Piotrków Trybunalski, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

MS-14464

Apartament w nowym budownictwie, położony w centrum miasta, na czwartym piętrze z panoramą na Piotrków Trybunalski.  Nowoczesne mieszkanie o wysokim standardzie wykończenia, o powierzchni 101,04m2, w którego skład wchodzi:  Salon z aneksem kuchennym (29,29m2) ...

Powierzchnia
101,04 m2
Piętro
4
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
9 798,10 zł
cena 990 000
mieszkanie na sprzedaż - Piotrków Trybunalski, Centrum

Piotrków Trybunalski
dom na sprzedaż

DS-14414

Oferta sprzedaży domku letniskowego. Domek usytuowany na działce o powierzchni 315m2, znajdującej się w zasobach Rodzinnych Ogródków Działkowych " Słoneczna Polana " w Piotrkowie Tryb, przy ul. Gęsiej.  Murowany domek letniskowy, składający się z jednego pomieszczenia ...

Powierzchnia
15,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
315 m²
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
3 533,33 zł
cena 53 000
dom na sprzedaż - Piotrków Trybunalski
bez prowizji
dom na sprzedaż - Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski
dom na sprzedaż

DS-14297

NOWA INWESTYCJA, SPRAWDZONY DEWELOPER Oferta nowego domu w Piotrkowie Trybunalskim w budowie. Stan deweloperski.  Dom parterowy o powierzchni całkowitej 127,92m2. Trzy sypialnie, salon + jadalnia (36m2), łazienka, toaleta, korytarz, wiatrołap, hol, kotłowania. W ...

Powierzchnia
127,92 m2
Powierzchnia działki [m2]
850 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
6 600,00 zł
cena 844 272
dom na sprzedaż - Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski, Leśna
działka na sprzedaż

GS-14234

Oferta sprzedaży działki położonej w Piotrkowie Trybunalskim, przy ul. Leśnej.  Nieruchomość położona w północno-wschodniej części miasta  Działka o powierzchni 1296 m2. Wymiary: 46mx51mx67m. Szerokość od frontu 46m.  Wjazd na nieruchomość, drogą wewnętrzną.  W ...

Powierzchnia
1 296,00 m2
Cena za m2
154,32 zł
cena 200 000
działka na sprzedaż - Piotrków Trybunalski, Leśna
bez prowizji
działka na sprzedaż - Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski
działka na sprzedaż

GS-14205

Działki budowlana na obrzeżach Powierzchnia 800m2. Wymiary 37x21. Szerokość od frontu 37m. Działki położone przy drodze wewnętrznej, dostęp do drogi poprzez służebność przejazdu. Na działce przyłącze prądu. Wodociąg w ulicy. W odległości 150metrów przystanek ...

Powierzchnia
800,00 m2
Cena za m2
140,00 zł
cena 112 000
działka na sprzedaż - Piotrków Trybunalski
bez prowizji
dom na sprzedaż - Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski
dom na sprzedaż

DS-14121

Oferta sprzedaży domu jednorodzinnego w Piotrkowie Dom o powierzchni całkowitej 216m2, mieszkalnej 128m2. Parter: Salon 23m2 połączony z kuchnią 13m2. W salonie kominek. Z salonu wyjście na duży taras. Pokój otwarty 14m2. Łazienka i toaleta. Piętro: trzy pokoje ...

Powierzchnia
216,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 029 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
3 699,07 zł
cena 799 000
dom na sprzedaż - Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski, Wyzwolenia
mieszkanie na sprzedaż

MS-13926

Oferta sprzedaży 3- pokojowego mieszkania,  na osiedlu Wyzwolenia Mieszkanie o powierzchni 48,17m2.  Na powyższą powierzchnię składają się:  3 pokoje  kuchnia  łazienka  wc przedpokój.  Lokal położony na 3 piętrze, w budynku 4 piętrowym.  Mieszkanie posiada ...

Powierzchnia
48,17 m2
Piętro
3
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
5 605,15 zł
cena 270 000
mieszkanie na sprzedaż - Piotrków Trybunalski, Wyzwolenia

Piotrków Trybunalski, Wyzwolenia
mieszkanie na sprzedaż

MS-13866

Oferta sprzedaży  komfortowego mieszkania w nowym budynku garażem dwustanowiskowym Niebywała okazja - mieszkanie bezczynszowe !!!! Proponujemy do  sprzedaży  mieszkania o pow. całkowitej  177 m2,  zlokalizowane w budynku  kilkurodzinnym . Budynek ma ciekawą ...

Powierzchnia
177,00 m2
Piętro
2
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
4 915,25 zł
cena 870 000
mieszkanie na sprzedaż - Piotrków Trybunalski, Wyzwolenia

Piotrków Trybunalski, Wyzwolenia
mieszkanie na sprzedaż

MS-13865

Oferta sprzedaży  komfortowego mieszkania w nowym budynku. Niebywała okazja - mieszkanie bez czynszowe !!!! Proponujemy do  sprzedaży  mieszkania o pow. 52 m 2,  zlokalizowane w budynku  kilkurodzinnym . Budynek ma ciekawą bryłę architektoniczną. Rok budowy ...

Powierzchnia
52,00 m2
Cena za m2
7 692,31 zł
cena 400 000
mieszkanie na sprzedaż - Piotrków Trybunalski, Wyzwolenia

Piotrków Trybunalski
działka na sprzedaż

GS-13858

Ostatnie dwie działki do sprzedania przy ulicy Zawodzie.  Powierzchnia działki 1650m2. Wjazd własną drogą wewnętrzną Wymiary 50x29m  . Działka w miejscowym planie zagospodarowania symbol 1 MNU Prąd, woda, gaz w ulicy.  Działka położona przy drodze asfaltowej. ...

Powierzchnia
1 650,00 m2
Cena za m2
300,00 zł
cena 495 000
działka na sprzedaż - Piotrków Trybunalski
Kryteria wyszukiwania

rozumiem