Sulejów (gw), Łazy-Dąbrowa
działka na sprzedaż

GS-14276

Działka budowlana  w miejscowości Łazy Dąbrowa w  super cenie   Jeśli szukasz działki budowlanej w pięknej okolicy to ta działka będzie idealnym wyborem.   Działka o pow. 1104 m2 położona w otulinie sadów owocowych. W bliskiej odległości stawy. Dodatkowo piękne ...

Powierzchnia
1 104,00 m2
Cena za m2
52,00 zł
cena 57 408
działka na sprzedaż - Sulejów (gw), Łazy-Dąbrowa

Sulejów (gw), Barkowice
działka na sprzedaż

GS-14250

Oferta sprzedaży działki  nad Zalewem Sulejowskim Proponujemy do sprzedaży działkę  w bliskiej odległości do Zalewu Sulejowskiego.  Powierzchnia działki  716 m  Działka ogrodzona . Media: prąd przyłączony do działki, na działce szambo 10 m3. Wydane jest pozwolenie ...

Powierzchnia
714,00 m2
Cena za m2
168,07 zł
cena 120 000
działka na sprzedaż - Sulejów (gw), Barkowice

Piotrków Trybunalski, Leśna
działka na sprzedaż

GS-14234

Oferta sprzedaży działki położonej w Piotrkowie Trybunalskim, przy ul. Leśnej.  Nieruchomość położona w północno-wschodniej części miasta  Działka o powierzchni 1296 m2. Wymiary: 46mx51mx67m. Szerokość od frontu 46m.  Wjazd na nieruchomość, drogą wewnętrzną.  W ...

Powierzchnia
1 296,00 m2
Cena za m2
154,32 zł
cena 200 000
działka na sprzedaż - Piotrków Trybunalski, Leśna
bez prowizji
działka na sprzedaż - Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski
działka na sprzedaż

GS-14205

Działki budowlana na obrzeżach Powierzchnia 800m2. Wymiary 37x21. Szerokość od frontu 37m. Działki położone przy drodze wewnętrznej, dostęp do drogi poprzez służebność przejazdu. Na działce przyłącze prądu. Wodociąg w ulicy. W odległości 150metrów przystanek ...

Powierzchnia
800,00 m2
Cena za m2
140,00 zł
cena 112 000
działka na sprzedaż - Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski
lokal na wynajem

LW-14202

Oferta wynajęcia lokalu 72m2 w centrum miasta Lokal o powierzchni ok. 72m2    Położony jest na drugim piętrze w kamienicy. Trzy pokoje, korytarz, łazienka. Pokoje w amfiladzie. Do jednego z pokoi doprowadzona woda i kanalizacja pod umywalkę. Ogrzewanie centralne, ...

Powierzchnia
72,00 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
20,83 zł
cena 1 500
lokal na wynajem - Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski
lokal na wynajem

LW-14193

Lokal o powierzchni 200m2 do wynajęcia na drugim piętrze. Powierzchnia całkowita 200m2. Dwa wejścia, winda. Przy windzie toaleta. W lokalu możliwość wykonania dodatkowych łazienek. Nowy budynek, wysoki standard. Położony w centrum Piotrkowa T. W budynku ...

Powierzchnia
200,00 m2
Piętro
2
Cena za m2
30,00 zł
cena 6 000
lokal na wynajem - Piotrków Trybunalski
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Sulejów, Dobra Woda

Sulejów, Dobra Woda
działka na sprzedaż

GS-14180

Działka pod budowę domu w Sulejowie do sprzedania Powierzchnia działki ok 1054m2, kształt prostokąta, szerokość od ulicy ok 25m.  Wymiary: 25m x 42m.    Woda i prąd w drodze.  Dojazd do działki drogą wewnętrzną, około 75m od drogi asfaltowej.  Wraz z ...

Powierzchnia
1 054,00 m2
Cena za m2
75,00 zł
cena 79 050
działka na sprzedaż - Sulejów, Dobra Woda

Piotrków Trybunalski
lokal na wynajem

LW-14161

Hala magazynowa  o powierzchni około 530m2 w Piotrkowie Trybunalskim    Hala magazynowa o jednej dużej powierzchni  - ogrzewana Teren ogrodzony., utwardzony do dyspozycji najemcy.  Wysokość od od 5- do 7 m.  Rampa przed budynkiem.  Przed budynkiem duży parking W ...

Powierzchnia
530,00 m2
Piętro
parter
Cena za m2
20,75 zł
cena 11 000
lokal na wynajem - Piotrków Trybunalski

Sulejów (gw), Witów
działka na sprzedaż

GS-14153

Działka rolna w miejscowości Witów do sprzedania Powierzchnia 1,4550 ha. Wymiary 46x310m. Klasa gruntu IIIa. Szeroka działka. Położona przy drodze asfaltowej. Cena 245 000zł do negocjacji.

Powierzchnia
14 550,00 m2
Cena za m2
16,84 zł
cena 245 000
działka na sprzedaż - Sulejów (gw), Witów
bez prowizji
dom na sprzedaż - Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski
dom na sprzedaż

DS-14121

Oferta sprzedaży domu jednorodzinnego w Piotrkowie Dom o powierzchni całkowitej 216m2, mieszkalnej 128m2. Parter: Salon 23m2 połączony z kuchnią 13m2. W salonie kominek. Z salonu wyjście na duży taras. Pokój otwarty 14m2. Łazienka i toaleta. Piętro: trzy pokoje ...

Powierzchnia
216,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 029 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
3 699,07 zł
cena 799 000
dom na sprzedaż - Piotrków Trybunalski
Kryteria wyszukiwania

rozumiem