oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Piotrków Trybunalski, Cmentarna

Piotrków Trybunalski, Cmentarna
działka na sprzedaż

GS-14879

Oferta sprzedaży działki położonej w Piotrkowie Trybunalski, przy ul. Cmentarnej.  Nieruchomości gruntowa o powierzchni 841m2.  Wymiary : 12m x 72m x 13m x 67m.  Teren objęty planem miejscowym, symbol 5U/Z przeznaczenie podstawowe terenu – teren usług sportu, ...

Powierzchnia
841,00 m2
Cena za m2
148,63 zł
cena 125 000
działka na sprzedaż - Piotrków Trybunalski, Cmentarna
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Piotrków Trybunalski, Kopernika

Piotrków Trybunalski, Kopernika
działka na sprzedaż

GS-14866

Działka inwestycyjna w centrum Piotrkowa Trybunalskiego Do sprzedania działka inwestycyjna położona przy drodze dwupasmowej ul. Kopernika, zlokalizowana przy Starówce. W pobliżu sądy, banki, szkoły. Dwa wjazdy - z ulicy Kopernika oraz z ulicy Pereca. Powierzchnia ...

Powierzchnia
5 562,00 m2
Cena za m2
650,00 zł
cena 3 615 300
działka na sprzedaż - Piotrków Trybunalski, Kopernika
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski
działka na sprzedaż

GS-14865

Do sprzedania działka położona w Piotrkowie przy ul. Przedborskiej 5/9 Powierzchnia 7676m2. Szerokość od ulicy Przedborskiej 50m. Ulica Przedborska po remoncie, wzdłuż ulicy ścieżka rowerowa. Od południowej strony działka przylega do ścieżki rowerowej. Dla ...

Powierzchnia
7 676,00 m2
Cena za m2
330,00 zł
cena 2 533 080
działka na sprzedaż - Piotrków Trybunalski
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Piotrków Trybunalski, Malinowa

Piotrków Trybunalski, Malinowa
działka na sprzedaż

GS-14826

Oferta działki nr 174/1 płożonej w Piotrkowie Trybunalskim w obrębie 29. Nieruchomość zlokalizowana jest między ulicą Malinową oraz Agrestową.  Grunt o powierzchni 8236m2 ( wymiary 28m x 292m).  Możliwość zakupu mniejszej powierzchni. Np. połowy działki z wjazdem ...

Powierzchnia
8 236,00 m2
Cena za m2
150,00 zł
cena 1 235 400
działka na sprzedaż - Piotrków Trybunalski, Malinowa

Piotrków Trybunalski
działka na sprzedaż

GS-14815

Nieruchomość w Piotrkowie o powierzchni łącznej 3,2356ha. Grunty zlokalizowane przy ul Grabskiej/Eryka.  Całość składa się z 2 działek.  Działka nr 56 - 1,8894ha IIIb - 7932m2 IVa - 5807m2 IVb - 3477m2 V - 1678m2 Działka nr 108 - 1,3462ha IVa ...

Powierzchnia
32 356,00 m2
Cena za m2
11,00 zł
cena 355 916
działka na sprzedaż - Piotrków Trybunalski
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Piotrków Trybunalski, Świerczowska

Piotrków Trybunalski, Świerczowska
działka na sprzedaż

GS-14781

Działka przy ul. Świerczowskiej 181 Powierzchnia 700m2. Wjazd z drogi wewnętrznej, utwardzonej. Skrzynka z prądem na działce. Wodociąg, gaz, kanalizacja w ulicy Świerczowskiej. W odległości 120metrów przystanek MZK. Wymiary 39x18m. Szerokość 39metrów od drogi ...

Powierzchnia
700,00 m2
Cena za m2
171,43 zł
cena 120 000
działka na sprzedaż - Piotrków Trybunalski, Świerczowska

Piotrków Trybunalski, Świerczowska
działka na sprzedaż

GS-14780

Działka przy ul. Świerczowskiej 181 Powierzchnia działki 1372m2. Wymiary 31x42m. Regularny kształt. Dojazd do działki drogą wewnętrzną.  Wodociąg, prąd, gaz w ulicy Świerczowskiej. Istnieje możliwość zakupu sąsiedniej działki o podobnej powierzchni.  Cena ...

Powierzchnia
1 372,00 m2
Cena za m2
118,08 zł
cena 162 000
działka na sprzedaż - Piotrków Trybunalski, Świerczowska
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Piotrków Trybunalski, Kleszcz

Piotrków Trybunalski, Kleszcz
działka na sprzedaż

GS-14750

Do sprzedania działka zabudowana o powierzchni 1972m2 położona przy ulicy Kleszcz Na działce: 1. budynek piętrowy murowany - bliźniak 12x7m do generalnego remontu. 2. Budynek gospodarczy, murowany 9x14m, również do generalnego  Działka położona w urokliwym miejscu, ...

Powierzchnia
1 972,00 m2
Cena za m2
147,06 zł
cena 290 000
działka na sprzedaż - Piotrków Trybunalski, Kleszcz
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Piotrków Trybunalski, Malinowa

Piotrków Trybunalski, Malinowa
działka na sprzedaż

GS-14745

Działka 174/1 ma powierzchnię 8236m2. Oferujemy do sprzedaży całą działkę lub po podziale. Po podziale powierzchnia około 4100m2. Wjazd od ulicy Malinowej lub Agrestowej. Wymiary 28m x 145m. Klasa gruntu:  IVa -5308m2 IIIb - 2928m2 Media: prąd, gaz, woda, ...

Powierzchnia
4 100,00 m2
Cena za m2
160,00 zł
cena 656 000
działka na sprzedaż - Piotrków Trybunalski, Malinowa
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski
działka na sprzedaż

GS-14723

Do sprzedania działka o powierzchni 2,49ha w Piotrkowie. Działka położona pomiędzy ulicami Wronią i Graniczną Dla działki wydane warunki zabudowy dla budowy 20 domów jednorodzinnych. Planowana inwestycja - 20 domów, działki o pow. około 1000m2, droga wewnętrzna ...

Powierzchnia
24 900,00 m2
Cena za m2
84,34 zł
cena 2 100 000
działka na sprzedaż - Piotrków Trybunalski
Kryteria wyszukiwania

rozumiem