nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski
mieszkanie na wynajem

MW-14881

Kawalerka do wynajęcia przy w nowym budownictwie  Mieszkanie jednopokojowe z aneksem kuchennym, łazienką, tarasem, piwnicą i miejscem parkingowym. Blok ogrodzony, brama wjazdowa na pilota. Mieszkanie  umeblowane i wyposażone Zmywarka, pralka, lodówka, kuchnia ...

Powierzchnia
29,00 m2
Piętro
1
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
56,90 zł
cena 1 650
mieszkanie na wynajem - Piotrków Trybunalski
oferta na wyłączność
lokal na wynajem - Piotrków Trybunalski, Centrum

Piotrków Trybunalski, Centrum
lokal na wynajem

LW-14878

Do wynajęcia lokal na parterze w nowym budownictwie. Blok na przeciwko Urzędu Miasta na ul. Szkolnej. Lokal o powierzchni 78m2, z witrynami od ulicy. Do lokalu wejścia bezpośrednio z ulicy. Duże witryny wystawowe. Duże możliwości adaptacji. Możliwość montażu ...

Powierzchnia
78,00 m2
Piętro
parter
Cena za m2
51,28 zł
cena 4 000
lokal na wynajem - Piotrków Trybunalski, Centrum
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski
mieszkanie na wynajem

MW-14874

Do wynajęcia nowoczesny apartament z miejscem postojowym w garażu podziemnym ????✨ Mieszkanie zlokalizowane w jednym z apartamentowców na ul Broniewskiego  Mieszkanie o powierzchni 60,19 m² położone jest na 5. piętrze w nowym budynku, na zielonym i spokojnym osiedlu ...

Powierzchnia
60,19 m2
Piętro
5
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
41,54 zł
cena 2 500
mieszkanie na wynajem - Piotrków Trybunalski
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski
mieszkanie na wynajem

MW-14867

Nowe mieszkanie  do wynajęcia na zamkniętym osiedlu z miejscem postojowym Zlokalizowane  w nowym bloku na wprost McDonalda Mieszkanie o pow. 34m składające się pokój z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka,   przedpokój Kuchnia wyposażona w sprzęty ...

Powierzchnia
34,00 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
50,00 zł
cena 1 700
mieszkanie na wynajem - Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski, Śląska
hala na wynajem

HW-14864

Do wynajęcia hala magazynowa z powierzchnią biurową 1. Hala o powierzchni 183m2. Wymiary 10x18m. Wysokość 3,75 - 5m. Siła - 24 kW (do 60 kW). Hala ogrzewana. 2. Pomieszczenie biurowe na parterze 77m2. W trakcie wykańczania - do końca czerwca. 3. Pomieszczenie ...

Powierzchnia
183,00 m2
Cena za m2
35,00 zł
cena 6 405
hala na wynajem - Piotrków Trybunalski, Śląska

Piotrków Trybunalski
lokal na wynajem

LW-14863

Do wynajęcia lokal w centrum Piotrkowa.  Lokal na II piętrze, w nowym budynku. Jedno pomieszczenie. Klimatyzacja. Toaleta dostępna w budynku. Prąd, ogrzewanie opomiarowane. W lokalu pion wodny i odpływ (możliwość montażu umywalki). W budynku działalność ...

Powierzchnia
12,19 m2
Piętro
2
Cena za m2
82,03 zł
cena 1 000
lokal na wynajem - Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski
mieszkanie na wynajem

MW-14861

Oferta wynajęcia 2-pokojowego mieszkania zlokalizowane na ul Słowackiego Do wynajęcia mieszkanie o pow. 41,53 m2 składające się z 2 pokoi, kuchni, łazienki oraz przedpokoju.  Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone Mieszkanie o doskonałym usytuowaniu komunikacyjnym ...

Powierzchnia
41,53 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
43,34 zł
cena 1 800
mieszkanie na wynajem - Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski
lokal na wynajem

LW-14837

Do wynajęcia lokal o powierzchni 14m2.  Oferta wynajęcia lokalu w nowym budynku handlowo- usługowym. Lokal na pierwszym piętrze.   Lokal doświetlony jedynie światłem sztucznym (brak okien). Parking przy budynku oraz parking podziemny dostępny dla najemców. Toalety ...

Powierzchnia
14,00 m2
Piętro
1
Cena za m2
34,00 zł
cena 476
lokal na wynajem - Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski
lokal na wynajem

LW-14836

Do wynajęcia lokal o powierzchn17m2. z klimatyzacją Oferta wynajęcia lokalu w nowym budynku handlowo- usługowym. Lokal na pierwszym piętrze.   Lokal doświetlony jedynie światłem sztucznym (brak okien). Parking przy budynku oraz parking podziemny dostępny ...

Powierzchnia
17,00 m2
Piętro
1
Cena za m2
34,00 zł
cena 578
lokal na wynajem - Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski
lokal na wynajem

LW-14824

Lokal położony w centrum miasta, o powierzchni około 90m2. Składający się z: recepcji oraz dwóch pomieszczeń (41 i 19m2), zlokalizowany na 1 piętrze.  Przed lokalem hall, poczekalnia. W sąsiedztwie lokale wynajęte na usługi, biura, kancelarie. Możliwość montażu ...

Powierzchnia
90,00 m2
Piętro
1
Cena za m2
35,56 zł
cena 3 200
lokal na wynajem - Piotrków Trybunalski
Kryteria wyszukiwania

rozumiem