29,06 zł/m2 cena: 1 400 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Mieszkanie 3-pokojowe do wynajęcia

Jeśli szukają Państwo trzy pokojowego mieszkania do wynajęcia które jest w świetnej lokalizacji, to ta oferta spełnia kryteria. 

Mieszkanie o pow. 48,7 m 2 zlokalizowane na spokojnym Osiedlu Łódzka -Wysoka.

Jeśli cenimy sobie spokój a zarazem bliskość szkoły, przedszkola, przychodni , placu zabaw i etc co szczególnie jest ważne dla  rodzin z dziećmi to blok usytuowany jest w idealnym miejscu.

Na powierzchnie mieszkania składa się:
  • pokój dzienny z balkonem
  • sypialnia
  • pokój dziecinny
  • łazienka z wc
  • widna kuchnia
  • przedpokój
W mieszkaniu na ścianach są gładzie, okna PCV, na podłodze panele, wymienione instalacje, stolarka wewnętrzna drewniana.
Mieszkanie posiada mały balkon. Lokal umeblowany tak jak na zdjęciach. 

Mieszkanie dostępne od zaraz.

Wszystkie media miejskie.

Możliwość dodatkowego umeblowania mieszkania po uzgodnieniu z właścicielem. 

Mieszkanie dostępne od 18 maja 2026r. 

Kwota najmu 1400 zł+ czynsz do administracji 680 zł  + media + kaucja 2500zł. 

Gorąco polecamy!!!

Klucze w Biurze Waliszczak Nieruchomości

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty MW-14890
Powierzchnia 48,17 m²
Powierzchnia użytkowa 48,17 m²
Liczba pokoi 3
Piętro 4
Rodzaj budynku blok
Technologia budowlana płyta
Standard
Opłaty w czynszu fundusz remontowy, CO, czynsz do adminstracji/spółdzielni
Liczba pięter w budynku 4
Stan lokalu do wprowadzenia
Okna PCV
Instalacje wymienione
Balkon mały
Liczba balkonów 1
Gaz tak - miejski
Woda ciepła - miejska
Dojazd asfalt
Ogrzewanie miejskie
Umeblowanie tak
Liczba sypialni 2

Pomieszczenia

Podłogi pokoi panele
Rodzaj kuchni jasna z oknem
Typ łazienki razem z wc
Glazura łazienki nowego typu

Piotrków Trybunalski
mieszkanie na wynajem

MW-14807

Mieszkanie 2 - dwu pokojowe do wynajęcia  Powierzchnia mieszkania 48 m2,  Na pow. składa się salon z wyjściem na balkon typu loggia pokój duża widna kuchnia przedpokój łazienka .  Mieszkanie   umeblowane. Kuchnia wyposażana w lodówką, zmywarkę, ...

Powierzchnia
48,00 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
33,33 zł
cena 1 600
mieszkanie na wynajem - Piotrków Trybunalski
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski
mieszkanie na wynajem

MW-14851

Do wynajęcia mieszkanie trzy pokojowe. Powierzchnia 64,22m2. Pierwsze piętro. Dwa duże pokoje, trzeci mniejszy. Łazienka, toaleta. Kuchnia wyposażona - nowa kuchnia gazowa z piekarnikiem, lodówka. W łazience pralka. Centralne ogrzewanie z sieci miejskiej ...

Powierzchnia
64,22 m2
Cena za m2
24,91 zł
cena 1 600
mieszkanie na wynajem - Piotrków Trybunalski
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski
mieszkanie na wynajem

MW-14861

Oferta wynajęcia 2-pokojowego mieszkania zlokalizowane na ul Słowackiego Do wynajęcia mieszkanie o pow. 41,53 m2 składające się z 2 pokoi, kuchni, łazienki oraz przedpokoju.  Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone Mieszkanie o doskonałym usytuowaniu komunikacyjnym ...

Powierzchnia
41,53 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
43,34 zł
cena 1 800
mieszkanie na wynajem - Piotrków Trybunalski
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski
mieszkanie na wynajem

MW-14867

Nowe mieszkanie  do wynajęcia na zamkniętym osiedlu z miejscem postojowym Zlokalizowane  w nowym bloku na wprost McDonalda Mieszkanie o pow. 34m składające się pokój z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka,   przedpokój Kuchnia wyposażona w sprzęty ...

Powierzchnia
34,00 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
50,00 zł
cena 1 700
mieszkanie na wynajem - Piotrków Trybunalski