nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski
mieszkanie na wynajem

MW-14867

Nowe mieszkanie  do wynajęcia na zamkniętym osiedlu z miejscem postojowym Zlokalizowane  w nowym bloku na wprost McDonalda Mieszkanie o pow. 34m składające się pokój z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka,   przedpokój Kuchnia wyposażona w sprzęty ...

Powierzchnia
34,00 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
50,00 zł
cena 1 700
mieszkanie na wynajem - Piotrków Trybunalski
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Piotrków Trybunalski, Kopernika

Piotrków Trybunalski, Kopernika
działka na sprzedaż

GS-14866

Działka inwestycyjna w centrum Piotrkowa Trybunalskiego Do sprzedania działka inwestycyjna położona przy drodze dwupasmowej ul. Kopernika, zlokalizowana przy Starówce. W pobliżu sądy, banki, szkoły. Dwa wjazdy - z ulicy Kopernika oraz z ulicy Pereca. Powierzchnia ...

Powierzchnia
5 562,00 m2
Cena za m2
650,00 zł
cena 3 615 300
działka na sprzedaż - Piotrków Trybunalski, Kopernika
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski
działka na sprzedaż

GS-14865

Do sprzedania działka położona w Piotrkowie przy ul. Przedborskiej 5/9 Powierzchnia 7676m2. Szerokość od ulicy Przedborskiej 50m. Ulica Przedborska po remoncie, wzdłuż ulicy ścieżka rowerowa. Od południowej strony działka przylega do ścieżki rowerowej. Dla ...

Powierzchnia
7 676,00 m2
Cena za m2
330,00 zł
cena 2 533 080
działka na sprzedaż - Piotrków Trybunalski
nowa oferta
hala na wynajem - Piotrków Trybunalski, Śląska

Piotrków Trybunalski, Śląska
hala na wynajem

HW-14864

Do wynajęcia hala magazynowa z powierzchnią biurową 1. Hala o powierzchni 183m2. Wymiary 10x18m. Wysokość 3,75 - 5m. Siła - 24 kW (do 60 kW). Hala ogrzewana. 2. Pomieszczenie biurowe na parterze 77m2. W trakcie wykańczania - do końca czerwca. 3. Pomieszczenie ...

Powierzchnia
183,00 m2
Cena za m2
35,00 zł
cena 6 405
hala na wynajem - Piotrków Trybunalski, Śląska
nowa oferta
lokal na wynajem - Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski
lokal na wynajem

LW-14863

Do wynajęcia lokal w centrum Piotrkowa.  Lokal na II piętrze, w nowym budynku. Jedno pomieszczenie. Klimatyzacja. Toaleta dostępna w budynku. Prąd, ogrzewanie opomiarowane. W lokalu pion wodny i odpływ (możliwość montażu umywalki). W budynku działalność ...

Powierzchnia
12,19 m2
Piętro
2
Cena za m2
82,03 zł
cena 1 000
lokal na wynajem - Piotrków Trybunalski
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski
mieszkanie na sprzedaż

MS-14862

???? Wyjątkowe mieszkanie po kapitalnym remoncie – gotowe do wprowadzenia! ✨ Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 35 m², położone na 3. piętrze w solidnym budynku z cegły. ???? Układ mieszkania: • 2 ustawne pokoje •  kuchnia ???? • ...

Powierzchnia
35,00 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
9 114,29 zł
cena 319 000
mieszkanie na sprzedaż - Piotrków Trybunalski
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski
mieszkanie na wynajem

MW-14861

Oferta wynajęcia 2-pokojowego mieszkania zlokalizowane na ul Słowackiego Do wynajęcia mieszkanie o pow. 41,53 m2 składające się z 2 pokoi, kuchni, łazienki oraz przedpokoju.  Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone Mieszkanie o doskonałym usytuowaniu komunikacyjnym ...

Powierzchnia
41,53 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
43,34 zł
cena 1 800
mieszkanie na wynajem - Piotrków Trybunalski
nowa oferta
dom na sprzedaż - Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski
dom na sprzedaż

DS-14860

Do sprzedaży nowy  dom o powierzchni użytkowej  98,50m2 + garaż 17,60 m2 Oferta nowych domów do sprzedania położonych w Piotrkowie w otulinie lasu. Oferujemy nowoczesne i ekologiczne domy. Dom parterowy  o powierzchni użytkowej  98,50 m 2 Dom wykończony na zewnątrz, ...

Powierzchnia
116,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
702 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
6 465,52 zł
cena 750 000
dom na sprzedaż - Piotrków Trybunalski
nowa oferta
dom na sprzedaż - Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski
dom na sprzedaż

DS-14859

 WYJĄTKOWY DOM  W SERCU MIASTA – PRZESTRZEŃ, KOMFORT I PRYWATNOŚĆ Piotrków Trybunalski | ul. Wiślana Wyobraź sobie poranek z kawą na tarasie, w otoczeniu zieleni i ciszy. Popołudnia spędzane w przestronnym salonie z kominkiem. Wieczory, które naprawdę pozwalają ...

Powierzchnia
230,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 959 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
6 521,74 zł
cena 1 500 000
dom na sprzedaż - Piotrków Trybunalski
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Paradyż, Honoratów

Paradyż, Honoratów
działka na sprzedaż

GS-14857

Na sprzedaż wyjątkowa, urokliwa nieruchomość, typu siedlisko Położona na przestronnej działce o powierzchni 5700 m², idealne dla osób poszukujących ciszy, natury i dużego potencjału. Wymiary około 84m x 81m x 79m x 68m.  Szerokość działki - 84m. Na końcu wsi przy ...

Powierzchnia
5 700,00 m2
Cena za m2
40,00 zł
cena 228 000
działka na sprzedaż - Paradyż, Honoratów
Kryteria wyszukiwania

rozumiem