Piotrków Trybunalski, Świerczowska
działka na sprzedaż

GS-14780

Działka przy ul. Świerczowskiej 181 Powierzchnia działki 1372m2. Wymiary 31x42m. Regularny kształt. Dojazd do działki drogą wewnętrzną.  Wodociąg, prąd, gaz w ulicy Świerczowskiej. Istnieje możliwość zakupu sąsiedniej działki o podobnej powierzchni.  Cena ...

Powierzchnia
1 372,00 m2
Cena za m2
118,08 zł
cena 162 000
działka na sprzedaż - Piotrków Trybunalski, Świerczowska

Tuszyn (gw), Bądzyń
działka na sprzedaż

GS-14777

Do sprzedania działka budowlana w miejscowości Bądzyń, gm. Tuszyn Działka o powierzchni 1568m2, wymiary 33x49m. Front 33m. Działka ogrodzona. Przyłącze prądu (siła). Woda własna ze studni. Na działce domek drewniany rekreacyjny oraz garaż blaszany. Teren objęty ...

Powierzchnia
1 568,00 m2
Cena za m2
216,84 zł
cena 340 000
działka na sprzedaż - Tuszyn (gw), Bądzyń
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Piotrków Trybunalski, Kleszcz

Piotrków Trybunalski, Kleszcz
działka na sprzedaż

GS-14750

Do sprzedania działka zabudowana o powierzchni 1972m2 położona przy ulicy Kleszcz Na działce: 1. budynek piętrowy murowany - bliźniak 12x7m do generalnego remontu. 2. Budynek gospodarczy, murowany 9x14m, również do generalnego  Działka położona w urokliwym miejscu, ...

Powierzchnia
1 972,00 m2
Cena za m2
147,06 zł
cena 290 000
działka na sprzedaż - Piotrków Trybunalski, Kleszcz
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Piotrków Trybunalski, Malinowa

Piotrków Trybunalski, Malinowa
działka na sprzedaż

GS-14745

Działka 174/1 ma powierzchnię 8236m2. Oferujemy do sprzedaży całą działkę lub po podziale. Po podziale powierzchnia około 4100m2. Wjazd od ulicy Malinowej lub Agrestowej. Wymiary 28m x 145m. Klasa gruntu:  IVa -5308m2 IIIb - 2928m2 Media: prąd, gaz, woda, ...

Powierzchnia
4 100,00 m2
Cena za m2
160,00 zł
cena 656 000
działka na sprzedaż - Piotrków Trybunalski, Malinowa
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski
działka na sprzedaż

GS-14723

Do sprzedania działka o powierzchni 2,49ha w Piotrkowie. Działka położona pomiędzy ulicami Wronią i Graniczną Dla działki wydane warunki zabudowy dla budowy 20 domów jednorodzinnych. Planowana inwestycja - 20 domów, działki o pow. około 1000m2, droga wewnętrzna ...

Powierzchnia
24 900,00 m2
Cena za m2
84,34 zł
cena 2 100 000
działka na sprzedaż - Piotrków Trybunalski
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Rozprza, Ignaców

Rozprza, Ignaców
działka na sprzedaż

GS-14720

Do sprzedania teren o powierzchni 3,59ha w miejscowości Ignaców. Działki nr 51/1, 51/3, 51/5. Klasy ziemi: - RVI - 1,47ha, - RV - 0,64ha - PsV - 0,61ha, - LsV - 0,29ha, - LsVI - 0,29ha - PsVI - 022ha - W - 0,04ha - N - 0,03ha Działka przylega do linii ...

Powierzchnia
35 900,00 m2
Cena za m2
7,52 zł
cena 270 000
działka na sprzedaż - Rozprza, Ignaców
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Piotrków Trybunalski, Dworska

Piotrków Trybunalski, Dworska
działka na sprzedaż

GS-14711

Działka budowlana w Piotrkowie Trybunalskim. Położona przy ulicy Dworskiej, okolica ulicy Malinowej.  Zachodnia strona miasta. Działka położona bezpośrednio przy drodze gminnej oraz drodze wewnętrznej.  Wraz z działką nabywa się udziały w działce stanowiącej ...

Powierzchnia
1 149,00 m2
Cena za m2
256,74 zł
cena 295 000
działka na sprzedaż - Piotrków Trybunalski, Dworska
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Drużbice, Wadlew

Drużbice, Wadlew
działka na sprzedaż

GS-14709

Oferta sprzedaży działki położnej w powiecie bełchatowskim, gm. Drużbic, obręb Wadlew.  Nieruchomość o powierzchni 1,3694ha.  Wymiary około: 24m x 555m. Szerokość od ulicy około 24m.  Na działce od strony drogi asfaltowej znajdują się stare zabudowania.  Budynek ...

Powierzchnia
13 694,00 m2
Cena za m2
12,34 zł
cena 169 000
działka na sprzedaż - Drużbice, Wadlew
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Ręczno

Ręczno
działka na sprzedaż

GS-14701

CENA DO NEGOCJACJI. Oferta sprzedaży działki położonej  w miejscowości Ręczno Nieruchomość o powierzchni 1392m2.  Nieruchomość o regularnym kształcie. Szerokość od ulicy 31m. Głębokość 43m. Dojazd do działki drogą gminną, asfaltową.  Media: prąd, woda w ...

Powierzchnia
1 392,00 m2
Cena za m2
79,02 zł
cena 110 000
działka na sprzedaż - Ręczno
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Ręczno

Ręczno
działka na sprzedaż

GS-14700

Oferta sprzedaży działki położonej   w miejscowości Ręczno Nieruchomość o powierzchni 978m2.  Nieruchomość o regularnym kształcie. Działka zabudowana budynkiem o pow. ok 80 m2. W budynku była prowadzona działalność gastronomiczna - "Zajazd Leśny". Trzy pomieszczenia, ...

Powierzchnia
978,00 m2
Cena za m2
163,60 zł
cena 160 000
działka na sprzedaż - Ręczno
Kryteria wyszukiwania

rozumiem