nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Piotrków Trybunalski, Juliusza Słowackiego

Piotrków Trybunalski, Juliusza Słowackiego
mieszkanie na sprzedaż

MS-14892

Przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 85,44 m², powstałe z połączenia dwóch mniejszych lokali. Nieruchomość znajduje się na 1. piętrze w zadbanym bloku z lat 90., w atrakcyjnej i dobrze skomunikowanej lokalizacji. Mieszkanie jest po remoncie, gotowe ...

Powierzchnia
85,44 m2
Piętro
1
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
6 437,27 zł
cena 550 000
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Piotrków Trybunalski, Frycza Modrzewskiego

Piotrków Trybunalski, Frycza Modrzewskiego
mieszkanie na sprzedaż

MS-14891

Oferta sprzedaży miejsca postojowego w hali garażowej. Miejsce postojowe usytuowane jest na kondygnacji podziemnej w garażu wielostanowiskowym w budynku przy ul. Andrzeja Frycza - Modrzewskiego 28/30. Bardzo dobra lokalizacja, blisko Focus Mall, punktów komunikacji ...

Powierzchnia
15,00 m2
Cena za m2
2 333,33 zł
cena 35 000
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Piotrków Trybunalski, Cmentarna

Piotrków Trybunalski, Cmentarna
działka na sprzedaż

GS-14879

Oferta sprzedaży działki położonej w Piotrkowie Trybunalski, przy ul. Cmentarnej.  Nieruchomości gruntowa o powierzchni 841m2.  Wymiary : 12m x 72m x 13m x 67m.  Teren objęty planem miejscowym, symbol 5U/Z przeznaczenie podstawowe terenu – teren usług sportu, ...

Powierzchnia
841,00 m2
Cena za m2
148,63 zł
cena 125 000
działka na sprzedaż - Piotrków Trybunalski, Cmentarna
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski
mieszkanie na sprzedaż

MS-14877

Mieszkanie w okazyjnej cenie 4040zł/m2 Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 46m2. Dwa pokoje, kuchnia, łazienka, garderoba. Mały balkon loggia. Mieszkanie w bloku na osiedlu Jagiellońska. Czwarte piętro. Piwnica, domofon. Środkowe mieszkanie. Ogrzewanie ...

Powierzchnia
45,57 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
4 037,74 zł
cena 184 000
mieszkanie na sprzedaż - Piotrków Trybunalski
nowa oferta
dom na sprzedaż - Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski
dom na sprzedaż

DS-14876

Dom oddany do użytku w 2024r Dom położony 1.5km poza granicami Piotrkowa T. Parter: - salon z jadalnią i kuchnia - 30m2, - łazienka - 5m2 - pokój - 12m2, - kotłownia -  - wiatrołap - 3m2. Poddasze: - sypialnia z garderobą - 16m2, - dwa pokoje - 8, 12m2 - ...

Powierzchnia
125,86 m2
Powierzchnia działki [m2]
700 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
8 898,78 zł
cena 1 120 000
dom na sprzedaż - Piotrków Trybunalski
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski
mieszkanie na sprzedaż

MS-14875

Na sprzedaż – apartament w centrum Piotrkowa Trybunalskiego Wyjątkowa oferta dla osób, które cenią przestrzeń, wygodę i klimat kamienicy połączony z nowoczesnym, stylowym wykończeniem. Jeśli chcesz mieć gotowe mieszkanie z pełnym umeblowaniem i wyposażeniem to ...

Powierzchnia
110,00 m2
Piętro
wysoki parter
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
7 909,09 zł
cena 870 000
mieszkanie na sprzedaż - Piotrków Trybunalski
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Piotrków Trybunalski, Kopernika

Piotrków Trybunalski, Kopernika
działka na sprzedaż

GS-14866

Działka inwestycyjna w centrum Piotrkowa Trybunalskiego Do sprzedania działka inwestycyjna położona przy drodze dwupasmowej ul. Kopernika, zlokalizowana przy Starówce. W pobliżu sądy, banki, szkoły. Dwa wjazdy - z ulicy Kopernika oraz z ulicy Pereca. Powierzchnia ...

Powierzchnia
5 562,00 m2
Cena za m2
650,00 zł
cena 3 615 300
działka na sprzedaż - Piotrków Trybunalski, Kopernika
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski
działka na sprzedaż

GS-14865

Do sprzedania działka położona w Piotrkowie przy ul. Przedborskiej 5/9 Powierzchnia 7676m2. Szerokość od ulicy Przedborskiej 50m. Ulica Przedborska po remoncie, wzdłuż ulicy ścieżka rowerowa. Od południowej strony działka przylega do ścieżki rowerowej. Dla ...

Powierzchnia
7 676,00 m2
Cena za m2
330,00 zł
cena 2 533 080
działka na sprzedaż - Piotrków Trybunalski
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski
mieszkanie na sprzedaż

MS-14862

???? Wyjątkowe mieszkanie po kapitalnym remoncie – gotowe do wprowadzenia! ✨ Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 35 m², położone na 3. piętrze w solidnym budynku z cegły. ???? Układ mieszkania: • 2 ustawne pokoje •  kuchnia ???? • ...

Powierzchnia
35,00 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
9 114,29 zł
cena 319 000
mieszkanie na sprzedaż - Piotrków Trybunalski
nowa oferta
dom na sprzedaż - Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski
dom na sprzedaż

DS-14860

Do sprzedaży nowy  dom o powierzchni użytkowej  98,50m2 + garaż 17,60 m2 Oferta nowych domów do sprzedania położonych w Piotrkowie w otulinie lasu. Oferujemy nowoczesne i ekologiczne domy. Dom parterowy  o powierzchni użytkowej  98,50 m 2 Dom wykończony na zewnątrz, ...

Powierzchnia
116,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
702 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
6 465,52 zł
cena 750 000
dom na sprzedaż - Piotrków Trybunalski
Kryteria wyszukiwania

rozumiem