nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Piotrków Trybunalski, Juliusza Słowackiego

Piotrków Trybunalski, Juliusza Słowackiego
mieszkanie na sprzedaż

MS-14892

Przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 85,44 m², powstałe z połączenia dwóch mniejszych lokali. Nieruchomość znajduje się na 1. piętrze w zadbanym bloku z lat 90., w atrakcyjnej i dobrze skomunikowanej lokalizacji. Mieszkanie jest po remoncie, gotowe ...

Powierzchnia
85,44 m2
Piętro
1
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
6 437,27 zł
cena 550 000
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Piotrków Trybunalski, Frycza Modrzewskiego

Piotrków Trybunalski, Frycza Modrzewskiego
mieszkanie na sprzedaż

MS-14891

Oferta sprzedaży miejsca postojowego w hali garażowej. Miejsce postojowe usytuowane jest na kondygnacji podziemnej w garażu wielostanowiskowym w budynku przy ul. Andrzeja Frycza - Modrzewskiego 28/30. Bardzo dobra lokalizacja, blisko Focus Mall, punktów komunikacji ...

Powierzchnia
15,00 m2
Cena za m2
2 333,33 zł
cena 35 000
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski
mieszkanie na wynajem

MW-14890

Mieszkanie 3-pokojowe do wynajęcia Jeśli szukają Państwo trzy pokojowego mieszkania do wynajęcia które jest w świetnej lokalizacji, to ta oferta spełnia kryteria.  Mieszkanie o pow. 48,7 m 2 zlokalizowane na spokojnym Osiedlu Łódzka -Wysoka. Jeśli cenimy sobie ...

Powierzchnia
48,17 m2
Piętro
4
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
29,06 zł
cena 1 400
mieszkanie na wynajem - Piotrków Trybunalski
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Piotrków Trybunalski, Belzatka, Belzacka

Piotrków Trybunalski, Belzatka, Belzacka
mieszkanie na wynajem

MW-14888

Oferta wynajęcia mieszkania dla pracowników !!!  Do wynajęcia przestronne, w pełni wyposażone mieszkanie idealne dla pracowników. Lokal o powierzchni około 60m2, znajduje się na 3 piętrze w budynku przy ul. Belzackiej.  Mieszkania posiada 3 niezależnych pokoi, ...

Powierzchnia
60,00 m2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
30,00 zł
cena 1 800
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Łódź, Śródmieście, Jana Kilińskiego

Łódź, Śródmieście, Jana Kilińskiego
mieszkanie na wynajem

MW-14882

Kawalerka PREMIUM o powierzchni 20m2 + 6m2 antresola do wynajęcia Mieszkanie umeblowane Zaprojektowane i wykończone przez profesjonalnego projektanta. Apartament położony przy ul. Kilińskiego 33, kamienica narożna z Włókienniczą. Wyposażenie: pralka, lodówka, ...

Powierzchnia
20,00 m2
Piętro
1
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
92,50 zł
cena 1 850
mieszkanie na wynajem - Łódź, Śródmieście, Jana Kilińskiego
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski
mieszkanie na wynajem

MW-14881

Kawalerka do wynajęcia przy w nowym budownictwie  Mieszkanie jednopokojowe z aneksem kuchennym, łazienką, tarasem, piwnicą i miejscem parkingowym. Blok ogrodzony, brama wjazdowa na pilota. Mieszkanie  umeblowane i wyposażone Zmywarka, pralka, lodówka, kuchnia ...

Powierzchnia
29,00 m2
Piętro
1
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
56,90 zł
cena 1 650
mieszkanie na wynajem - Piotrków Trybunalski
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski
mieszkanie na sprzedaż

MS-14877

Mieszkanie w okazyjnej cenie 4040zł/m2 Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 46m2. Dwa pokoje, kuchnia, łazienka, garderoba. Mały balkon loggia. Mieszkanie w bloku na osiedlu Jagiellońska. Czwarte piętro. Piwnica, domofon. Środkowe mieszkanie. Ogrzewanie ...

Powierzchnia
45,57 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
4 037,74 zł
cena 184 000
mieszkanie na sprzedaż - Piotrków Trybunalski
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski
mieszkanie na sprzedaż

MS-14875

Na sprzedaż – apartament w centrum Piotrkowa Trybunalskiego Wyjątkowa oferta dla osób, które cenią przestrzeń, wygodę i klimat kamienicy połączony z nowoczesnym, stylowym wykończeniem. Jeśli chcesz mieć gotowe mieszkanie z pełnym umeblowaniem i wyposażeniem to ...

Powierzchnia
110,00 m2
Piętro
wysoki parter
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
7 909,09 zł
cena 870 000
mieszkanie na sprzedaż - Piotrków Trybunalski
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski
mieszkanie na wynajem

MW-14874

Do wynajęcia nowoczesny apartament z miejscem postojowym w garażu podziemnym ????✨ Mieszkanie zlokalizowane w jednym z apartamentowców na ul Broniewskiego  Mieszkanie o powierzchni 60,19 m² położone jest na 5. piętrze w nowym budynku, na zielonym i spokojnym osiedlu ...

Powierzchnia
60,19 m2
Piętro
5
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
41,54 zł
cena 2 500
mieszkanie na wynajem - Piotrków Trybunalski
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Gorzkowice

Gorzkowice
mieszkanie na sprzedaż

MS-14873

Na sprzedaż oferujemy wyjątkowo jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 52,33 m². Położone na 3 piętrze w bloku 4-pętrowym. To idealna propozycja dla osób, które cenią przestrzeń i chcą urządzić wnętrze według własnego pomysłu. Lokal posiada 2 jasne przestronne ...

Powierzchnia
52,33 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
3 821,90 zł
cena 200 000
mieszkanie na sprzedaż - Gorzkowice
Kryteria wyszukiwania

rozumiem