Piotrków Trybunalski, Świerczowska
działka na sprzedaż

GS-14780

Działka przy ul. Świerczowskiej 181 Powierzchnia działki 1372m2. Wymiary 31x42m. Regularny kształt. Dojazd do działki drogą wewnętrzną.  Wodociąg, prąd, gaz w ulicy Świerczowskiej. Istnieje możliwość zakupu sąsiedniej działki o podobnej powierzchni.  Cena ...

Powierzchnia
1 372,00 m2
Cena za m2
118,08 zł
cena 162 000
działka na sprzedaż - Piotrków Trybunalski, Świerczowska

Tuszyn (gw), Bądzyń
działka na sprzedaż

GS-14777

Do sprzedania działka budowlana w miejscowości Bądzyń, gm. Tuszyn Działka o powierzchni 1568m2, wymiary 33x49m. Front 33m. Działka ogrodzona. Przyłącze prądu (siła). Woda własna ze studni. Na działce domek drewniany rekreacyjny oraz garaż blaszany. Teren objęty ...

Powierzchnia
1 568,00 m2
Cena za m2
216,84 zł
cena 340 000
działka na sprzedaż - Tuszyn (gw), Bądzyń
bez prowizji
lokal na wynajem - Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski
lokal na wynajem

LW-14773

PROMOCJA CENOWA DO KWIETNIA. Lokal  w centrum Piotrkowa na parterze Do wynajęcia lokal parterowy z witryną w centrum Piotrkowa Trybunalskiego. Lokal o powierzchni 42m2. Toaleta. Lokal wykończony w dobrym standardzie. Lokal położony przy ulicy o największym ...

Powierzchnia
42,00 m2
Piętro
parter
Cena za m2
65,48 zł
cena 2 750
lokal na wynajem - Piotrków Trybunalski
oferta na wyłączność
lokal na sprzedaż - Piotrków Trybunalski, Energetyków

Piotrków Trybunalski, Energetyków
lokal na sprzedaż

LS-14760

Oferta sprzedaży budynku biurowo-usługowego położnego w zachodniej części miasta.  Nieruchomość o bardzo wysokim standardzie wykończenia. Nieruchomość gotowa do wprowadzenia. Idealnie nadaje się na siedzibę firmy, gabinety lekarskie itp.  Nowoczesna i funkcjonalna ...

Powierzchnia
184,00 m2
Cena za m2
6 793,48 zł
cena 1 250 000
lokal na sprzedaż - Piotrków Trybunalski, Energetyków

Piotrków Trybunalski, Centrum, J. Słowackiego
lokal na wynajem

LW-14757

Do wynajęcia lokal przy ul. J. Słowackiego 37 w kilkunastoletnim budynku Położony na parterze, z wejściem bezpośrednim z ulicy. Powierzchnia 200m2. Dwie witryny i drzwi od ulicy. W lokalu toaleta i dwa pomieszczenia zaplecza. Niskie koszty ogrzewania ...

Powierzchnia
200,00 m2
Piętro
parter
Cena za m2
15,00 zł
cena 3 000
lokal na wynajem - Piotrków Trybunalski, Centrum, J. Słowackiego
bez prowizji
dom na sprzedaż - Piotrków Trybunalski, Fabianiego

Piotrków Trybunalski, Fabianiego
dom na sprzedaż

DS-14756

NOWA CENA Oferta sprzedaży domu w zabudowie szeregowej, położnego w Piotrkowie Trybunalskim przy ul. Fabianiego.  Nieruchomość o powierzchni całkowitej ok. 150m2, powierzchni użytkowej 113,30m2. Na powierzchnię domu składają się:  Poziom 0 - garaż, sauna z ...

Powierzchnia
150,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
318 m²
Pokoje
7 pokoi
Cena za m2
4 600,00 zł
cena 690 000
dom na sprzedaż - Piotrków Trybunalski, Fabianiego
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Piotrków Trybunalski, Kleszcz

Piotrków Trybunalski, Kleszcz
działka na sprzedaż

GS-14750

Do sprzedania działka zabudowana o powierzchni 1972m2 położona przy ulicy Kleszcz Na działce: 1. budynek piętrowy murowany - bliźniak 12x7m do generalnego remontu. 2. Budynek gospodarczy, murowany 9x14m, również do generalnego  Działka położona w urokliwym miejscu, ...

Powierzchnia
1 972,00 m2
Cena za m2
147,06 zł
cena 290 000
działka na sprzedaż - Piotrków Trybunalski, Kleszcz

Piotrków Trybunalski
mieszkanie na sprzedaż

MS-14748

Oferta sprzedaży mieszkania w rejonie ul Górnej  , dwa osobne pokoje z balkonem Lokal o powierzchni 51 m2. Na powierzchnię mieszkania składa się pokój dzienny sypialnia duża widna kuchnia  łazienka z wc. przedpokój Mieszkanie położone na II ...

Powierzchnia
53,50 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
5 233,64 zł
cena 280 000
mieszkanie na sprzedaż - Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski, J. Słowackiego
lokal na sprzedaż

LS-14746

Lokal w DH Mister do sprzedania w centrum Piotrkowa Trybunalskiego przy ul. J. Słowackiego 87/89 Lokal o pow. 69,65 m2. Poczekalnia z której wchodzimy do gabinetów (18 i 23m2) lub toalety. Pomiędzy gabinetami pomieszczenie - jadalnia (zaplecze). Wszystkie wewnętrzne ...

Powierzchnia
72,00 m2
Piętro
1
Cena za m2
5 972,22 zł
cena 430 000
lokal na sprzedaż - Piotrków Trybunalski, J. Słowackiego
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Piotrków Trybunalski, Malinowa

Piotrków Trybunalski, Malinowa
działka na sprzedaż

GS-14745

Działka 174/1 ma powierzchnię 8236m2. Oferujemy do sprzedaży całą działkę lub po podziale. Po podziale powierzchnia około 4100m2. Wjazd od ulicy Malinowej lub Agrestowej. Wymiary 28m x 145m. Klasa gruntu:  IVa -5308m2 IIIb - 2928m2 Media: prąd, gaz, woda, ...

Powierzchnia
4 100,00 m2
Cena za m2
160,00 zł
cena 656 000
działka na sprzedaż - Piotrków Trybunalski, Malinowa
Kryteria wyszukiwania

rozumiem