oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Ręczno

Ręczno
działka na sprzedaż

GS-14701

CENA DO NEGOCJACJI. Oferta sprzedaży działki położonej  w miejscowości Ręczno Nieruchomość o powierzchni 1392m2.  Nieruchomość o regularnym kształcie. Szerokość od ulicy 31m. Głębokość 43m. Dojazd do działki drogą gminną, asfaltową.  Media: prąd, woda w ...

Powierzchnia
1 392,00 m2
Cena za m2
79,02 zł
cena 110 000
działka na sprzedaż - Ręczno
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Ręczno

Ręczno
działka na sprzedaż

GS-14700

Oferta sprzedaży działki położonej   w miejscowości Ręczno Nieruchomość o powierzchni 978m2.  Nieruchomość o regularnym kształcie. Działka zabudowana budynkiem o pow. ok 80 m2. W budynku była prowadzona działalność gastronomiczna - "Zajazd Leśny". Trzy pomieszczenia, ...

Powierzchnia
978,00 m2
Cena za m2
163,60 zł
cena 160 000
działka na sprzedaż - Ręczno

Piotrków Trybunalski
działka na sprzedaż

GS-14692

Działka o powierzchni 17 231m2. Teren w bezpośrednim sąsiedztwie marketu OBI, N-Parku. Działka w Planie miejscowym UC - przeznaczona pod zabudowę usługową powyżej 2000m2, obiekty handlowe poniżej 2000m2, gastronomię, kulturę, motele, hotele, stację paliw, pylony ...

Powierzchnia
17 231,00 m2
Cena za m2
350,00 zł
cena 6 030 850
działka na sprzedaż - Piotrków Trybunalski

Sulejów
dom na sprzedaż

DS-14681

Wyjątkowa nieruchomość w  Sulejowie  do sprzedaży z bezpośrednim dostępem do Pilicy. Na sprzedaż urokliwy dom z duszą, położony w  spokojne, malowniczej okolicy z bezpośrednim dostępem do rzeki.  Budynek z lat 30-tych XX wieku, wymaga remontu ale oferuje ogromne ...

Powierzchnia
375,15 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 515 m²
Pokoje
8 pokoi
Cena za m2
1 199,52 zł
cena 450 000
dom na sprzedaż - Sulejów
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski
dom na sprzedaż

DS-14680

Oferta sprzedaży   działki z domem parterowym w Centrum Miasta Działka o powierzchni  319 m 2  zabudowana budynkiem parterowym o pow. ok 70 m 2 Położona na osiedlu domów jednorodzinnych w rejonie ul Mickiewicza. Dom może być dwurodzinny - dotychczas spełnia taką ...

Powierzchnia
100,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
319 m²
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
2 800,00 zł
cena 280 000
dom na sprzedaż - Piotrków Trybunalski
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Gorzkowice, Cieszanowice

Gorzkowice, Cieszanowice
działka na sprzedaż

GS-14674

Działka w Cieszanowicach do sprzedania Powierzchnia 2800m2. Położona bezpośrednio przy drodze gminnej nieurządzonej. W odległości 120metrów droga asfaltowa w której jest wodociąg. Wymiary 24x116m. ŁV - 0,28ha Dla działki złożony wniosek o wydanie Warunków ...

Powierzchnia
2 800,00 m2
Cena za m2
14,29 zł
cena 40 000
działka na sprzedaż - Gorzkowice, Cieszanowice
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Gorzkowice, Daniszewice

Gorzkowice, Daniszewice
działka na sprzedaż

GS-14673

Do sprzedania działka w miejscowości Daniszewice Powierzchnia działki 7996m2. Szeroka od drogi 32m. Działka pomiędzy dwiema drogami asfaltowymi. Wodociąg w ulicy. RV - 3973m2 RVI - 4023m2 Możliwość zakupu połowy działki np. około 4000m2. Dla działki ...

Powierzchnia
7 996,00 m2
Cena za m2
15,01 zł
cena 120 000
działka na sprzedaż - Gorzkowice, Daniszewice

Piotrków Trybunalski
lokal na wynajem

LW-14666

Lokal 23m2 położony w budynku na pierwszym piętrze Jedno pomieszczenie, na korytarzu toaleta i kuchnia. Lokal położony na osiedlu domów jednorodzinnych. W cenie najmu prąd i woda. Ogrzewanie centralne wg podlicznika.  Atrakcyjny czynsz najmu 29,50zł/m2 ...

Powierzchnia
23,00 m2
Piętro
1
Cena za m2
29,50 zł
cena 679
lokal na wynajem - Piotrków Trybunalski
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Sulejów

Sulejów
dom na sprzedaż

DS-14665

Szukasz  domu blisko centrum  Sulejowa  miasta w okazyjnej cenie  Mamy coś wyjątkowego!!!!! Proponujemy Państwu do sprzedaży nieruchomość zabudowaną domem jednorodzinnym w zabudowie bliźniaczej o bardzo funkcjonalnym rozmieszczeniu poszczególnych pomieszczeń. Dom ...

Powierzchnia
231,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
478 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
2 813,85 zł
cena 650 000
dom na sprzedaż - Sulejów

Piotrków Trybunalski
lokal na wynajem

LW-14662

Do wynajęcia lokal w pobliżu Focus Mall. Pierwsze piętro. Duży parking. Klimatyzacja. Trzy przechodnie pokoje. W lokalu kuchnia. Powierzchnia około 80m2. Wakacje czynszowe na start, adaptację, odświeżenie. Cena najmu 2700zł + 500zł opłata ryczałtowa (ogrzewanie, ...

Powierzchnia
80,00 m2
Piętro
1
Cena za m2
33,75 zł
cena 2 700
lokal na wynajem - Piotrków Trybunalski
Kryteria wyszukiwania

rozumiem