oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Sulejów, Podwłodzimierzów

Sulejów, Podwłodzimierzów
działka na sprzedaż

GS-14908

Do sprzedania działka położona w Sulejów-Podwłodzimierzów Działka położona "w drugiej linii" od drogi asfaltowej. Odległość od drogi 100metrów. Wymiary działki 57x26m. Klasa ziemi VI. Wodociąg w drodze asfaltowej. W odległości 100metrów przystanek autobusowy. Na ...

Powierzchnia
1 500,00 m2
Cena za m2
76,67 zł
cena 115 000
działka na sprzedaż - Sulejów, Podwłodzimierzów
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Piotrków Trybunalski, Żelazna

Piotrków Trybunalski, Żelazna
mieszkanie na sprzedaż

MS-14907

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 38,42m2. Dwa pokoje, kuchnia, łazienka i przedpokój. Mieszkanie przytulne, gustownie urządzone. Mieszkanie położone jest przy ul. Żelaznej 5 w budynku w którym znajduje się 6 mieszkań. Mieszkanie jest na pierwszym piętrze, ...

Powierzchnia
50,26 m2
Cena za m2
5 670,51 zł
cena 285 000
mieszkanie na sprzedaż - Piotrków Trybunalski, Żelazna
bez prowizji
dom na sprzedaż - Sulejów (gw), Uszczyn, Działkowa

Sulejów (gw), Uszczyn, Działkowa
dom na sprzedaż

DS-14906

Dom w Uszczynie do sprzedania Dom parterowy z poddaszem użytkowym. Parter: - salon z kominkiem, - kuchnia, - gabinet, - toaleta, - kotłownia, - garaż. Na półpiętrze duża łazienka. Poddasze - trzy sypialnie, każda z balkonem. Garderoba. Na parterze ...

Powierzchnia
230,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
2 137 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
6 652,17 zł
cena 1 530 000
dom na sprzedaż - Sulejów (gw), Uszczyn, Działkowa
nowa oferta
lokal na wynajem - Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski
lokal na wynajem

LW-14904

Do wynajęcia lokal przy ul. Śląskiej  Na parterze powierzchnia 77m2 w trakcie wykańczanie. Cena najmu 35zł/m2 brutto. Dostępne również:  Do wynajęcia hala magazynowa z powierzchnią biurową 1. Hala o powierzchni 183m2. Wymiary 10x18m. Wysokość 3,75 ...

Powierzchnia
77,00 m2
Piętro
parter
Cena za m2
31,82 zł
cena 2 450
lokal na wynajem - Piotrków Trybunalski
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Piotrków Trybunalski, Południowa

Piotrków Trybunalski, Południowa
dom na sprzedaż

DS-14902

Do sprzedania nieruchomość przy ul. Południowej 8 w Piotrkowie Dom z 1990roku. Parter i piętro. Powierzchnia około 70m2. Parter: Kuchnia - 11m2, Łazienka (wanna i prysznic) - 5m2. Toaleta - 1m2. Pomieszczenie gospodarcze - 2m2. Pokój - 6m2. Korytarz - 8m2. Piętro: pokój ...

Powierzchnia
70,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
641 m²
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
4 142,86 zł
cena 290 000
dom na sprzedaż - Piotrków Trybunalski, Południowa
nowa oferta
hala na sprzedaż - Moszczenica

Moszczenica
hala na sprzedaż

HS-14894

Budynek o wymiarach 68x13m. Wyremontowana część budynku o powierzchni 240m2, wymiary 19x13m. Wysokość 3,47 - 3.82m. Brama wjazdowa sterowana elektrycznie. Rampa. Podjazd. Powierzchnia działki 4120m2, wymiary 40x100m.  Bezpośrednio przy drodze gminnej - ul. ...

Powierzchnia
800,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
4 120 m²
Cena za m2
737,50 zł
cena 590 000
hala na sprzedaż - Moszczenica
nowa oferta
lokal na sprzedaż - Moszczenica

Moszczenica
lokal na sprzedaż

LS-14893

Oferta sprzedaży terenu o powierzchni około 2,1ha, zabudowanego budynkami mieszkalnymi. Na ofertę składa się: - blok 5 kondygnacji (20 mieszkań) w którym znajduje się 16 mieszkań (4 lokale stanowią odrębną własność) o pow. użytkowej 800m2, - blok 5 kondygnacji ...

Powierzchnia
21 000,00 m2
Cena za m2
571,43 zł
cena 12 000 000
lokal na sprzedaż - Moszczenica
nowa oferta
lokal na wynajem - Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski
lokal na wynajem

LW-14889

Lokal przy ul. J. Słowackiego 34a na parterze Do wynajęcia lokal handlowo - usługowy o pow. 60 m2 składający się z dużego pomieszczenia, z dużą witryną wystawową, pomieszczenia socjalnego/kuchni oraz toalety. Przed lokalem miejsca parkingowe. Lokal znajduje się ...

Powierzchnia
60,00 m2
Piętro
parter
Cena za m2
48,33 zł
cena 2 900
lokal na wynajem - Piotrków Trybunalski
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Sulejów (gw), Poniatów

Sulejów (gw), Poniatów
dom na sprzedaż

DS-14886

Na sprzedaż – urokliwy dworek z 1930 roku położony w Poniatowie. Przedstawiamy wyjątkową ofertę – zabytkowy dworek z 1930 roku, łączący w sobie klasyczny styl z komfortem współczesnego życia. Nieruchomość została starannie zachowana i utrzymana, dzięki czemu zachowała ...

Powierzchnia
300,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
6 500 m²
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
5 333,33 zł
cena 1 600 000
dom na sprzedaż - Sulejów (gw), Poniatów
bez prowizji
dom na sprzedaż - Moszczenica, Rękoraj

Moszczenica, Rękoraj
dom na sprzedaż

DS-14884

Oferta sprzedaży budynku mieszkalno - usługowego, wolnostojącego.  Nieruchomość dwukondygnacyjna ( parter i poddasze użytkowe), z wiatą dobudowaną od frontu. Powierzchnia użytkowa nieruchomości 390,79m2.  Część parteru o powierzchni 112,57m2 przeznaczona jest ...

Powierzchnia
391,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
2 500 m²
Pokoje
20 pokoi
Cena za m2
1 329,92 zł
cena 520 000
dom na sprzedaż - Moszczenica, Rękoraj
101