oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Sulejów, Podwłodzimierzów

Sulejów, Podwłodzimierzów
działka na sprzedaż

GS-14908

Do sprzedania działka położona w Sulejów-Podwłodzimierzów Działka położona "w drugiej linii" od drogi asfaltowej. Odległość od drogi 100metrów. Wymiary działki 57x26m. Klasa ziemi VI. Wodociąg w drodze asfaltowej. W odległości 100metrów przystanek autobusowy. Na ...

Powierzchnia
1 500,00 m2
Cena za m2
76,67 zł
cena 115 000
działka na sprzedaż - Sulejów, Podwłodzimierzów
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Piotrków Trybunalski, Żelazna

Piotrków Trybunalski, Żelazna
mieszkanie na sprzedaż

MS-14907

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 38,42m2. Dwa pokoje, kuchnia, łazienka i przedpokój. Mieszkanie przytulne, gustownie urządzone. Mieszkanie położone jest przy ul. Żelaznej 5 w budynku w którym znajduje się 6 mieszkań. Mieszkanie jest na pierwszym piętrze, ...

Powierzchnia
50,26 m2
Cena za m2
5 670,51 zł
cena 285 000
mieszkanie na sprzedaż - Piotrków Trybunalski, Żelazna
bez prowizji
dom na sprzedaż - Sulejów (gw), Uszczyn, Działkowa

Sulejów (gw), Uszczyn, Działkowa
dom na sprzedaż

DS-14906

Dom w Uszczynie do sprzedania Dom parterowy z poddaszem użytkowym. Parter: - salon z kominkiem, - kuchnia, - gabinet, - toaleta, - kotłownia, - garaż. Na półpiętrze duża łazienka. Poddasze - trzy sypialnie, każda z balkonem. Garderoba. Na parterze ...

Powierzchnia
230,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
2 137 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
6 652,17 zł
cena 1 530 000
dom na sprzedaż - Sulejów (gw), Uszczyn, Działkowa
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Rozprza

Rozprza
dom na sprzedaż

DS-14903

  ????✨ Wyjątkowa nieruchomość w centrum Rozprza – dwa domy na jednej działce! ✨???? Możliwość zamiany na mieszkanie 3-4 pokojowe  na parterze  Na sprzedaż niezwykle atrakcyjna nieruchomość o ogromnym potencjale, położona w samym centrum Rozprza. Działka o ...

Powierzchnia
150,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
475 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
4 533,33 zł
cena 680 000
dom na sprzedaż - Rozprza
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Piotrków Trybunalski, Południowa

Piotrków Trybunalski, Południowa
dom na sprzedaż

DS-14902

Do sprzedania nieruchomość przy ul. Południowej 8 w Piotrkowie Dom z 1990roku. Parter i piętro. Powierzchnia około 70m2. Parter: Kuchnia - 11m2, Łazienka (wanna i prysznic) - 5m2. Toaleta - 1m2. Pomieszczenie gospodarcze - 2m2. Pokój - 6m2. Korytarz - 8m2. Piętro: pokój ...

Powierzchnia
70,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
641 m²
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
4 142,86 zł
cena 290 000
dom na sprzedaż - Piotrków Trybunalski, Południowa
oferta na wyłączność
lokal na sprzedaż - Rozprza, Niechcice

Rozprza, Niechcice
lokal na sprzedaż

LS-14901

Budynek handlowo-usługowy w Niechcicach Budynek o powierzchni użytkowej około 65m2. Składający się z sali sprzedaży 45m2 oraz zaplecza 20m2. Wejście bezpośrednio od ulicy. W lokalu na podłodze terakota. Okna PCV. Woda, prąd, szambo. Budynek murowany, ocieplony, ...

Powierzchnia
65,00 m2
Cena za m2
1 536,92 zł
cena 99 900
lokal na sprzedaż - Rozprza, Niechcice
nowa oferta
dom na sprzedaż - Wola Krzysztoporska, Jeżów

Wola Krzysztoporska, Jeżów
dom na sprzedaż

DS-14900

  ????✨ Nowoczesny dom premium z 2025 roku – komfort, przestrzeń i spokój! ✨???? Na sprzedaż wyjątkowy, energooszczędny dom o powierzchni użytkowej 171,82 m², położony w spokojnej i zielonej okolicy w rejonie Wola Krzysztoporska. To idealna propozycja dla osób ...

Powierzchnia
208,64 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 400 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
5 991,18 zł
cena 1 250 000
dom na sprzedaż - Wola Krzysztoporska, Jeżów
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Gorzkowice

Gorzkowice
mieszkanie na sprzedaż

MS-14898

Na sprzedaż oferujemy wyjątkowo jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 52,33 m². Położone na 3 piętrze w bloku 4-pętrowym. To idealna propozycja dla osób, które cenią przestrzeń i chcą urządzić wnętrze według własnego pomysłu. Lokal posiada 2 jasne przestronne ...

Powierzchnia
52,33 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
3 821,90 zł
cena 200 000
mieszkanie na sprzedaż - Gorzkowice
nowa oferta
hala na sprzedaż - Moszczenica

Moszczenica
hala na sprzedaż

HS-14894

Budynek o wymiarach 68x13m. Wyremontowana część budynku o powierzchni 240m2, wymiary 19x13m. Wysokość 3,47 - 3.82m. Brama wjazdowa sterowana elektrycznie. Rampa. Podjazd. Powierzchnia działki 4120m2, wymiary 40x100m.  Bezpośrednio przy drodze gminnej - ul. ...

Powierzchnia
800,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
4 120 m²
Cena za m2
737,50 zł
cena 590 000
hala na sprzedaż - Moszczenica
nowa oferta
lokal na sprzedaż - Moszczenica

Moszczenica
lokal na sprzedaż

LS-14893

Oferta sprzedaży terenu o powierzchni około 2,1ha, zabudowanego budynkami mieszkalnymi. Na ofertę składa się: - blok 5 kondygnacji (20 mieszkań) w którym znajduje się 16 mieszkań (4 lokale stanowią odrębną własność) o pow. użytkowej 800m2, - blok 5 kondygnacji ...

Powierzchnia
21 000,00 m2
Cena za m2
571,43 zł
cena 12 000 000
lokal na sprzedaż - Moszczenica
Kryteria wyszukiwania

rozumiem