Piotrków Trybunalski
lokal na sprzedaż

LS-14570

Budynek o  łącznej powierzchni 1400m2 do sprzedaży w Piotrkowie Tryb   Budynek piętrowy kilkuletni przy ruchliwej ulicy. Parter: pow.678 m 2: Lokal ok 224 m z bezpośrednim wejściem od ulicy. Duże witryny, lokal dobrze doświetlony. Lokal doskonale widoczny ...

Powierzchnia
1 400,00 m2
Piętro
parter
Cena za m2
3 000,00 zł
cena 4 200 000
lokal na sprzedaż - Piotrków Trybunalski

Moszczenica, Wola Moszczenicka, Jodłowa
dom na sprzedaż

DS-14563

Opis szczegółowy (tylko opis nieruchomości, bez oferty handlowej i danych kontaktowych) Do sprzedania nieruchomość w Woli Moszczenickiej Na działce o powierzchni 878m2 znajdują się dwa budynki   1. Budynek mieszkalny do remontu, po pożarze.  Mieszkalny jednorodzinny ...

Powierzchnia
400,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
878 m²
Pokoje
7 pokoi
Cena za m2
1 250,00 zł
cena 500 000
dom na sprzedaż - Moszczenica, Wola Moszczenicka, Jodłowa
bez prowizji
lokal na wynajem - Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski
lokal na wynajem

LW-14542

PROMOCJA CENOWA DO KWIETNIA. Lokal  w centrum Piotrkowa na parterze Do wynajęcia lokal parterowy z witrynami w centrum Piotrkowa Trybunalskiego. Lokal o powierzchni 31m2 składający się z jednego pomieszczenia. Toaleta. Lokal wykończony w dobrym standardzie.  Klimatyzacja. Lokal ...

Powierzchnia
31,00 m2
Piętro
parter
Cena za m2
74,19 zł
cena 2 300
lokal na wynajem - Piotrków Trybunalski

Paradyż, Wójcin
działka na sprzedaż

GS-14421

Do sprzedania działki rolne w miejscowości Wójcin, gm. Paradyż Działka nr 37/8 o powierzchni 2400m2. (do sprzedania również działka 37/7) Szerokość 12,5 metra.  https://mapy.geoportal.gov.pl/imap/Imgp_2.html?identifyParcel=100705_2.0025.37/8   ...

Powierzchnia
2 400,00 m2
Cena za m2
2,08 zł
cena 5 000
działka na sprzedaż - Paradyż, Wójcin

Paradyż, Wójcin
działka na sprzedaż

GS-14419

Do sprzedania działki rolne w miejscowości Wójcin, gm. Paradyż Działka nr 41/2 o powierzchni 2500m2. Szerokość 13,5 metra.  Przeznaczenie rolne. https://mapy.geoportal.gov.pl/imap/Imgp_2.html?identifyParcel=100705_2.0025.41/2   Oznaczenie ...

Powierzchnia
2 500,00 m2
Cena za m2
4,00 zł
cena 10 000
działka na sprzedaż - Paradyż, Wójcin
bez prowizji
dom na sprzedaż - Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski
dom na sprzedaż

DS-14297

NOWA INWESTYCJA, SPRAWDZONY DEWELOPER Oferta nowego domu w Piotrkowie Trybunalskim w budowie. Stan deweloperski.  Dom parterowy o powierzchni całkowitej 127,92m2. Trzy sypialnie, salon + jadalnia (36m2), łazienka, toaleta, korytarz, wiatrołap, hol, kotłowania. W ...

Powierzchnia
127,92 m2
Powierzchnia działki [m2]
850 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
6 600,00 zł
cena 844 272
dom na sprzedaż - Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski, Leśna
działka na sprzedaż

GS-14234

Oferta sprzedaży działki położonej w Piotrkowie Trybunalskim, przy ul. Leśnej.  Nieruchomość położona w północno-wschodniej części miasta  Działka o powierzchni 1296 m2. Wymiary: 46mx51mx67m. Szerokość od frontu 46m.  Wjazd na nieruchomość, drogą wewnętrzną.  W ...

Powierzchnia
1 296,00 m2
Cena za m2
154,32 zł
cena 200 000
działka na sprzedaż - Piotrków Trybunalski, Leśna
bez prowizji
działka na sprzedaż - Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski
działka na sprzedaż

GS-14205

Działki budowlana na obrzeżach Powierzchnia 800m2. Wymiary 37x21. Szerokość od frontu 37m. Działki położone przy drodze wewnętrznej, dostęp do drogi poprzez służebność przejazdu. Na działce przyłącze prądu. Wodociąg w ulicy. W odległości 150metrów przystanek ...

Powierzchnia
800,00 m2
Cena za m2
140,00 zł
cena 112 000
działka na sprzedaż - Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski
lokal na wynajem

LW-14202

Oferta wynajęcia lokalu 72m2 w centrum miasta Lokal o powierzchni ok. 72m2    Położony jest na drugim piętrze w kamienicy. Trzy pokoje, korytarz, łazienka. Pokoje w amfiladzie. Do jednego z pokoi doprowadzona woda i kanalizacja pod umywalkę. Ogrzewanie centralne, ...

Powierzchnia
72,00 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
20,83 zł
cena 1 500
lokal na wynajem - Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski
lokal na wynajem

LW-14193

Lokal o powierzchni 200m2 do wynajęcia na drugim piętrze. Powierzchnia całkowita 200m2. Dwa wejścia, winda. Przy windzie toaleta. W lokalu możliwość wykonania dodatkowych łazienek. Nowy budynek, wysoki standard. Położony w centrum Piotrkowa T. W budynku ...

Powierzchnia
200,00 m2
Piętro
2
Cena za m2
30,00 zł
cena 6 000
lokal na wynajem - Piotrków Trybunalski
99