynależy również pomieszczenie gospodarcze.
W bloku rowerownia, możliwość korzystania z tarasu widokowego

Apartament   zlokalizowany w zachodniej części miasta, w nowym apartamentowcu

Teren wokół bloku ogrodzony, brama wjazdowa na pilota.
 
Klucze w Biurze Waliszczak Nieruchomości

Cena mieszkania 1700zł   +  czynsz 350 + prąd i śmieci +   kaucja 3000 zł. 
Media dodatkowo płatne  wg wskazań licznik..

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty MW-14899
Powierzchnia 32,00 m²
Liczba pokoi 2
Piętro 4
Rodzaj budynku apartamentowiec
Kaucja zabezp. 3000
Standard
Opłaty w czynszu czynsz do adminstracji/spółdzielni, woda, CO
Stan lokalu do wprowadzenia
Mies. czynsz admin. 350 PLN
Okna PCV
Balkon taras
Gaz brak
Woda ciepła - miejska
Dojazd asfalt
Ogrzewanie miejskie
Umeblowanie pełne
Liczba sypialni 1

Pomieszczenia

Rodzaj kuchni aneks kuchenny - połączony z salonem

Piotrków Trybunalski
mieszkanie na wynajem

MW-14807

Mieszkanie 2 - dwu pokojowe do wynajęcia  Powierzchnia mieszkania 48 m2,  Na pow. składa się salon z wyjściem na balkon typu loggia pokój duża widna kuchnia przedpokój łazienka .  Mieszkanie   umeblowane. Kuchnia wyposażana w lodówką, zmywarkę, ...

Powierzchnia
48,00 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
33,33 zł
cena 1 600
mieszkanie na wynajem - Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski, Wyzwolenia, Władysława Broniewskiego
mieszkanie na wynajem

MW-14812

Apartament 53m2 do wynajęcia w Piotrkowie na osiedlu Zielona Aleja Mieszkanie kilkuletnie. Wykończone w wysokim standardzie. Zmywarka, telewizor, pralka. Drugie piętro. Winda. Teren ogrodzony. Rowerownia. Centralne ogrzewanie z sieci miejskiej. Woda ciepła ...

Powierzchnia
53,00 m2
Piętro
2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
41,51 zł
cena 2 200
mieszkanie na wynajem - Piotrków Trybunalski, Wyzwolenia, Władysława Broniewskiego
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski
mieszkanie na wynajem

MW-14861

Oferta wynajęcia 2-pokojowego mieszkania zlokalizowane na ul Słowackiego Do wynajęcia mieszkanie o pow. 41,53 m2 składające się z 2 pokoi, kuchni, łazienki oraz przedpokoju.  Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone Mieszkanie o doskonałym usytuowaniu komunikacyjnym ...

Powierzchnia
41,53 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
43,34 zł
cena 1 800
mieszkanie na wynajem - Piotrków Trybunalski
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski
mieszkanie na wynajem

MW-14867

Nowe mieszkanie  do wynajęcia na zamkniętym osiedlu z miejscem postojowym Zlokalizowane  w nowym bloku na wprost McDonalda Mieszkanie o pow. 34m składające się pokój z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka,   przedpokój Kuchnia wyposażona w sprzęty ...

Powierzchnia
34,00 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
50,00 zł
cena 1 700
mieszkanie na wynajem - Piotrków Trybunalski