nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski
mieszkanie na wynajem

MW-14867

Nowe mieszkanie  do wynajęcia na zamkniętym osiedlu z miejscem postojowym Zlokalizowane  w nowym bloku na wprost McDonalda Mieszkanie o pow. 34m składające się pokój z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka,   przedpokój Kuchnia wyposażona w sprzęty ...

Powierzchnia
34,00 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
50,00 zł
cena 1 700
mieszkanie na wynajem - Piotrków Trybunalski
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski
mieszkanie na sprzedaż

MS-14862

???? Wyjątkowe mieszkanie po kapitalnym remoncie – gotowe do wprowadzenia! ✨ Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 35 m², położone na 3. piętrze w solidnym budynku z cegły. ???? Układ mieszkania: • 2 ustawne pokoje •  kuchnia ???? • ...

Powierzchnia
35,00 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
9 114,29 zł
cena 319 000
mieszkanie na sprzedaż - Piotrków Trybunalski
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski
mieszkanie na wynajem

MW-14861

Oferta wynajęcia 2-pokojowego mieszkania zlokalizowane na ul Słowackiego Do wynajęcia mieszkanie o pow. 41,53 m2 składające się z 2 pokoi, kuchni, łazienki oraz przedpokoju.  Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone Mieszkanie o doskonałym usytuowaniu komunikacyjnym ...

Powierzchnia
41,53 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
43,34 zł
cena 1 800
mieszkanie na wynajem - Piotrków Trybunalski
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski
mieszkanie na sprzedaż

MS-14854

 Tylko u nas komfortowe mieszkanie w kamienicy!! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w klimatycznej, odremontowanej kamienicy położonej na terenie ogrodzonym z wjazdem przez bramę na pilota ???? oraz domofonem ????, co zapewnia bezpieczeństwo i komfort mieszkańcom. Lokal ...

Powierzchnia
47,22 m2
Cena za m2
6 565,01 zł
cena 310 000
mieszkanie na sprzedaż - Piotrków Trybunalski
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski
mieszkanie na sprzedaż

MS-14852

Na sprzedaż nowoczesny i komfortowy apartament o powierzchni 47,5 m², położony na 1. piętrze w 2-letnim bloku przy ul. Nowy Świat ????. Budynek znajduje się na ogrodzonym, zadbanym terenie, co zapewnia mieszkańcom bezpieczeństwo i spokój. Mieszkanie zostało zaprojektowane ...

Powierzchnia
47,50 m2
Cena za m2
10 210,53 zł
cena 485 000
mieszkanie na sprzedaż - Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski
mieszkanie na wynajem

MW-14851

Do wynajęcia mieszkanie trzy pokojowe. Powierzchnia 64,22m2. Pierwsze piętro. Dwa duże pokoje, trzeci mniejszy. Łazienka, toaleta. Kuchnia wyposażona - nowa kuchnia gazowa z piekarnikiem, lodówka. W łazience pralka. Centralne ogrzewanie z sieci miejskiej ...

Powierzchnia
64,22 m2
Cena za m2
24,91 zł
cena 1 600
mieszkanie na wynajem - Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski
mieszkanie na sprzedaż

MS-14830

 Atrakcyjna nowa cena !!! Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 39,02 m², usytuowane na parterze zadbanego budynku przy ul. Belzackiej  To idealna propozycja dla osób poszukujących gotowego lokum bez konieczności ponoszenia ...

Powierzchnia
39,02 m2
Piętro
wysoki parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
6 916,97 zł
cena 269 900
mieszkanie na sprzedaż - Piotrków Trybunalski
bez prowizji
mieszkanie na sprzedaż - Piotrków Trybunalski, J. Słowackiego

Piotrków Trybunalski, J. Słowackiego
mieszkanie na sprzedaż

MS-14819

Mieszkanie nad  Polo Marketem Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 110,95 m², usytuowane na poddaszu w nowoczesnym, nowo wybudowanym bloku. Lokal znajduje się w stanie surowym, co daje przyszłemu właścicielowi pełną swobodę w aranżacji i wykończeniu ...

Powierzchnia
110,95 m2
Piętro
4
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
3 600,00 zł
cena 399 420
bez prowizji

Piotrków Trybunalski, J. Słowackiego
mieszkanie na sprzedaż

MS-14818

✨ Mieszkanie premium do własnej aranżacji | 97,45 m² | tylko 3600 zł/m² ✨      Takich cen mieszkań na rynku nie ma !!!!!!!   Na sprzedaż przestronne mieszkanie bezczynszowe o powierzchni 97,45 m², położone w nowym budynku z cegły, nad sklepem Polo Market. Lokal ...

Powierzchnia
97,45 m2
Piętro
4
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
3 600,00 zł
cena 350 820

Piotrków Trybunalski, Wyzwolenia, Władysława Broniewskiego
mieszkanie na wynajem

MW-14812

Apartament 53m2 do wynajęcia w Piotrkowie na osiedlu Zielona Aleja Mieszkanie kilkuletnie. Wykończone w wysokim standardzie. Zmywarka, telewizor, pralka. Drugie piętro. Winda. Teren ogrodzony. Rowerownia. Centralne ogrzewanie z sieci miejskiej. Woda ciepła ...

Powierzchnia
53,00 m2
Piętro
2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
41,51 zł
cena 2 200
mieszkanie na wynajem - Piotrków Trybunalski, Wyzwolenia, Władysława Broniewskiego
Kryteria wyszukiwania

rozumiem