Rozprza, Milejów
dom na sprzedaż

DS-14840

Wiosenne obniżka nie przegap okazji!!! Oferta nowego domu w Milejowie  w budowie. Stan surowy zamknięty.  Dom parterowy o powierzchni użytkowej 137,75 m2. Trzy sypialnie, salon + jadalnia, gabinet, dwie łazienki, korytarz, wiatrołap, hol, kotłowania. Dom ...

Powierzchnia
137,75 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 360 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
4 711,43 zł
cena 649 000
dom na sprzedaż - Rozprza, Milejów
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Sulejów

Sulejów
dom na sprzedaż

DS-14832

Do sprzedania dom w Sulejowie Dom o powierzchni użytkowej 38m2. Salon, kuchnia, łazienka i przedpokój. Do sprzedania wraz z wyposażeniem widocznym na zdjęciach. Woda z sieci miejskiej, kanalizacja, prąd. Mury zewnętrzne grube, częściowo ocieplone styropianem. Okna ...

Powierzchnia
38,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
272 m²
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
6 710,53 zł
cena 255 000
dom na sprzedaż - Sulejów

Piotrków Trybunalski
mieszkanie na sprzedaż

MS-14830

 Atrakcyjna nowa cena !!! Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 39,02 m², usytuowane na parterze zadbanego budynku przy ul. Belzackiej  To idealna propozycja dla osób poszukujących gotowego lokum bez konieczności ponoszenia ...

Powierzchnia
39,02 m2
Piętro
wysoki parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
6 916,97 zł
cena 269 900
mieszkanie na sprzedaż - Piotrków Trybunalski
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Ręczno, Łęg Ręczyński

Ręczno, Łęg Ręczyński
dom na sprzedaż

DS-14829

Dom letniskowy w miejscowości Łęg Ręczyński do sprzedania Na działce o powierzchni 700m2 położony jest domek letniskowy. Powierzchnia domu 77m2. Parter: salonik z kominkiem połączony z jadalnią i kuchnią, łazienka W centralnej części domu kominek. W kuchni ...

Powierzchnia
76,80 m2
Powierzchnia działki [m2]
700 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
4 296,88 zł
cena 330 000
dom na sprzedaż - Ręczno, Łęg Ręczyński
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Piotrków Trybunalski, Malinowa

Piotrków Trybunalski, Malinowa
działka na sprzedaż

GS-14826

Oferta działki nr 174/1 płożonej w Piotrkowie Trybunalskim w obrębie 29. Nieruchomość zlokalizowana jest między ulicą Malinową oraz Agrestową.  Grunt o powierzchni 8236m2 ( wymiary 28m x 292m).  Możliwość zakupu mniejszej powierzchni. Np. połowy działki z wjazdem ...

Powierzchnia
8 236,00 m2
Cena za m2
150,00 zł
cena 1 235 400
działka na sprzedaż - Piotrków Trybunalski, Malinowa
bez prowizji
mieszkanie na sprzedaż - Piotrków Trybunalski, J. Słowackiego

Piotrków Trybunalski, J. Słowackiego
mieszkanie na sprzedaż

MS-14819

Mieszkanie nad  Polo Marketem Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 110,95 m², usytuowane na poddaszu w nowoczesnym, nowo wybudowanym bloku. Lokal znajduje się w stanie surowym, co daje przyszłemu właścicielowi pełną swobodę w aranżacji i wykończeniu ...

Powierzchnia
110,95 m2
Piętro
4
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
3 600,00 zł
cena 399 420
bez prowizji

Piotrków Trybunalski, J. Słowackiego
mieszkanie na sprzedaż

MS-14818

✨ Mieszkanie premium do własnej aranżacji | 97,45 m² | tylko 3600 zł/m² ✨      Takich cen mieszkań na rynku nie ma !!!!!!!   Na sprzedaż przestronne mieszkanie bezczynszowe o powierzchni 97,45 m², położone w nowym budynku z cegły, nad sklepem Polo Market. Lokal ...

Powierzchnia
97,45 m2
Piętro
4
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
3 600,00 zł
cena 350 820
bez prowizji
dom na sprzedaż - Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski
dom na sprzedaż

DS-14817

Luksusowa rezydencja z przepięknym ogrodem i wyjątkowym klimatem Na sprzedaż wyjątkowa, elegancka rezydencja położona na dużej, w pełni zagospodarowanej działce o powierzchni 6600 m², zapewniającej pełną prywatność, spokój i kontakt z naturą. Działka jest doskonale ...

Powierzchnia
426,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
6 600 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
13 849,77 zł
cena 5 900 000
dom na sprzedaż - Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski
mieszkanie na sprzedaż

MS-14816

Tylko u nas oferta premium!!! Elegancki apartament z prywatnym wyjściem na ogródek – komfort, styl i prestiż Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 69,29 m², położony w nowoczesnym, kameralnym apartamentowcu na terenie zamkniętym. To propozycja dla ...

Powierzchnia
69,29 m2
Piętro
wysoki parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
10 535,43 zł
cena 730 000
mieszkanie na sprzedaż - Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski
działka na sprzedaż

GS-14815

Nieruchomość w Piotrkowie o powierzchni łącznej 3,2356ha. Grunty zlokalizowane przy ul Grabskiej/Eryka.  Całość składa się z 2 działek.  Działka nr 56 - 1,8894ha IIIb - 7932m2 IVa - 5807m2 IVb - 3477m2 V - 1678m2 Działka nr 108 - 1,3462ha IVa ...

Powierzchnia
32 356,00 m2
Cena za m2
11,00 zł
cena 355 916
działka na sprzedaż - Piotrków Trybunalski
Kryteria wyszukiwania

rozumiem