Liczba firm, oferujących usługi z zakresu zarządzania nieruchomościami, rośnie coraz szybciej. Wybór tej, która spełni stawiane przed nią oczekiwania nie jest prosty.
Jeśli więc potrzebujesz kogoś kto w sposób kompleksowy, profesjonalnie i z zaangażowaniem zajmie się Twoją nieruchomością, to trafiłeś w dobre miejsce.

Naszym priorytetem jest zorientowanie na realizację potrzeb właścicieli nieruchomości, zapewnienie im poczucia bezpieczeństwa oraz osiągnięcie satysfakcjonującego poziomu kosztów utrzymania nieruchomości.


Cena za usługę zarządzania nieruchomością stanowi wypadkową wielkości nieruchomości oraz jej potrzeb. Każdorazowo stawkę ustalamy indywidualnie. Gwarantujemy jednak, że wszelkie Nasze działania na rzecz właścicieli nieruchomości są zawsze rzetelne, uczciwe i jawne.

Wybór firmy Waliszczak Nieruchomości do dobra inwestycja!

Nawet najlepsza kampania reklamowa nie zastąpi reklamy jaka jest rzetelna i uczciwa praca oraz zadowoleni klienci. Dlatego kładziemy duży nacisk na jakość świadczonych przez Nas usług.

Na koniec warto przypomnieć, że zarządzanie nieruchomością, to nie tylko przykra konieczność uiszczania opłat za usługi. To także okazja na zwiększenie wartości posiadanej nieruchomości. Profesjonalne zarządzanie wpływa na wizerunek nieruchomości, jej prestiż, a to z kolei przekłada się na jej wartość rynkową. Czyste zadbane bramy i klatki schodowe, zieleń, utrzymany w czystości wydzielony śmietnik – to wszystko jest istotnym czynnikiem wpływającym na systematyczny wzrost wartości nieruchomości.

 

Jesteśmy do Państwa dyspozycji - 730 000 777.

------------------------------------------------------------------------------------------------

Zapraszamy!