bez prowizji
dom na sprzedaż - Piotrków Trybunalski, Fabianiego

Piotrków Trybunalski, Fabianiego
dom na sprzedaż

DS-14756

NOWA CENA Oferta sprzedaży domu w zabudowie szeregowej, położnego w Piotrkowie Trybunalskim przy ul. Fabianiego.  Nieruchomość o powierzchni całkowitej ok. 150m2, powierzchni użytkowej 113,30m2. Na powierzchnię domu składają się:  Poziom 0 - garaż, sauna z ...

Powierzchnia
150,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
318 m²
Pokoje
7 pokoi
Cena za m2
4 600,00 zł
cena 690 000
dom na sprzedaż - Piotrków Trybunalski, Fabianiego
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Piotrków Trybunalski, Kleszcz

Piotrków Trybunalski, Kleszcz
działka na sprzedaż

GS-14750

Do sprzedania działka zabudowana o powierzchni 1972m2 położona przy ulicy Kleszcz Na działce: 1. budynek piętrowy murowany - bliźniak 12x7m do generalnego remontu. 2. Budynek gospodarczy, murowany 9x14m, również do generalnego  Działka położona w urokliwym miejscu, ...

Powierzchnia
1 972,00 m2
Cena za m2
147,06 zł
cena 290 000
działka na sprzedaż - Piotrków Trybunalski, Kleszcz

Piotrków Trybunalski
mieszkanie na sprzedaż

MS-14748

Oferta sprzedaży mieszkania w rejonie ul Górnej  , dwa osobne pokoje z balkonem Lokal o powierzchni 51 m2. Na powierzchnię mieszkania składa się pokój dzienny sypialnia duża widna kuchnia  łazienka z wc. przedpokój Mieszkanie położone na II ...

Powierzchnia
53,50 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
5 233,64 zł
cena 280 000
mieszkanie na sprzedaż - Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski, J. Słowackiego
lokal na sprzedaż

LS-14746

Lokal w DH Mister do sprzedania w centrum Piotrkowa Trybunalskiego przy ul. J. Słowackiego 87/89 Lokal o pow. 69,65 m2. Poczekalnia z której wchodzimy do gabinetów (18 i 23m2) lub toalety. Pomiędzy gabinetami pomieszczenie - jadalnia (zaplecze). Wszystkie wewnętrzne ...

Powierzchnia
72,00 m2
Piętro
1
Cena za m2
5 972,22 zł
cena 430 000
lokal na sprzedaż - Piotrków Trybunalski, J. Słowackiego
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Piotrków Trybunalski, Malinowa

Piotrków Trybunalski, Malinowa
działka na sprzedaż

GS-14745

Działka 174/1 ma powierzchnię 8236m2. Oferujemy do sprzedaży całą działkę lub po podziale. Po podziale powierzchnia około 4100m2. Wjazd od ulicy Malinowej lub Agrestowej. Wymiary 28m x 145m. Klasa gruntu:  IVa -5308m2 IIIb - 2928m2 Media: prąd, gaz, woda, ...

Powierzchnia
4 100,00 m2
Cena za m2
160,00 zł
cena 656 000
działka na sprzedaż - Piotrków Trybunalski, Malinowa
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Wola Krzysztoporska, Jeżów

Wola Krzysztoporska, Jeżów
dom na sprzedaż

DS-14726

Dom w miejscowości Jeżów do sprzedania Działka 5100m2. Oferta sprzedaży domu parterowego składającego się z trzech pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju. Wiatrołap - 6m2. Korytarz - 5m2. Kuchnia z jadalnią - 18m2 (3,61 x 5,09m). Łazienka - 5m2. Salon - ...

Powierzchnia
89,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
5 100 m²
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
3 932,58 zł
cena 350 000
dom na sprzedaż - Wola Krzysztoporska, Jeżów
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski
działka na sprzedaż

GS-14723

Do sprzedania działka o powierzchni 2,49ha w Piotrkowie. Działka położona pomiędzy ulicami Wronią i Graniczną Dla działki wydane warunki zabudowy dla budowy 20 domów jednorodzinnych. Planowana inwestycja - 20 domów, działki o pow. około 1000m2, droga wewnętrzna ...

Powierzchnia
24 900,00 m2
Cena za m2
84,34 zł
cena 2 100 000
działka na sprzedaż - Piotrków Trybunalski
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Rozprza, Ignaców

Rozprza, Ignaców
działka na sprzedaż

GS-14720

Do sprzedania teren o powierzchni 3,59ha w miejscowości Ignaców. Działki nr 51/1, 51/3, 51/5. Klasy ziemi: - RVI - 1,47ha, - RV - 0,64ha - PsV - 0,61ha, - LsV - 0,29ha, - LsVI - 0,29ha - PsVI - 022ha - W - 0,04ha - N - 0,03ha Działka przylega do linii ...

Powierzchnia
35 900,00 m2
Cena za m2
7,52 zł
cena 270 000
działka na sprzedaż - Rozprza, Ignaców
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Piotrków Trybunalski, Dworska

Piotrków Trybunalski, Dworska
działka na sprzedaż

GS-14711

Działka budowlana w Piotrkowie Trybunalskim. Położona przy ulicy Dworskiej, okolica ulicy Malinowej.  Zachodnia strona miasta. Działka położona bezpośrednio przy drodze gminnej oraz drodze wewnętrznej.  Wraz z działką nabywa się udziały w działce stanowiącej ...

Powierzchnia
1 149,00 m2
Cena za m2
256,74 zł
cena 295 000
działka na sprzedaż - Piotrków Trybunalski, Dworska
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Ręczno

Ręczno
działka na sprzedaż

GS-14701

CENA DO NEGOCJACJI. Oferta sprzedaży działki położonej  w miejscowości Ręczno Nieruchomość o powierzchni 1392m2.  Nieruchomość o regularnym kształcie. Szerokość od ulicy 31m. Głębokość 43m. Dojazd do działki drogą gminną, asfaltową.  Media: prąd, woda w ...

Powierzchnia
1 392,00 m2
Cena za m2
79,02 zł
cena 110 000
działka na sprzedaż - Ręczno
Kryteria wyszukiwania

rozumiem