oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Ręczno, Stobnica-Piła

Ręczno, Stobnica-Piła
działka na sprzedaż

GS-14495

Oferta sprzedaży działek położnych w gm. Ręczno, obręb Stobnica Piła.  Nieruchomość o numerze ewidencyjnym 4, o powierzchni 0,94ha.  Identyfikator działki - 101007_2.0014.4 Klasa użytku  Oznaczenie Pow. Br-RVI 0,08 ...

Powierzchnia
9 800,00 m2
Cena za m2
7,14 zł
cena 70 000
działka na sprzedaż - Ręczno, Stobnica-Piła

Ręczno, Wielkopole
działka na sprzedaż

GS-14477

Oferta sprzedaży działki w gminie Ręczno Działka o powierzchni 1,39 ha,  wymiary działki 51m x 272m. Grunt klasy PsV - 0,58ha RVI - 0,59ha LsV - 0,19ha RIVb - 0,03ha Linia średniego napięcia nad działką, słup na działce. W odległości 3km rzeka Pilica ...

Powierzchnia
13 900,00 m2
Cena za m2
8,63 zł
cena 120 000
działka na sprzedaż - Ręczno, Wielkopole

Piotrków Trybunalski, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

MS-14464

Apartament w nowym budownictwie, położony w centrum miasta, na czwartym piętrze z panoramą na Piotrków Trybunalski.  Nowoczesne mieszkanie o wysokim standardzie wykończenia, o powierzchni 101,04m2, w którego skład wchodzi:  Salon z aneksem kuchennym (29,29m2) ...

Powierzchnia
101,04 m2
Piętro
4
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
9 798,10 zł
cena 990 000
mieszkanie na sprzedaż - Piotrków Trybunalski, Centrum
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Rozprza, Straszów

Rozprza, Straszów
działka na sprzedaż

GS-14456

Powierzchnia działki 8000m2, kształt  zbliżony do trójkąta  szerokość od ulicy ok 137m.  Woda i prąd w drodze.  Dojazd do działki drogą  gminna  asfaltową. Nieruchomość położona w spokojnej okolicy, łąki oraz zabudowania jednorodzinne. Działka graniczy bezpośrenio ...

Powierzchnia
8 000,00 m2
Cena za m2
18,75 zł
cena 150 000
działka na sprzedaż - Rozprza, Straszów
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Rozprza, Straszów

Rozprza, Straszów
działka na sprzedaż

GS-14452

Działka pod budowę domu w Straszowie gm Rozprza Powierzchnia działki 1800m2, kształt  zbliżony do trójkąta  Woda i prąd w drodze.  Dojazd do działki drogą  gminna  asfaltową. Nieruchomość położona w spokojnej okolicy, łąki oraz zabudowania jednorodzinne. ...

Powierzchnia
1 800,00 m2
Cena za m2
36,11 zł
cena 65 000
działka na sprzedaż - Rozprza, Straszów

Moszczenica, Raków
działka na sprzedaż

GS-14440

W sprzedaży oferta działki położonej w Koloni Raków, gm. Moszczenica.  Bezpośrednio przy drodze 716 Koluszki - Piotrków. W pobliżu S8. Działka objęta planem miejscowym - usługi i zabudowa jednorodzinna.  Powierzchnia działki: 3400m2.  Wymiary działki 77,5m ...

Powierzchnia
3 400,00 m2
Cena za m2
114,71 zł
cena 390 000
działka na sprzedaż - Moszczenica, Raków
oferta na wyłączność
lokal na wynajem - Bełchatów

Bełchatów
lokal na wynajem

LW-14436

Do wynajęcia lokal o powierzchni 278m2, położony w centrum Bełchatowa.  Jedno duże pomieszczenie, łazienki z natryskami, biuro. Przy budynku duży, własny parking - około 800m2. Dwa wjazdy - od wschodu i zachodu. Centralne ogrzewanie gazowe, gaz ziemny. Budynek ...

Powierzchnia
278,00 m2
Piętro
1
Cena za m2
25,00 zł
cena 6 950
lokal na wynajem - Bełchatów

Piotrków Trybunalski
lokal na wynajem

LW-14428

Oferta wynajęcia lokalu 65m2  przy głównej ulicy handlowej Lokal dwu pokojowy. Lokal o powierzchni ok. 65 m2. Lokal położony jest na drugim piętrze w kamienicy. Zlokalizowany przy jednej z głównych ulic handlowych w Piotrkowie Tryb. Lokal o wysokim standardzie. Lokal ...

Powierzchnia
65,00 m2
Piętro
2
Cena za m2
24,62 zł
cena 1 600
lokal na wynajem - Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski
lokal na wynajem

LW-14427

Oferta wynajęcia lokalu o pow. około 80m2 w ścisłym centrum miasta Lokal położony jest na pierwszym piętrze w kamienicy. Recepcja o pow. ok. 15m2. Dwa gabinety 30 i 20m2. Korytarz. Toaleta. Ogrzewanie centralne, piec gazowy dwufunkcyjny. Przed lokalem poczekalnia ...

Powierzchnia
80,00 m2
Piętro
1
Cena za m2
23,75 zł
cena 1 900
lokal na wynajem - Piotrków Trybunalski

Paradyż, Wójcin
działka na sprzedaż

GS-14421

Do sprzedania działki rolne w miejscowości Wójcin, gm. Paradyż Działka nr 37/8 o powierzchni 2400m2. (do sprzedania również działka 37/7) Szerokość 12,5 metra.  https://mapy.geoportal.gov.pl/imap/Imgp_2.html?identifyParcel=100705_2.0025.37/8   ...

Powierzchnia
2 400,00 m2
Cena za m2
2,08 zł
cena 5 000
działka na sprzedaż - Paradyż, Wójcin
Kryteria wyszukiwania

rozumiem