25,00 zł/m2 cena: 1 500 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Oferta wynajęcia mieszkania dla pracowników !!! 

Do wynajęcia przestronne, w pełni wyposażone mieszkanie idealne dla pracowników.
Lokal o powierzchni około 60m2, znajduje się na 3 piętrze w budynku przy ul. Belzackiej. 

Mieszkania posiada 3 niezależnych pokoi, co zapewnia wygodne zakwaterowanie dla większej grupy osób.

Mieszkanie oferuje łącznie 8 miejsc do spania. 
Do dyspozycji najemców jest wyposażona kuchnia ( lodówka, zamrażarka, mikrofalówka, piekarnik, płyta indukcyjna) oraz wszystkie niezbędne sprzęty i umeblowanie, umożliwiające komfortowe zamieszkanie od zaraz.

Woda ciepła podgrzewana prądem. 
Ogrzewanie miejskie, w cenie najmu, nieopomiarowane. 

Lokal dostępny od już !!!!

Możliwość wynajęcia na okres minimum 3 miesięcy. 

Cena najmu: 1500 zł + czynsz 1100 zł+ kaucja + media. 

Zapraszamy !!!!

 

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty MW-14888
Powierzchnia 60,00 m²
Liczba pokoi 3
Piętro 4
Rodzaj budynku wieżowiec
Technologia budowlana płyta
Liczba pięter w budynku 11
Okna PCV
Balkon mały
Gaz brak
Woda tak-podgrzewacz elektryczny
Ogrzewanie C.O. miejskie
Umeblowanie tak
Winda tak
Liczba sypialni 2

Pomieszczenia

Rodzaj kuchni jasna z oknem

Piotrków Trybunalski
mieszkanie na wynajem

MW-14807

Mieszkanie 2 - dwu pokojowe do wynajęcia  Powierzchnia mieszkania 48 m2,  Na pow. składa się salon z wyjściem na balkon typu loggia pokój duża widna kuchnia przedpokój łazienka .  Mieszkanie   umeblowane. Kuchnia wyposażana w lodówką, zmywarkę, ...

Powierzchnia
48,00 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
33,33 zł
cena 1 600
mieszkanie na wynajem - Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski
mieszkanie na wynajem

MW-14861

Oferta wynajęcia 2-pokojowego mieszkania zlokalizowane na ul Słowackiego Do wynajęcia mieszkanie o pow. 41,53 m2 składające się z 2 pokoi, kuchni, łazienki oraz przedpokoju.  Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone Mieszkanie o doskonałym usytuowaniu komunikacyjnym ...

Powierzchnia
41,53 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
43,34 zł
cena 1 800
mieszkanie na wynajem - Piotrków Trybunalski
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski
mieszkanie na wynajem

MW-14867

Nowe mieszkanie  do wynajęcia na zamkniętym osiedlu z miejscem postojowym Zlokalizowane  w nowym bloku na wprost McDonalda Mieszkanie o pow. 34m składające się pokój z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka,   przedpokój Kuchnia wyposażona w sprzęty ...

Powierzchnia
34,00 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
50,00 zł
cena 1 700
mieszkanie na wynajem - Piotrków Trybunalski
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski
mieszkanie na wynajem

MW-14881

Kawalerka do wynajęcia przy w nowym budownictwie  Mieszkanie jednopokojowe z aneksem kuchennym, łazienką, tarasem, piwnicą i miejscem parkingowym. Blok ogrodzony, brama wjazdowa na pilota. Mieszkanie  umeblowane i wyposażone Zmywarka, pralka, lodówka, kuchnia ...

Powierzchnia
29,00 m2
Piętro
1
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
56,90 zł
cena 1 650
mieszkanie na wynajem - Piotrków Trybunalski