nowa oferta
lokal na wynajem - Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski
lokal na wynajem

LW-14905

Nowy lokal 28m2, wysoki standard wykończenia. Świeżo po generalnym remoncie. Jedno pomieszczenie, aneks kuchenny. Budynek w centrum Piotrkowa. Winda.  Centralne ogrzewanie z sieci miejskiej. Klimatyzacja. Toaleta w korytarzu. Klucze w Biurze Waliszczak ...

Powierzchnia
28,00 m2
Piętro
1
Cena za m2
37,50 zł
cena 1 050
lokal na wynajem - Piotrków Trybunalski
nowa oferta
lokal na wynajem - Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski
lokal na wynajem

LW-14904

Do wynajęcia lokal przy ul. Śląskiej  Na parterze powierzchnia 77m2 w trakcie wykańczanie. Cena najmu 35zł/m2 brutto. Dostępne również:  Do wynajęcia hala magazynowa z powierzchnią biurową 1. Hala o powierzchni 183m2. Wymiary 10x18m. Wysokość 3,75 ...

Powierzchnia
77,00 m2
Piętro
parter
Cena za m2
31,82 zł
cena 2 450
lokal na wynajem - Piotrków Trybunalski
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski
mieszkanie na wynajem

MW-14899

Doskonała oferta mieszkania do wynajęcia!!!! Mieszkanie  do wynajęcia na zamkniętym osiedlu  Mieszkanie o pow. 32m składające się: pokój z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka,   przedpokój Kuchnia wyposażona w nowe sprzęty AGD - lodówka z zamrażalnikiem, ...

Powierzchnia
32,00 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
53,12 zł
cena 1 700
mieszkanie na wynajem - Piotrków Trybunalski
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski
mieszkanie na wynajem

MW-14897

Oferta wynajęcia mieszkania w rejonie ul Kościelnej Do wynajęcia mieszkanie o po. 49 m 2 składające się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Mieszkanie znajduje się  na 2 piętrze w bloku czteropiętrowym.   Nowe instalacje, świeże gładzie,  nowe glazury ...

Powierzchnia
49,00 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
34,69 zł
cena 1 700
mieszkanie na wynajem - Piotrków Trybunalski
nowa oferta
lokal na wynajem - Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski
lokal na wynajem

LW-14896

Lokale biurowe do wynajęcia w nowym budownictwie Oferta wynajęcia lokalu biurowego, położonego w nowym budynku w zachodniej części Piotrkowa. Lokal o powierzchni 40m2. Wysokość pomieszczeń 2.70m. Do lokalu są dwa wejścia . Lokal o wysokim standardzie. Położony ...

Powierzchnia
40,00 m2
Piętro
1
Cena za m2
28,00 zł
cena 1 120
lokal na wynajem - Piotrków Trybunalski
nowa oferta
lokal na wynajem - Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski
lokal na wynajem

LW-14895

Lokal w budynku z windą na trzecim piętrze    Pomieszczenie o powierzchni około 45m2. w bardzo dobrym standardzie. w lokalu możliwość zamontowania umywalki. Idealne miejsce pod kosmetykę , gabinet etc Toaleta dostępna na korytarzu. Przy budynku miejsca parkingowe.   . Monitoring, ...

Powierzchnia
45,00 m2
Piętro
3
Cena za m2
33,33 zł
cena 1 500
lokal na wynajem - Piotrków Trybunalski
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski
mieszkanie na wynajem

MW-14890

Mieszkanie 3-pokojowe do wynajęcia Jeśli szukają Państwo trzy pokojowego mieszkania do wynajęcia które jest w świetnej lokalizacji, to ta oferta spełnia kryteria.  Mieszkanie o pow. 48,7 m 2 zlokalizowane na spokojnym Osiedlu Łódzka -Wysoka. Jeśli cenimy sobie ...

Powierzchnia
48,17 m2
Piętro
4
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
29,06 zł
cena 1 400
mieszkanie na wynajem - Piotrków Trybunalski
nowa oferta
lokal na wynajem - Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski
lokal na wynajem

LW-14889

Lokal przy ul. J. Słowackiego 34a na parterze Do wynajęcia lokal handlowo - usługowy o pow. 60 m2 składający się z dużego pomieszczenia, z dużą witryną wystawową, pomieszczenia socjalnego/kuchni oraz toalety. Przed lokalem miejsca parkingowe. Lokal znajduje się ...

Powierzchnia
60,00 m2
Piętro
parter
Cena za m2
48,33 zł
cena 2 900
lokal na wynajem - Piotrków Trybunalski
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Piotrków Trybunalski, Belzatka, Belzacka

Piotrków Trybunalski, Belzatka, Belzacka
mieszkanie na wynajem

MW-14888

Oferta wynajęcia mieszkania dla pracowników !!!  Do wynajęcia przestronne, w pełni wyposażone mieszkanie idealne dla pracowników. Lokal o powierzchni około 60m2, znajduje się na 3 piętrze w budynku przy ul. Belzackiej.  Mieszkania posiada 3 niezależnych pokoi, ...

Powierzchnia
60,00 m2
Piętro
4
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
25,00 zł
cena 1 500
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Łódź, Śródmieście, Jana Kilińskiego

Łódź, Śródmieście, Jana Kilińskiego
mieszkanie na wynajem

MW-14882

Kawalerka PREMIUM o powierzchni 20m2 + 6m2 antresola do wynajęcia Mieszkanie umeblowane Zaprojektowane i wykończone przez profesjonalnego projektanta. Apartament położony przy ul. Kilińskiego 33, kamienica narożna z Włókienniczą. Wyposażenie: pralka, lodówka, ...

Powierzchnia
20,00 m2
Piętro
1
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
92,50 zł
cena 1 850
mieszkanie na wynajem - Łódź, Śródmieście, Jana Kilińskiego
Kryteria wyszukiwania

rozumiem