oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Sulejów, Podwłodzimierzów

Sulejów, Podwłodzimierzów
działka na sprzedaż

GS-14908

Do sprzedania działka położona w Sulejów-Podwłodzimierzów Działka położona "w drugiej linii" od drogi asfaltowej. Odległość od drogi 100metrów. Wymiary działki 57x26m. Klasa ziemi VI. Wodociąg w drodze asfaltowej. W odległości 100metrów przystanek autobusowy. Na ...

Powierzchnia
1 500,00 m2
Cena za m2
76,67 zł
cena 115 000
działka na sprzedaż - Sulejów, Podwłodzimierzów
nowa oferta
działka na sprzedaż - Rozprza, Straszów

Rozprza, Straszów
działka na sprzedaż

GS-14887

Oferta sprzedaży działki położonej w gm. Rozprza, w miejscowości Straszów. Nieruchomość o powierzchni 1270m2.  Wymiary: 38m x 32m ( szerokość od frontu około 38m). Dojazd do działki drogą wewnętrzną.  Media: prąd, woda w drodze. Dla działki wydane Warunki ...

Powierzchnia
1 270,00 m2
Cena za m2
49,61 zł
cena 63 000
działka na sprzedaż - Rozprza, Straszów
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Piotrków Trybunalski, Cmentarna

Piotrków Trybunalski, Cmentarna
działka na sprzedaż

GS-14879

Oferta sprzedaży działki położonej w Piotrkowie Trybunalski, przy ul. Cmentarnej.  Nieruchomości gruntowa o powierzchni 841m2.  Wymiary : 12m x 72m x 13m x 67m.  Teren objęty planem miejscowym, symbol 5U/Z przeznaczenie podstawowe terenu – teren usług sportu, ...

Powierzchnia
841,00 m2
Cena za m2
148,63 zł
cena 125 000
działka na sprzedaż - Piotrków Trybunalski, Cmentarna
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Sulejów, Dobra Woda

Sulejów, Dobra Woda
działka na sprzedaż

GS-14871

Działka pod budowę domu w Sulejowie do sprzedania Powierzchnia działki ok 1556m2, kształt prostokąta, Wymiary: 33m x 45m, szerokość od ulicy ok 33m. Woda i prąd w drodze.  Dojazd do działki drogą wewnętrzną, około 120m od drogi asfaltowej.  Wraz z przedmiotową ...

Powierzchnia
1 556,00 m2
Cena za m2
75,00 zł
cena 116 700
działka na sprzedaż - Sulejów, Dobra Woda
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Sulejów, Dobra Woda

Sulejów, Dobra Woda
działka na sprzedaż

GS-14870

Działka pod budowę domu w Sulejowie do sprzedania Działka bezpośrednio przy drodze gminnej - tj. ulicy Dobra Woda Powierzchnia działki ok 1222m2, o wymiarach 37m x 25m x 41,75m x 33m. Szerokość od ulicy 37m. Działka w kształcie trapezu.   Woda i prąd przy ...

Powierzchnia
1 222,00 m2
Cena za m2
81,00 zł
cena 98 982
działka na sprzedaż - Sulejów, Dobra Woda
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Sulejów, Dobra Woda

Sulejów, Dobra Woda
działka na sprzedaż

GS-14869

Działka pod budowę domu w Sulejowie do sprzedania Powierzchnia działki ok 1214m2, kształt prostokąta, Wymiary: 28m x 42m, szerokość od ulicy ok 28m. Woda i prąd w drodze.  Dojazd do działki drogą wewnętrzną, około 100m od drogi asfaltowej.  Wraz z przedmiotową ...

Powierzchnia
1 214,00 m2
Cena za m2
75,00 zł
cena 91 050
działka na sprzedaż - Sulejów, Dobra Woda
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Sulejów, Dobra Woda

Sulejów, Dobra Woda
działka na sprzedaż

GS-14868

Działka pod budowę domu w Sulejowie do sprzedania Powierzchnia działki ok 1046m2, w kształcie prostokąta  o wymiarach 25m x 42m.  Szerokość od ulicy 25m.  Możliwość zakupu większego terenu.  Woda i prąd w drodze.  Dojazd do działki drogą wewnętrzną, około ...

Powierzchnia
1 046,00 m2
Cena za m2
81,00 zł
cena 84 726
działka na sprzedaż - Sulejów, Dobra Woda
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Piotrków Trybunalski, Kopernika

Piotrków Trybunalski, Kopernika
działka na sprzedaż

GS-14866

Działka inwestycyjna w centrum Piotrkowa Trybunalskiego Do sprzedania działka inwestycyjna położona przy drodze dwupasmowej ul. Kopernika, zlokalizowana przy Starówce. W pobliżu sądy, banki, szkoły. Dwa wjazdy - z ulicy Kopernika oraz z ulicy Pereca. Powierzchnia ...

Powierzchnia
5 562,00 m2
Cena za m2
650,00 zł
cena 3 615 300
działka na sprzedaż - Piotrków Trybunalski, Kopernika
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski
działka na sprzedaż

GS-14865

Do sprzedania działka położona w Piotrkowie przy ul. Przedborskiej 5/9 Powierzchnia 7676m2. Szerokość od ulicy Przedborskiej 50m. Ulica Przedborska po remoncie, wzdłuż ulicy ścieżka rowerowa. Od południowej strony działka przylega do ścieżki rowerowej. Dla ...

Powierzchnia
7 676,00 m2
Cena za m2
330,00 zł
cena 2 533 080
działka na sprzedaż - Piotrków Trybunalski
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Paradyż, Honoratów

Paradyż, Honoratów
działka na sprzedaż

GS-14857

Na sprzedaż wyjątkowa, urokliwa nieruchomość, typu siedlisko Położona na przestronnej działce o powierzchni 5700 m², idealne dla osób poszukujących ciszy, natury i dużego potencjału. Wymiary około 84m x 81m x 79m x 68m.  Szerokość działki - 84m. Na końcu wsi przy ...

Powierzchnia
5 700,00 m2
Cena za m2
40,00 zł
cena 228 000
działka na sprzedaż - Paradyż, Honoratów
Kryteria wyszukiwania

rozumiem