nowa oferta
dom na sprzedaż - Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski
dom na sprzedaż

DS-14876

Dom oddany do użytku w 2024r Dom położony 1.5km poza granicami Piotrkowa T. Parter: - salon z jadalnią i kuchnia - 30m2, - łazienka - 5m2 - pokój - 12m2, - kotłownia -  - wiatrołap - 3m2. Poddasze: - sypialnia z garderobą - 16m2, - dwa pokoje - 8, 12m2 - ...

Powierzchnia
125,86 m2
Powierzchnia działki [m2]
700 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
8 898,78 zł
cena 1 120 000
dom na sprzedaż - Piotrków Trybunalski
nowa oferta
dom na sprzedaż - Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski
dom na sprzedaż

DS-14860

Do sprzedaży nowy  dom o powierzchni użytkowej  98,50m2 + garaż 17,60 m2 Oferta nowych domów do sprzedania położonych w Piotrkowie w otulinie lasu. Oferujemy nowoczesne i ekologiczne domy. Dom parterowy  o powierzchni użytkowej  98,50 m 2 Dom wykończony na zewnątrz, ...

Powierzchnia
116,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
702 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
6 465,52 zł
cena 750 000
dom na sprzedaż - Piotrków Trybunalski
nowa oferta
dom na sprzedaż - Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski
dom na sprzedaż

DS-14859

 WYJĄTKOWY DOM  W SERCU MIASTA – PRZESTRZEŃ, KOMFORT I PRYWATNOŚĆ Piotrków Trybunalski | ul. Wiślana Wyobraź sobie poranek z kawą na tarasie, w otoczeniu zieleni i ciszy. Popołudnia spędzane w przestronnym salonie z kominkiem. Wieczory, które naprawdę pozwalają ...

Powierzchnia
230,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 959 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
6 521,74 zł
cena 1 500 000
dom na sprzedaż - Piotrków Trybunalski
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Piotrków Trybunalski, Południowa

Piotrków Trybunalski, Południowa
dom na sprzedaż

DS-14849

Do sprzedania nieruchomość przy ul. Południowej 8 w Piotrkowie Dwie nieruchomości do sprzedania. 1. Dom z lat 60-tych. trzy pokoje, kuchnia, łazienka. Powierzchnia użytkowa około 80m2. Parterowy. Pokój 20m2, Pokój 20m2 Pokój 13m2, Kuchnia widna - 14m2. Korytarz ...

Powierzchnia
150,00 m2
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
4 333,33 zł
cena 650 000
dom na sprzedaż - Piotrków Trybunalski, Południowa
bez prowizji
dom na sprzedaż - Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski
dom na sprzedaż

DS-14817

Luksusowa rezydencja z przepięknym ogrodem i wyjątkowym klimatem Na sprzedaż wyjątkowa, elegancka rezydencja położona na dużej, w pełni zagospodarowanej działce o powierzchni 6600 m², zapewniającej pełną prywatność, spokój i kontakt z naturą. Działka jest doskonale ...

Powierzchnia
426,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
6 600 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
13 849,77 zł
cena 5 900 000
dom na sprzedaż - Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski
dom na sprzedaż

DS-14811

NOWA INWESTYCJA, SPRAWDZONY DEWELOPER Oferta nowego domu w Piotrkowie Trybunalskim w budowie. Stan deweloperski.  Dom parterowy o powierzchni całkowitej 129,72m2. Trzy sypialnie, salon + jadalnia (37m2), dwie łazienki, korytarz, wiatrołap, hol, kotłowania. Garaż. Z ...

Powierzchnia
129,72 m2
Powierzchnia działki [m2]
719 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
6 600,00 zł
cena 856 152
dom na sprzedaż - Piotrków Trybunalski
bez prowizji
dom na sprzedaż - Piotrków Trybunalski, Fabianiego

Piotrków Trybunalski, Fabianiego
dom na sprzedaż

DS-14756

NOWA CENA Oferta sprzedaży domu w zabudowie szeregowej, położnego w Piotrkowie Trybunalskim przy ul. Fabianiego.  Nieruchomość o powierzchni całkowitej ok. 150m2, powierzchni użytkowej 113,30m2. Na powierzchnię domu składają się:  Poziom 0 - garaż, sauna z ...

Powierzchnia
150,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
318 m²
Pokoje
7 pokoi
Cena za m2
4 600,00 zł
cena 690 000
dom na sprzedaż - Piotrków Trybunalski, Fabianiego
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski
dom na sprzedaż

DS-14680

Oferta sprzedaży   działki z domem parterowym w Centrum Miasta Działka o powierzchni  319 m 2  zabudowana budynkiem parterowym o pow. ok 70 m 2 Położona na osiedlu domów jednorodzinnych w rejonie ul Mickiewicza. Dom może być dwurodzinny - dotychczas spełnia taką ...

Powierzchnia
100,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
319 m²
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
2 800,00 zł
cena 280 000
dom na sprzedaż - Piotrków Trybunalski
bez prowizji
dom na sprzedaż - Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski
dom na sprzedaż

DS-14522

  Nowy dom o pow. 100m 2 z  2026 roku  przy lesie | wysoki standard | gotowy do wykończenia | ograniczona dostępność Są domy, które się ogląda… i są takie, które po prostu się kupuje. Ta nieruchomość należy do tej drugiej kategorii. Nowoczesny dom jednorodzinny ...

Powierzchnia
100,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
700 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
7 200,00 zł
cena 720 000
dom na sprzedaż - Piotrków Trybunalski
bez prowizji
dom na sprzedaż - Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski
dom na sprzedaż

DS-14509

Do sprzedaży  nowy  dom o powierzchni całkowitej 93,80m2. Oferta nowych domów do sprzedania położonych w Piotrkowie w otulinie lasu. Oferujemy nowoczesne i ekologiczne domy. Dom parterowy  o powierzchni użytkowej 90 m 2 Dom wykończony na zewnątrz, wewnątrz stan ...

Powierzchnia
93,80 m2
Powierzchnia działki [m2]
675 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
7 249,47 zł
cena 680 000
dom na sprzedaż - Piotrków Trybunalski
Kryteria wyszukiwania

rozumiem