Piotrków Trybunalski
dom na sprzedaż

DS-14414

Oferta sprzedaży domku letniskowego. Domek usytuowany na działce o powierzchni 315m2, znajdującej się w zasobach Rodzinnych Ogródków Działkowych " Słoneczna Polana " w Piotrkowie Tryb, przy ul. Gęsiej.  Murowany domek letniskowy, składający się z jednego pomieszczenia ...

Powierzchnia
15,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
315 m²
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
3 533,33 zł
cena 53 000
dom na sprzedaż - Piotrków Trybunalski

Ręczno
dom na sprzedaż

DS-14345

Wyjątkowy dom w miejscowości Ręczno przy ul Nowej . Proponujemy Państwu do sprzedaży nieruchomość zabudowaną domem jednorodzinnym o bardzo funkcjonalnym rozmieszczeniu poszczególnych pomieszczeń. Dom może pełnić funkcje domu dwu rodzinnego  co jest jego ogromnym ...

Powierzchnia
373,34 m2
Powierzchnia działki [m2]
650 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
1 741,04 zł
cena 650 000
dom na sprzedaż - Ręczno

Sulejów (gw), Barkowice
dom na sprzedaż

DS-14309

Uwaga!!! Mamy wyjątkowy dom w bliskiej odległości Zalewu Sulejowskiego .   Proponujemy Państwu do sprzedaży nieruchomość zabudowaną domem jednorodzinnym o bardzo funkcjonalnym rozmieszczeniu poszczególnych pomieszczeń. Nieruchomość zlokalizowana jest w magicznym ...

Powierzchnia
192,30 m2
Powierzchnia działki [m2]
3 553 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
5 657,83 zł
cena 1 088 000
dom na sprzedaż - Sulejów (gw), Barkowice
bez prowizji
dom na sprzedaż - Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski
dom na sprzedaż

DS-14297

NOWA INWESTYCJA, SPRAWDZONY DEWELOPER Oferta nowego domu w Piotrkowie Trybunalskim w budowie. Stan deweloperski.  Dom parterowy o powierzchni całkowitej 127,92m2. Trzy sypialnie, salon + jadalnia (36m2), łazienka, toaleta, korytarz, wiatrołap, hol, kotłowania. W ...

Powierzchnia
127,92 m2
Powierzchnia działki [m2]
850 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
6 600,00 zł
cena 844 272
dom na sprzedaż - Piotrków Trybunalski
bez prowizji
dom na sprzedaż - Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski
dom na sprzedaż

DS-14121

Oferta sprzedaży domu jednorodzinnego w Piotrkowie Dom o powierzchni całkowitej 216m2, mieszkalnej 128m2. Parter: Salon 23m2 połączony z kuchnią 13m2. W salonie kominek. Z salonu wyjście na duży taras. Pokój otwarty 14m2. Łazienka i toaleta. Piętro: trzy pokoje ...

Powierzchnia
216,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 029 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
3 699,07 zł
cena 799 000
dom na sprzedaż - Piotrków Trybunalski
Kryteria wyszukiwania

rozumiem