bez prowizji
dom na sprzedaż - Sulejów (gw), Uszczyn, Działkowa

Sulejów (gw), Uszczyn, Działkowa
dom na sprzedaż

DS-14906

Dom w Uszczynie do sprzedania Dom parterowy z poddaszem użytkowym. Parter: - salon z kominkiem, - kuchnia, - gabinet, - toaleta, - kotłownia, - garaż. Na półpiętrze duża łazienka. Poddasze - trzy sypialnie, każda z balkonem. Garderoba. Na parterze ...

Powierzchnia
230,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
2 137 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
6 652,17 zł
cena 1 530 000
dom na sprzedaż - Sulejów (gw), Uszczyn, Działkowa
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Rozprza

Rozprza
dom na sprzedaż

DS-14903

  ????✨ Wyjątkowa nieruchomość w centrum Rozprza – dwa domy na jednej działce! ✨???? Możliwość zamiany na mieszkanie 3-4 pokojowe  na parterze  Na sprzedaż niezwykle atrakcyjna nieruchomość o ogromnym potencjale, położona w samym centrum Rozprza. Działka o ...

Powierzchnia
150,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
475 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
4 533,33 zł
cena 680 000
dom na sprzedaż - Rozprza
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Piotrków Trybunalski, Południowa

Piotrków Trybunalski, Południowa
dom na sprzedaż

DS-14902

Do sprzedania nieruchomość przy ul. Południowej 8 w Piotrkowie Dom z 1990roku. Parter i piętro. Powierzchnia około 70m2. Parter: Kuchnia - 11m2, Łazienka (wanna i prysznic) - 5m2. Toaleta - 1m2. Pomieszczenie gospodarcze - 2m2. Pokój - 6m2. Korytarz - 8m2. Piętro: pokój ...

Powierzchnia
70,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
641 m²
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
4 142,86 zł
cena 290 000
dom na sprzedaż - Piotrków Trybunalski, Południowa
nowa oferta
dom na sprzedaż - Wola Krzysztoporska, Jeżów

Wola Krzysztoporska, Jeżów
dom na sprzedaż

DS-14900

  ????✨ Nowoczesny dom premium z 2025 roku – komfort, przestrzeń i spokój! ✨???? Na sprzedaż wyjątkowy, energooszczędny dom o powierzchni użytkowej 171,82 m², położony w spokojnej i zielonej okolicy w rejonie Wola Krzysztoporska. To idealna propozycja dla osób ...

Powierzchnia
208,64 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 400 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
5 991,18 zł
cena 1 250 000
dom na sprzedaż - Wola Krzysztoporska, Jeżów
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Sulejów (gw), Poniatów

Sulejów (gw), Poniatów
dom na sprzedaż

DS-14886

Na sprzedaż – urokliwy dworek z 1930 roku położony w Poniatowie. Przedstawiamy wyjątkową ofertę – zabytkowy dworek z 1930 roku, łączący w sobie klasyczny styl z komfortem współczesnego życia. Nieruchomość została starannie zachowana i utrzymana, dzięki czemu zachowała ...

Powierzchnia
300,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
6 500 m²
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
5 333,33 zł
cena 1 600 000
dom na sprzedaż - Sulejów (gw), Poniatów
bez prowizji
dom na sprzedaż - Moszczenica, Rękoraj

Moszczenica, Rękoraj
dom na sprzedaż

DS-14884

Oferta sprzedaży budynku mieszkalno - usługowego, wolnostojącego.  Nieruchomość dwukondygnacyjna ( parter i poddasze użytkowe), z wiatą dobudowaną od frontu. Powierzchnia użytkowa nieruchomości 390,79m2.  Część parteru o powierzchni 112,57m2 przeznaczona jest ...

Powierzchnia
391,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
2 500 m²
Pokoje
20 pokoi
Cena za m2
1 329,92 zł
cena 520 000
dom na sprzedaż - Moszczenica, Rękoraj
nowa oferta
dom na sprzedaż - Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski
dom na sprzedaż

DS-14876

Dom oddany do użytku w 2024r Dom położony 1.5km poza granicami Piotrkowa T. Parter: - salon z jadalnią i kuchnia - 30m2, - łazienka - 5m2 - pokój - 12m2, - kotłownia -  - wiatrołap - 3m2. Poddasze: - sypialnia z garderobą - 16m2, - dwa pokoje - 8, 12m2 - ...

Powierzchnia
125,86 m2
Powierzchnia działki [m2]
700 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
8 898,78 zł
cena 1 120 000
dom na sprzedaż - Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski
dom na sprzedaż

DS-14860

Do sprzedaży nowy  dom o powierzchni użytkowej  98,50m2 + garaż 17,60 m2 Oferta nowych domów do sprzedania położonych w Piotrkowie w otulinie lasu. Oferujemy nowoczesne i ekologiczne domy. Dom parterowy  o powierzchni użytkowej  98,50 m 2 Dom wykończony na zewnątrz, ...

Powierzchnia
116,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
702 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
6 465,52 zł
cena 750 000
dom na sprzedaż - Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski
dom na sprzedaż

DS-14859

 WYJĄTKOWY DOM  W SERCU MIASTA – PRZESTRZEŃ, KOMFORT I PRYWATNOŚĆ Piotrków Trybunalski | ul. Wiślana Wyobraź sobie poranek z kawą na tarasie, w otoczeniu zieleni i ciszy. Popołudnia spędzane w przestronnym salonie z kominkiem. Wieczory, które naprawdę pozwalają ...

Powierzchnia
230,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 959 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
6 521,74 zł
cena 1 500 000
dom na sprzedaż - Piotrków Trybunalski
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Paradyż, Honoratów

Paradyż, Honoratów
dom na sprzedaż

DS-14856

Na sprzedaż wyjątkowa, urokliwa nieruchomość, typu siedlisko Położona na przestronnej działce o powierzchni 5700 m², idealne dla osób poszukujących ciszy, natury i dużego potencjału. Wymiary około 84m x 81m x 79m x 68m.  Szerokość działki - 84m. Na końcu wsi przy ...

Powierzchnia
80,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
5 700 m²
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
3 475,00 zł
cena 278 000
dom na sprzedaż - Paradyż, Honoratów
Kryteria wyszukiwania

rozumiem