oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Gorzkowice, Daniszewice

Gorzkowice, Daniszewice
działka na sprzedaż

GS-14673

Do sprzedania działka w miejscowości Daniszewice Powierzchnia działki 7996m2. Szeroka od drogi 32m. Działka pomiędzy dwiema drogami asfaltowymi. Wodociąg w ulicy. RV - 3973m2 RVI - 4023m2 Możliwość zakupu połowy działki np. około 4000m2. Dla działki ...

Powierzchnia
7 996,00 m2
Cena za m2
15,01 zł
cena 120 000
działka na sprzedaż - Gorzkowice, Daniszewice
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Sulejów

Sulejów
dom na sprzedaż

DS-14665

Szukasz  domu blisko centrum  Sulejowa  miasta w okazyjnej cenie  Mamy coś wyjątkowego!!!!! Proponujemy Państwu do sprzedaży nieruchomość zabudowaną domem jednorodzinnym w zabudowie bliźniaczej o bardzo funkcjonalnym rozmieszczeniu poszczególnych pomieszczeń. Dom ...

Powierzchnia
231,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
478 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
2 813,85 zł
cena 650 000
dom na sprzedaż - Sulejów

Wola Krzysztoporska, Bujny
działka na sprzedaż

GS-14660

Działka w Bujnach do sprzedania Wymiary 40x40m. Szerokość od drogi asfaltowej 40m. Przy drodze asfaltowej. Woda i prąd w ulicy. Teren nie objęty planem miejscowym. Klasa gruntu IVb. Powierzchnia 1618m2. Cena 125zł/m2 do negocjacji.  

Powierzchnia
1 618,00 m2
Cena za m2
125,00 zł
cena 202 250
działka na sprzedaż - Wola Krzysztoporska, Bujny
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Sulejów (gw), Zalesice

Sulejów (gw), Zalesice
działka na sprzedaż

GS-14651

Oferta sprzedaży działki położnej w gm. Sulejów, obręb Zalesice.  Nieruchomość o powierzchni 2044m2 ( wymiary około 44m x 35m).  Dojazd do działki droga wewnętrzną.  Media: prąd i woda w drodze asfaltowej.  Dla nieruchomości wydane warunki zabudowy, na budowę ...

Powierzchnia
2 044,00 m2
Cena za m2
85,00 zł
cena 173 740
działka na sprzedaż - Sulejów (gw), Zalesice
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Wolbórz (gw), Lubiaszów, Nowy Lubiaszów

Wolbórz (gw), Lubiaszów, Nowy Lubiaszów
działka na sprzedaż

GS-14640

Oferta 7 działek położonych w Lubiaszowie Nowym nad Zalewem Sulejowskim. Działki o powierzchni 1000m2. Wymiary 48x21m. Szerokość od drogi 48m. Położone przy drodze wewnętrznej w otoczeniu lasu. Media w drodze asfaltowej - ulicy Sosnowej: prąd, woda, kanalizacja. Do ...

Powierzchnia
1 000,00 m2
Cena za m2
80,00 zł
cena 80 000
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Sulejów (gw), Barkowice

Sulejów (gw), Barkowice
działka na sprzedaż

GS-14633

Do sprzedania działka z bezpośrednim dostępem do Zalewu Sulejowskiego z własną linią brzegową w miejscowości Barkowice przy ulicy Spacerowej Wjazd z drogi asfaltowej. W drodze przy działce wodociąg i prąd. Szerokość od ulicy 12m. https://mapy.geoportal.gov.pl/imap/Imgp_2.html?identifyParcel=101009_5.0002.385/1 https://mapy.geoportal.gov.pl/imap/Imgp_2.html?identifyParcel=101009_5.0002.385/3 Cena ...

Powierzchnia
1 800,00 m2
Cena za m2
216,11 zł
cena 389 000
działka na sprzedaż - Sulejów (gw), Barkowice
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Wolbórz (gw), Golesze Małe

Wolbórz (gw), Golesze Małe
dom na sprzedaż

DS-14630

SUPER OKAZJA !!!! NIE PRZEGAP JEJ !!! Nieruchomość zlokalizowana w w miejscowości Golesze małe w bliskiej odległości do Zalewu Sulejowskiego   Oferta sprzedaży domu wraz z dużymi budynkami gospodarczymi    W skład nieruchomości  wchodzi:  1. Budynek mieszkalny ...

Powierzchnia
90,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
3 296 m²
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
5 000,00 zł
cena 450 000
dom na sprzedaż - Wolbórz (gw), Golesze Małe

Wola Krzysztoporska, Gomulin
działka na sprzedaż

GS-14616

Działka inwestycyjna przy DK-8, Warszawa - Wrocław ze zjazdem Oferta sprzedaży nieruchomości położonej przy drodze krajowej między Piotrkowem a Bełchatowem o powierzchni 34 700m2. Szerokość od trasy 300metrów. Wymiary 300x100x300x130 metrów. Zjazd z drogi krajowej ...

Powierzchnia
35 000,00 m2
Cena za m2
45,00 zł
cena 1 575 000
działka na sprzedaż - Wola Krzysztoporska, Gomulin
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Sulejów (gw), Koło

Sulejów (gw), Koło
działka na sprzedaż

GS-14607

 Super oferta!!  Uzbrojone działki w miejscowości Koło do sprzedania Proponujemy działkę budowlana w  o pow. 976 m2.  Działka położona jest  w urokliwym miejscu  z dala od ulicznego zgiełku.  Szerokość działki od drogi 23,5 m. Dojazd do działki droga wewnętrzną.  Media: ...

Powierzchnia
976,00 m2
Cena za m2
120,00 zł
cena 117 120
działka na sprzedaż - Sulejów (gw), Koło
bez prowizji
lokal na sprzedaż - Bełchatów, Pabianicka

Bełchatów, Pabianicka
lokal na sprzedaż

LS-14574

Do sprzedania budynek w centrum Bełchatowa Budynek parter + piętro. Dotychczasowy najemca - Biedronka. Parter 372m2. Duża powierzchnia handlowa, zaplecze. Rampa dla dostaw. Piętro 278m2. Jedno duże pomieszczenie, łazienki z natryskami, biuro. Duży, własny ...

Powierzchnia
650,00 m2
Cena za m2
5 384,62 zł
cena 3 500 000
lokal na sprzedaż - Bełchatów, Pabianicka
Kryteria wyszukiwania

rozumiem