Wola Krzysztoporska, Bujny
działka na sprzedaż

GS-14660

Działka w Bujnach do sprzedania Wymiary 40x40m. Szerokość od drogi asfaltowej 40m. Przy drodze asfaltowej. Woda i prąd w ulicy. Teren nie objęty planem miejscowym. Klasa gruntu IVb. Powierzchnia 1618m2. Cena 125zł/m2 do negocjacji.  

Powierzchnia
1 618,00 m2
Cena za m2
125,00 zł
cena 202 250
działka na sprzedaż - Wola Krzysztoporska, Bujny

Piotrków Trybunalski
lokal na wynajem

LW-14654

Lokal położony w centrum miasta, o powierzchni około 90m2. Składający się z: recepcji oraz dużego pomieszczenia, zaplecza oraz toalety zlokalizowany na 2 piętrze.  Przed lokalem hall, poczekalnia. W sąsiedztwie lokale wynajęte na usługi, biura, kancelarie. Wysoki ...

Powierzchnia
100,00 m2
Piętro
2
Cena za m2
28,00 zł
cena 2 800
lokal na wynajem - Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski
lokal na wynajem

LW-14652

Lokal na parterze. Wejście z ulicy. Witryna od ulicy. Powierzchnia lokalu 46m2. Wydzielona toaleta. Dobry standard wykończenia.  Możliwość wynajęcia wraz z pomieszczeniem biurowym o powierzchni 45m2. Biura połączone z lokalem. Ogrzewanie podłogowe. Wentylacja, ...

Powierzchnia
46,00 m2
Piętro
parter
Cena za m2
50,00 zł
cena 2 300
lokal na wynajem - Piotrków Trybunalski
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Sulejów (gw), Zalesice

Sulejów (gw), Zalesice
działka na sprzedaż

GS-14651

Oferta sprzedaży działki położnej w gm. Sulejów, obręb Zalesice.  Nieruchomość o powierzchni 2044m2 ( wymiary około 44m x 35m).  Dojazd do działki droga wewnętrzną.  Media: prąd i woda w drodze asfaltowej.  Dla nieruchomości wydane warunki zabudowy, na budowę ...

Powierzchnia
2 044,00 m2
Cena za m2
85,00 zł
cena 173 740
działka na sprzedaż - Sulejów (gw), Zalesice

Piotrków Trybunalski
lokal na wynajem

LW-14642

OKAZYJNA CENA Lokal handlowo-usługowy 560m2 do wynajęcia w Piotrkowie Oferta wynajęcia lokal położonego na parterze w kilkuletnim bloku. Powierzchnia handlowa lokalu 400m2 + zaplecze 86m2 + piwnica ok.80m2. Lokal w stanie do wprowadzenia Witryny i wejście od ...

Powierzchnia
560,00 m2
Piętro
parter
Cena za m2
14,29 zł
cena 8 000
lokal na wynajem - Piotrków Trybunalski
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Wolbórz (gw), Lubiaszów, Nowy Lubiaszów

Wolbórz (gw), Lubiaszów, Nowy Lubiaszów
działka na sprzedaż

GS-14640

Oferta 7 działek położonych w Lubiaszowie Nowym nad Zalewem Sulejowskim. Działki o powierzchni 1000m2. Wymiary 48x21m. Szerokość od drogi 48m. Położone przy drodze wewnętrznej w otoczeniu lasu. Media w drodze asfaltowej - ulicy Sosnowej: prąd, woda, kanalizacja. Do ...

Powierzchnia
1 000,00 m2
Cena za m2
80,00 zł
cena 80 000
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Sulejów (gw), Barkowice

Sulejów (gw), Barkowice
działka na sprzedaż

GS-14633

Do sprzedania działka z bezpośrednim dostępem do Zalewu Sulejowskiego z własną linią brzegową w miejscowości Barkowice przy ulicy Spacerowej Wjazd z drogi asfaltowej. W drodze przy działce wodociąg i prąd. Szerokość od ulicy 12m. https://mapy.geoportal.gov.pl/imap/Imgp_2.html?identifyParcel=101009_5.0002.385/1 https://mapy.geoportal.gov.pl/imap/Imgp_2.html?identifyParcel=101009_5.0002.385/3 Cena ...

Powierzchnia
1 800,00 m2
Cena za m2
216,11 zł
cena 389 000
działka na sprzedaż - Sulejów (gw), Barkowice
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Wolbórz (gw), Golesze Małe

Wolbórz (gw), Golesze Małe
dom na sprzedaż

DS-14630

SUPER OKAZJA !!!! NIE PRZEGAP JEJ !!! Nieruchomość zlokalizowana w w miejscowości Golesze małe w bliskiej odległości do Zalewu Sulejowskiego   Oferta sprzedaży domu wraz z dużymi budynkami gospodarczymi    W skład nieruchomości  wchodzi:  1. Budynek mieszkalny ...

Powierzchnia
90,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
3 296 m²
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
5 000,00 zł
cena 450 000
dom na sprzedaż - Wolbórz (gw), Golesze Małe

Piotrków Trybunalski
lokal na wynajem

LW-14626

Do wynajęcia lokal w centrum Piotrkowa Trybunalskiego. Lokal o pow. 69,65 m2. Poczekalnia z której wchodzimy do gabinetów (18 i 23m2) lub toalety. Pomiędzy gabinetami pomieszczenie - jadalnia (zaplecze). Wszystkie wewnętrzne ściany z płyt GK. Lokal położony ...

Powierzchnia
72,00 m2
Piętro
1
Cena za m2
30,56 zł
cena 2 200
lokal na wynajem - Piotrków Trybunalski
oferta na wyłączność
lokal na wynajem - Piotrków Trybunalski, Roosevelta

Piotrków Trybunalski, Roosevelta
lokal na wynajem

LW-14621

Do wynajęcia lokal na parterze przy ul. Roosevelta 36 Lokal na parterze o powierzchni około 70m2. Dwa pomieszczenia i toaleta. Dwa wejścia do lokalu. Lokal bardzo dobrze widoczny z ulicy. W sezonie grzewczym opłata 500zł/miesiąc za ogrzewanie. Klucze w ...

Powierzchnia
70,00 m2
Piętro
parter
Cena za m2
24,29 zł
cena 1 700
lokal na wynajem - Piotrków Trybunalski, Roosevelta
Kryteria wyszukiwania

rozumiem