oferta na wyłączność
lokal na wynajem - Bełchatów

Bełchatów
lokal na wynajem

LW-14620

Do wynajęcia budynek w centrum Bełchatowa Budynek parter + piętro. Dotychczasowy najemca - Biedronka. Parter 372m2. Duża powierzchnia handlowa, zaplecze. Rampa dla dostaw. Piętro 278m2. Jedno duże pomieszczenie, łazienki z natryskami, biuro. Duży, własny ...

Powierzchnia
650,00 m2
Cena za m2
32,31 zł
cena 21 000
lokal na wynajem - Bełchatów
oferta na wyłączność
lokal na wynajem - Bełchatów

Bełchatów
lokal na wynajem

LW-14619

Do wynajęcia lokal na parterze w centrum Bełchatowa. Lokal o powierzchni 372m2. Duża powierzchnia handlowa, zaplecze. Rampa dla dostaw. Duży, własny parking przy budynku - około 800m2. Dwa wjazdy - od wschodu i zachodu. Centralne ogrzewanie gazowe, gaz ...

Powierzchnia
372,00 m2
Piętro
parter
Cena za m2
40,00 zł
cena 14 880
lokal na wynajem - Bełchatów

Wola Krzysztoporska, Gomulin
działka na sprzedaż

GS-14616

Działka inwestycyjna przy DK-8, Warszawa - Wrocław ze zjazdem Oferta sprzedaży nieruchomości położonej przy drodze krajowej między Piotrkowem a Bełchatowem o powierzchni 34 700m2. Szerokość od trasy 300metrów. Wymiary 300x100x300x130 metrów. Zjazd z drogi krajowej ...

Powierzchnia
35 000,00 m2
Cena za m2
45,00 zł
cena 1 575 000
działka na sprzedaż - Wola Krzysztoporska, Gomulin
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Sulejów (gw), Koło

Sulejów (gw), Koło
działka na sprzedaż

GS-14607

 Super oferta!!  Uzbrojone działki w miejscowości Koło do sprzedania Proponujemy działkę budowlana w  o pow. 976 m2.  Działka położona jest  w urokliwym miejscu  z dala od ulicznego zgiełku.  Szerokość działki od drogi 23,5 m. Dojazd do działki droga wewnętrzną.  Media: ...

Powierzchnia
976,00 m2
Cena za m2
120,00 zł
cena 117 120
działka na sprzedaż - Sulejów (gw), Koło

Piotrków Trybunalski
hala na wynajem

HW-14605

Magazyn do wynajęcia w okolicach Piotrkowa Tryb. Hala magazynowa wraz z zapleczem socjalnym i biurem. Zaplecze biurowe o powierzchni ok.50 m 2 składające się z 3 pomieszczeń biurowych, wc oraz kotłownia. Centralne ogrzewanie w biurach z własnego pieca. Wymiary ...

Powierzchnia
808,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
12 000 m²
Cena za m2
0,00 zł
cena 9 000
hala na wynajem - Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski
lokal na wynajem

LW-14593

Oferta wynajęcia lokalu biurowego w Centrum Miasta Lokal położony na I piętrze. Powierzchnia użytkowa lokalu - 40m2. . Idealny do wykorzystania na prowadzenie działalności biurowej lub usługowej. Lokal w bardzo dobrym stanie technicznym. Lokal znajduje ...

Powierzchnia
40,00 m2
Piętro
2
Cena za m2
46,25 zł
cena 1 850
lokal na wynajem - Piotrków Trybunalski
bez prowizji
lokal na sprzedaż - Bełchatów, Pabianicka

Bełchatów, Pabianicka
lokal na sprzedaż

LS-14574

Do sprzedania budynek w centrum Bełchatowa Budynek parter + piętro. Dotychczasowy najemca - Biedronka. Parter 372m2. Duża powierzchnia handlowa, zaplecze. Rampa dla dostaw. Piętro 278m2. Jedno duże pomieszczenie, łazienki z natryskami, biuro. Duży, własny ...

Powierzchnia
650,00 m2
Cena za m2
5 384,62 zł
cena 3 500 000
lokal na sprzedaż - Bełchatów, Pabianicka

Paradyż, Wójcin
działka na sprzedaż

GS-14572

Do sprzedania działki rolne w miejscowości Wójcin, gm. Paradyż Działka nr196 - 3200m2 - RV - 0,12ha, ŁVI - 0,20ha https://mapy.geoportal.gov.pl/imap/Imgp_2.html?identifyParcel=100705_2.0025.196 Cena 7 000zł. Pozostałe działki do sprzedaży. - 37/7 - ...

Powierzchnia
3 200,00 m2
Cena za m2
2,19 zł
cena 7 000
działka na sprzedaż - Paradyż, Wójcin

Paradyż, Wójcin
działka na sprzedaż

GS-14571

Do sprzedania działki rolne w miejscowości Wójcin, gm. Paradyż Działka nr 349/1 o powierzchni 1200 m2.  Szerokość 7 metrów.  https://mapy.geoportal.gov.pl/imap/Imgp_2.html?identifyParcel=100705_2.0025.349/1 ŁV - 1200m2 Cena 4 000zł. Pozostałe działki ...

Powierzchnia
1 200,00 m2
Cena za m2
3,33 zł
cena 4 000
działka na sprzedaż - Paradyż, Wójcin

Piotrków Trybunalski
lokal na sprzedaż

LS-14570

Budynek o  łącznej powierzchni 1400m2 do sprzedaży w Piotrkowie Tryb   Budynek piętrowy kilkuletni przy ruchliwej ulicy. Parter: pow.678 m 2: Lokal ok 224 m z bezpośrednim wejściem od ulicy. Duże witryny, lokal dobrze doświetlony. Lokal doskonale widoczny ...

Powierzchnia
1 400,00 m2
Piętro
parter
Cena za m2
3 000,00 zł
cena 4 200 000
lokal na sprzedaż - Piotrków Trybunalski
Kryteria wyszukiwania

rozumiem