oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Ręczno

Ręczno
dom na sprzedaż

DS-14843

Oferta sprzedaży działki położonej w miejscowości Ręczno Nieruchomość o powierzchni 978m2.  Nieruchomość o regularnym kształcie. Działka zabudowana budynkiem o pow. ok 80 m2. W budynku była prowadzona działalność gastronomiczna - "Zajazd Leśny". Trzy pomieszczenia, ...

Powierzchnia
80,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
978 m²
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
2 000,00 zł
cena 160 000
dom na sprzedaż - Ręczno
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Grabica, Twardosławice

Grabica, Twardosławice
dom na sprzedaż

DS-14842

Rewelacyjna posiadłość do sprzedaży miejscowości Polesie w w mocno obniżonej cenie   Tniemy cenę o 100 000 zł. !! Jeżeli szukasz nieruchomości z dużym potencjałem na dużej ładnie zagospodarowanej działce, to jest niebywała okazja do zakupu . Kupujesz nie tylko ...

Powierzchnia
478,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
16 878 m²
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
2 196,65 zł
cena 1 050 000
dom na sprzedaż - Grabica, Twardosławice

Rozprza, Milejów
dom na sprzedaż

DS-14840

Wiosenne obniżka nie przegap okazji!!! Oferta nowego domu w Milejowie  w budowie. Stan surowy zamknięty.  Dom parterowy o powierzchni użytkowej 137,75 m2. Trzy sypialnie, salon + jadalnia, gabinet, dwie łazienki, korytarz, wiatrołap, hol, kotłowania. Dom ...

Powierzchnia
137,75 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 360 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
4 711,43 zł
cena 649 000
dom na sprzedaż - Rozprza, Milejów

Piotrków Trybunalski
lokal na wynajem

LW-14837

Do wynajęcia lokal o powierzchni 14m2.  Oferta wynajęcia lokalu w nowym budynku handlowo- usługowym. Lokal na pierwszym piętrze.   Lokal doświetlony jedynie światłem sztucznym (brak okien). Parking przy budynku oraz parking podziemny dostępny dla najemców. Toalety ...

Powierzchnia
14,00 m2
Piętro
1
Cena za m2
34,00 zł
cena 476
lokal na wynajem - Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski
lokal na wynajem

LW-14836

Do wynajęcia lokal o powierzchn17m2. z klimatyzacją Oferta wynajęcia lokalu w nowym budynku handlowo- usługowym. Lokal na pierwszym piętrze.   Lokal doświetlony jedynie światłem sztucznym (brak okien). Parking przy budynku oraz parking podziemny dostępny ...

Powierzchnia
17,00 m2
Piętro
1
Cena za m2
34,00 zł
cena 578
lokal na wynajem - Piotrków Trybunalski
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Sulejów

Sulejów
dom na sprzedaż

DS-14832

Do sprzedania dom w Sulejowie Dom o powierzchni użytkowej 38m2. Salon, kuchnia, łazienka i przedpokój. Do sprzedania wraz z wyposażeniem widocznym na zdjęciach. Woda z sieci miejskiej, kanalizacja, prąd. Mury zewnętrzne grube, częściowo ocieplone styropianem. Okna ...

Powierzchnia
38,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
272 m²
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
6 710,53 zł
cena 255 000
dom na sprzedaż - Sulejów

Piotrków Trybunalski
mieszkanie na sprzedaż

MS-14830

 Atrakcyjna nowa cena !!! Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 39,02 m², usytuowane na parterze zadbanego budynku przy ul. Belzackiej  To idealna propozycja dla osób poszukujących gotowego lokum bez konieczności ponoszenia ...

Powierzchnia
39,02 m2
Piętro
wysoki parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
6 916,97 zł
cena 269 900
mieszkanie na sprzedaż - Piotrków Trybunalski
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Ręczno, Łęg Ręczyński

Ręczno, Łęg Ręczyński
dom na sprzedaż

DS-14829

Dom letniskowy w miejscowości Łęg Ręczyński do sprzedania Na działce o powierzchni 700m2 położony jest domek letniskowy. Powierzchnia domu 77m2. Parter: salonik z kominkiem połączony z jadalnią i kuchnią, łazienka W centralnej części domu kominek. W kuchni ...

Powierzchnia
76,80 m2
Powierzchnia działki [m2]
700 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
4 296,88 zł
cena 330 000
dom na sprzedaż - Ręczno, Łęg Ręczyński
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Piotrków Trybunalski, Malinowa

Piotrków Trybunalski, Malinowa
działka na sprzedaż

GS-14826

Oferta działki nr 174/1 płożonej w Piotrkowie Trybunalskim w obrębie 29. Nieruchomość zlokalizowana jest między ulicą Malinową oraz Agrestową.  Grunt o powierzchni 8236m2 ( wymiary 28m x 292m).  Możliwość zakupu mniejszej powierzchni. Np. połowy działki z wjazdem ...

Powierzchnia
8 236,00 m2
Cena za m2
150,00 zł
cena 1 235 400
działka na sprzedaż - Piotrków Trybunalski, Malinowa

Piotrków Trybunalski
lokal na wynajem

LW-14824

Lokal położony w centrum miasta, o powierzchni około 90m2. Składający się z: recepcji oraz dwóch pomieszczeń (41 i 19m2), zlokalizowany na 1 piętrze.  Przed lokalem hall, poczekalnia. W sąsiedztwie lokale wynajęte na usługi, biura, kancelarie. Możliwość montażu ...

Powierzchnia
90,00 m2
Piętro
1
Cena za m2
35,56 zł
cena 3 200
lokal na wynajem - Piotrków Trybunalski
Kryteria wyszukiwania

rozumiem