Piotrków Trybunalski
działka na sprzedaż

GS-14692

Działka o powierzchni 17 231m2. Teren w bezpośrednim sąsiedztwie marketu OBI, N-Parku. Działka w Planie miejscowym UC - przeznaczona pod zabudowę usługową powyżej 2000m2, obiekty handlowe poniżej 2000m2, gastronomię, kulturę, motele, hotele, stację paliw, pylony ...

Powierzchnia
17 231,00 m2
Cena za m2
350,00 zł
cena 6 030 850
działka na sprzedaż - Piotrków Trybunalski
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Gorzkowice, Cieszanowice

Gorzkowice, Cieszanowice
działka na sprzedaż

GS-14674

Działka w Cieszanowicach do sprzedania Powierzchnia 2800m2. Położona bezpośrednio przy drodze gminnej nieurządzonej. W odległości 120metrów droga asfaltowa w której jest wodociąg. Wymiary 24x116m. ŁV - 0,28ha Dla działki złożony wniosek o wydanie Warunków ...

Powierzchnia
2 800,00 m2
Cena za m2
14,29 zł
cena 40 000
działka na sprzedaż - Gorzkowice, Cieszanowice
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Gorzkowice, Daniszewice

Gorzkowice, Daniszewice
działka na sprzedaż

GS-14673

Do sprzedania działka w miejscowości Daniszewice Powierzchnia działki 7996m2. Szeroka od drogi 32m. Działka pomiędzy dwiema drogami asfaltowymi. Wodociąg w ulicy. RV - 3973m2 RVI - 4023m2 Możliwość zakupu połowy działki np. około 4000m2. Dla działki ...

Powierzchnia
7 996,00 m2
Cena za m2
15,01 zł
cena 120 000
działka na sprzedaż - Gorzkowice, Daniszewice

Wola Krzysztoporska, Bujny
działka na sprzedaż

GS-14660

Działka w Bujnach do sprzedania Wymiary 40x40m. Szerokość od drogi asfaltowej 40m. Przy drodze asfaltowej. Woda i prąd w ulicy. Teren nie objęty planem miejscowym. Klasa gruntu IVb. Powierzchnia 1618m2. Cena 125zł/m2 do negocjacji.  

Powierzchnia
1 618,00 m2
Cena za m2
125,00 zł
cena 202 250
działka na sprzedaż - Wola Krzysztoporska, Bujny
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Sulejów (gw), Zalesice

Sulejów (gw), Zalesice
działka na sprzedaż

GS-14651

Oferta sprzedaży działki położnej w gm. Sulejów, obręb Zalesice.  Nieruchomość o powierzchni 2044m2 ( wymiary około 44m x 35m).  Dojazd do działki droga wewnętrzną.  Media: prąd i woda w drodze asfaltowej.  Dla nieruchomości wydane warunki zabudowy, na budowę ...

Powierzchnia
2 044,00 m2
Cena za m2
85,00 zł
cena 173 740
działka na sprzedaż - Sulejów (gw), Zalesice
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Wolbórz (gw), Lubiaszów, Nowy Lubiaszów

Wolbórz (gw), Lubiaszów, Nowy Lubiaszów
działka na sprzedaż

GS-14640

Oferta 7 działek położonych w Lubiaszowie Nowym nad Zalewem Sulejowskim. Działki o powierzchni 1000m2. Wymiary 48x21m. Szerokość od drogi 48m. Położone przy drodze wewnętrznej w otoczeniu lasu. Media w drodze asfaltowej - ulicy Sosnowej: prąd, woda, kanalizacja. Do ...

Powierzchnia
1 000,00 m2
Cena za m2
80,00 zł
cena 80 000
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Sulejów (gw), Barkowice

Sulejów (gw), Barkowice
działka na sprzedaż

GS-14633

Do sprzedania działka z bezpośrednim dostępem do Zalewu Sulejowskiego z własną linią brzegową w miejscowości Barkowice przy ulicy Spacerowej Wjazd z drogi asfaltowej. W drodze przy działce wodociąg i prąd. Szerokość od ulicy 12m. https://mapy.geoportal.gov.pl/imap/Imgp_2.html?identifyParcel=101009_5.0002.385/1 https://mapy.geoportal.gov.pl/imap/Imgp_2.html?identifyParcel=101009_5.0002.385/3 Cena ...

Powierzchnia
1 800,00 m2
Cena za m2
216,11 zł
cena 389 000
działka na sprzedaż - Sulejów (gw), Barkowice

Wola Krzysztoporska, Gomulin
działka na sprzedaż

GS-14616

Działka inwestycyjna przy DK-8, Warszawa - Wrocław ze zjazdem Oferta sprzedaży nieruchomości położonej przy drodze krajowej między Piotrkowem a Bełchatowem o powierzchni 34 700m2. Szerokość od trasy 300metrów. Wymiary 300x100x300x130 metrów. Zjazd z drogi krajowej ...

Powierzchnia
35 000,00 m2
Cena za m2
45,00 zł
cena 1 575 000
działka na sprzedaż - Wola Krzysztoporska, Gomulin
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Sulejów (gw), Koło

Sulejów (gw), Koło
działka na sprzedaż

GS-14607

 Super oferta!!  Uzbrojone działki w miejscowości Koło do sprzedania Proponujemy działkę budowlana w  o pow. 976 m2.  Działka położona jest  w urokliwym miejscu  z dala od ulicznego zgiełku.  Szerokość działki od drogi 23,5 m. Dojazd do działki droga wewnętrzną.  Media: ...

Powierzchnia
976,00 m2
Cena za m2
120,00 zł
cena 117 120
działka na sprzedaż - Sulejów (gw), Koło

Paradyż, Wójcin
działka na sprzedaż

GS-14572

Do sprzedania działki rolne w miejscowości Wójcin, gm. Paradyż Działka nr196 - 3200m2 - RV - 0,12ha, ŁVI - 0,20ha https://mapy.geoportal.gov.pl/imap/Imgp_2.html?identifyParcel=100705_2.0025.196 Cena 7 000zł. Pozostałe działki do sprzedaży. - 37/7 - ...

Powierzchnia
3 200,00 m2
Cena za m2
2,19 zł
cena 7 000
działka na sprzedaż - Paradyż, Wójcin
Kryteria wyszukiwania

rozumiem