nowa oferta
hala na sprzedaż - Moszczenica

Moszczenica
hala na sprzedaż

HS-14894

Budynek o wymiarach 68x13m. Wyremontowana część budynku o powierzchni 240m2, wymiary 19x13m. Wysokość 3,47 - 3.82m. Brama wjazdowa sterowana elektrycznie. Rampa. Podjazd. Powierzchnia działki 4120m2, wymiary 40x100m.  Bezpośrednio przy drodze gminnej - ul. ...

Powierzchnia
800,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
4 120 m²
Cena za m2
750,00 zł
cena 600 000
hala na sprzedaż - Moszczenica
nowa oferta
lokal na sprzedaż - Moszczenica

Moszczenica
lokal na sprzedaż

LS-14893

Oferta sprzedaży terenu o powierzchni około 2,1ha, zabudowanego budynkami mieszkalnymi. Na ofertę składa się: - blok 5 kondygnacji (20 mieszkań) w którym znajduje się 16 mieszkań (4 lokale stanowią odrębną własność) o pow. użytkowej 800m2, - blok 5 kondygnacji ...

Powierzchnia
21 000,00 m2
Cena za m2
571,43 zł
cena 12 000 000
lokal na sprzedaż - Moszczenica
nowa oferta
lokal na wynajem - Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski
lokal na wynajem

LW-14889

Lokal przy ul. J. Słowackiego 34a na parterze Do wynajęcia lokal handlowo - usługowy o pow. 60 m2 składający się z dużego pomieszczenia, z dużą witryną wystawową, pomieszczenia socjalnego/kuchni oraz toalety. Przed lokalem miejsca parkingowe. Lokal znajduje się ...

Powierzchnia
60,00 m2
Piętro
parter
Cena za m2
48,33 zł
cena 2 900
lokal na wynajem - Piotrków Trybunalski
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Sulejów (gw), Poniatów

Sulejów (gw), Poniatów
dom na sprzedaż

DS-14886

Na sprzedaż – urokliwy dworek z 1930 roku położony w Poniatowie. Przedstawiamy wyjątkową ofertę – zabytkowy dworek z 1930 roku, łączący w sobie klasyczny styl z komfortem współczesnego życia. Nieruchomość została starannie zachowana i utrzymana, dzięki czemu zachowała ...

Powierzchnia
300,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
6 500 m²
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
5 333,33 zł
cena 1 600 000
dom na sprzedaż - Sulejów (gw), Poniatów
bez prowizji
dom na sprzedaż - Moszczenica, Rękoraj

Moszczenica, Rękoraj
dom na sprzedaż

DS-14884

Oferta sprzedaży budynku mieszkalno - usługowego, wolnostojącego.  Nieruchomość dwukondygnacyjna ( parter i poddasze użytkowe), z wiatą dobudowaną od frontu. Powierzchnia użytkowa nieruchomości 390,79m2.  Część parteru o powierzchni 112,57m2 przeznaczona jest ...

Powierzchnia
391,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
2 500 m²
Pokoje
20 pokoi
Cena za m2
1 329,92 zł
cena 520 000
dom na sprzedaż - Moszczenica, Rękoraj
oferta na wyłączność
lokal na sprzedaż - Moszczenica, Rękoraj

Moszczenica, Rękoraj
lokal na sprzedaż

LS-14883

  Oferta sprzedaży budynku mieszkalno - usługowego, wolnostojącego.  Nieruchomość dwukondygnacyjna ( parter i poddasze użytkowe), z wiatą dobudowaną od frontu. Powierzchnia użytkowa nieruchomości 390,79m2.  Część parteru o powierzchni 112,57m2 przeznaczona ...

Powierzchnia
391,00 m2
Cena za m2
1 329,92 zł
cena 520 000
lokal na sprzedaż - Moszczenica, Rękoraj
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Łódź, Śródmieście, Jana Kilińskiego

Łódź, Śródmieście, Jana Kilińskiego
mieszkanie na wynajem

MW-14882

Kawalerka PREMIUM o powierzchni 20m2 + 6m2 antresola do wynajęcia Mieszkanie umeblowane Zaprojektowane i wykończone przez profesjonalnego projektanta. Apartament położony przy ul. Kilińskiego 33, kamienica narożna z Włókienniczą. Wyposażenie: pralka, lodówka, ...

Powierzchnia
20,00 m2
Piętro
1
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
92,50 zł
cena 1 850
mieszkanie na wynajem - Łódź, Śródmieście, Jana Kilińskiego
nowa oferta
lokal na sprzedaż - Moszczenica, Wola Moszczenicka

Moszczenica, Wola Moszczenicka
lokal na sprzedaż

LS-14880

Do sprzedania nieruchomość w Woli Moszczenickiej Na działce o powierzchni 878m2 znajdują się dwa budynki   1. Budynek mieszkalny do remontu, po pożarze.  Mieszkalny jednorodzinny zaprojektowany na kilku poziomach: na najniższej kondygnacji usytuowanej poniżej ...

Powierzchnia
400,00 m2
Pokoje
7 pokoi
Cena za m2
1 250,00 zł
cena 500 000
lokal na sprzedaż - Moszczenica, Wola Moszczenicka
oferta na wyłączność
lokal na wynajem - Piotrków Trybunalski, Centrum

Piotrków Trybunalski, Centrum
lokal na wynajem

LW-14878

Do wynajęcia lokal na parterze w nowym budownictwie. Blok na przeciwko Urzędu Miasta na ul. Szkolnej. Lokal o powierzchni 78m2, z witrynami od ulicy. Do lokalu wejścia bezpośrednio z ulicy. Duże witryny wystawowe. Duże możliwości adaptacji. Możliwość montażu ...

Powierzchnia
78,00 m2
Piętro
parter
Cena za m2
51,28 zł
cena 4 000
lokal na wynajem - Piotrków Trybunalski, Centrum
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski
mieszkanie na sprzedaż

MS-14877

Mieszkanie w okazyjnej cenie 4040zł/m2 Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 46m2. Dwa pokoje, kuchnia, łazienka, garderoba. Mały balkon loggia. Mieszkanie w bloku na osiedlu Jagiellońska. Czwarte piętro. Piwnica, domofon. Środkowe mieszkanie. Ogrzewanie ...

Powierzchnia
45,57 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
4 037,74 zł
cena 184 000
mieszkanie na sprzedaż - Piotrków Trybunalski
96