oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Paradyż, Honoratów

Paradyż, Honoratów
dom na sprzedaż

DS-14856

Na sprzedaż wyjątkowa, urokliwa nieruchomość, typu siedlisko Położona na przestronnej działce o powierzchni 5700 m², idealne dla osób poszukujących ciszy, natury i dużego potencjału. Wymiary około 84m x 81m x 79m x 68m.  Szerokość działki - 84m. Na końcu wsi przy ...

Powierzchnia
80,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
5 700 m²
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
3 475,00 zł
cena 278 000
dom na sprzedaż - Paradyż, Honoratów
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski
mieszkanie na sprzedaż

MS-14854

 Tylko u nas komfortowe mieszkanie w kamienicy!! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w klimatycznej, odremontowanej kamienicy położonej na terenie ogrodzonym z wjazdem przez bramę na pilota ???? oraz domofonem ????, co zapewnia bezpieczeństwo i komfort mieszkańcom. Lokal ...

Powierzchnia
47,22 m2
Cena za m2
6 565,01 zł
cena 310 000
mieszkanie na sprzedaż - Piotrków Trybunalski
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski
mieszkanie na sprzedaż

MS-14852

Na sprzedaż nowoczesny i komfortowy apartament o powierzchni 47,5 m², położony na 1. piętrze w 2-letnim bloku przy ul. Nowy Świat ????. Budynek znajduje się na ogrodzonym, zadbanym terenie, co zapewnia mieszkańcom bezpieczeństwo i spokój. Mieszkanie zostało zaprojektowane ...

Powierzchnia
47,50 m2
Cena za m2
10 210,53 zł
cena 485 000
mieszkanie na sprzedaż - Piotrków Trybunalski
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Gorzkowice, Gościnna

Gorzkowice, Gościnna
dom na sprzedaż

DS-14850

???? Urokliwa nieruchomość z dużą działką – idealna dla rodziny lub pod inwestycję! ???? Na sprzedaż solidny, murowany dom jednorodzinny położony w spokojnej miejscowości Gościnna – zaledwie ok. 5 km od Gorzkowic. To idealne miejsce dla osób szukających ciszy, przestrzeni ...

Powierzchnia
150,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
3 500 m²
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
2 466,67 zł
cena 370 000
dom na sprzedaż - Gorzkowice, Gościnna
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Piotrków Trybunalski, Południowa

Piotrków Trybunalski, Południowa
dom na sprzedaż

DS-14849

Do sprzedania nieruchomość przy ul. Południowej 8 w Piotrkowie Dwie nieruchomości do sprzedania. 1. Dom z lat 60-tych. trzy pokoje, kuchnia, łazienka. Powierzchnia użytkowa około 80m2. Parterowy. Pokój 20m2, Pokój 20m2 Pokój 13m2, Kuchnia widna - 14m2. Korytarz ...

Powierzchnia
150,00 m2
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
4 333,33 zł
cena 650 000
dom na sprzedaż - Piotrków Trybunalski, Południowa
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Rozprza, Stara Wieś

Rozprza, Stara Wieś
działka na sprzedaż

GS-14848

Oferta sprzedaży działki w miejscowości Stara Wieś gm. Rozprza Działka o powierzchni 2961m2. Kształt trapezu. Wymiary 130m x 4m x 137m x 41m.  Szerokość od ulicy około 130m. Działka położona bezpośrednio przy drodze asfaltowej. Media: woda, prąd - skrzynka ...

Powierzchnia
2 961,00 m2
Cena za m2
23,64 zł
cena 70 000
działka na sprzedaż - Rozprza, Stara Wieś
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Rozprza, Stara Wieś

Rozprza, Stara Wieś
działka na sprzedaż

GS-14847

Oferta sprzedaży działki w miejscowości Stara Wieś gm. Rozprza Działka o powierzchni 3254m2. Kształt trapezu. Wymiary 67m x 48m x 48m x 65m. Szerokość od ulicy około 67m. Działka położona bezpośrednio przy drodze asfaltowej. Media: woda w ulicy. Klasa ...

Powierzchnia
3 254,00 m2
Cena za m2
21,51 zł
cena 70 000
działka na sprzedaż - Rozprza, Stara Wieś
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Lubochnia, Małecz

Lubochnia, Małecz
działka na sprzedaż

GS-14846

Do sprzedania działka w miejscowości Małecz, gm. Lubochnia, powiat tomaszowski Powierzchnia działki 9268m2. Szerokość od drogi asfaltowej 37m. Na działce słup z prądem, przyłącze kanalizacji. Sieć wodociągowa przechodzi przez działkę. Dla działki wydane Warunki ...

Powierzchnia
9 268,00 m2
Cena za m2
33,45 zł
cena 310 000
działka na sprzedaż - Lubochnia, Małecz
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Ręczno

Ręczno
dom na sprzedaż

DS-14843

Oferta sprzedaży działki położonej w miejscowości Ręczno Nieruchomość o powierzchni 978m2.  Nieruchomość o regularnym kształcie. Działka zabudowana budynkiem o pow. ok 80 m2. W budynku była prowadzona działalność gastronomiczna - "Zajazd Leśny". Trzy pomieszczenia, ...

Powierzchnia
80,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
978 m²
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
2 000,00 zł
cena 160 000
dom na sprzedaż - Ręczno
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Grabica, Twardosławice

Grabica, Twardosławice
dom na sprzedaż

DS-14842

Rewelacyjna posiadłość do sprzedaży miejscowości Polesie w w mocno obniżonej cenie   Tniemy cenę o 100 000 zł. !! Jeżeli szukasz nieruchomości z dużym potencjałem na dużej ładnie zagospodarowanej działce, to jest niebywała okazja do zakupu . Kupujesz nie tylko ...

Powierzchnia
478,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
16 878 m²
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
2 196,65 zł
cena 1 050 000
dom na sprzedaż - Grabica, Twardosławice
Kryteria wyszukiwania

rozumiem