bez prowizji
lokal na wynajem - Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski
lokal na wynajem

LW-14542

PROMOCJA CENOWA DO KWIETNIA. Lokal  w centrum Piotrkowa na parterze Do wynajęcia lokal parterowy z witrynami w centrum Piotrkowa Trybunalskiego. Lokal o powierzchni 31m2 składający się z jednego pomieszczenia. Toaleta. Lokal wykończony w dobrym standardzie.  Klimatyzacja. Lokal ...

Powierzchnia
31,00 m2
Piętro
parter
Cena za m2
74,19 zł
cena 2 300
lokal na wynajem - Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski
lokal na wynajem

LW-14537

Oferta powierzchni handlowo - usługowej w Centrum Miasta Do wynajęcia powierzchnia handlowo - usługowa o pow. 25  m 2 znajdujący się w ścisłym Centrum Miasta przy jednej z głównych ulic handlowych o dużym natężeniu pieszych. Lokal znajduje się na parterze w jednym  ...

Powierzchnia
25,00 m2
Piętro
parter
Cena za m2
27,96 zł
cena 699
lokal na wynajem - Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski
działka na sprzedaż

GS-14534

Oferta sprzedaży domku letniskowego. Domek usytuowany na działce o powierzchni 315m2, znajdującej się w zasobach Rodzinnych Ogródków Działkowych " Słoneczna Polana " w Piotrkowie Tryb, przy ul. Gęsiej.  Murowany domek letniskowy, składający się z jednego pomieszczenia ...

Powierzchnia
15,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
315 m²
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
3 866,67 zł
cena 58 000
działka na sprzedaż - Piotrków Trybunalski
bez prowizji
dom na sprzedaż - Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski
dom na sprzedaż

DS-14522

  Nowy dom o pow. 100m 2 z  2026 roku  przy lesie | wysoki standard | gotowy do wykończenia | ograniczona dostępność Są domy, które się ogląda… i są takie, które po prostu się kupuje. Ta nieruchomość należy do tej drugiej kategorii. Nowoczesny dom jednorodzinny ...

Powierzchnia
100,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
700 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
7 200,00 zł
cena 720 000
dom na sprzedaż - Piotrków Trybunalski
bez prowizji
dom na sprzedaż - Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski
dom na sprzedaż

DS-14509

Do sprzedaży  nowy  dom o powierzchni całkowitej 93,80m2. Oferta nowych domów do sprzedania położonych w Piotrkowie w otulinie lasu. Oferujemy nowoczesne i ekologiczne domy. Dom parterowy  o powierzchni użytkowej 90 m 2 Dom wykończony na zewnątrz, wewnątrz stan ...

Powierzchnia
93,80 m2
Powierzchnia działki [m2]
675 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
7 249,47 zł
cena 680 000
dom na sprzedaż - Piotrków Trybunalski
bez prowizji
dom na sprzedaż - Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski
dom na sprzedaż

DS-14507

Oferta nowych domów  w Piotrkowie na spokojnym osiedlu w otulinie lasu Oferujemy nowoczesne i ekologiczne domy o pow.  użytkowej 134,6 m 2 Dom parterowy z poddaszem użytkowym. Dom wykończony na zewnątrz, wewnątrz stan deweloperski. Ogrzewanie podłogowe na ...

Powierzchnia
161,60 m2
Powierzchnia działki [m2]
814 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
4 702,97 zł
cena 760 000
dom na sprzedaż - Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

MS-14464

Apartament w nowym budownictwie, położony w centrum miasta, na czwartym piętrze z panoramą na Piotrków Trybunalski.  Nowoczesne mieszkanie o wysokim standardzie wykończenia, o powierzchni 101,04m2, w którego skład wchodzi:  Salon z aneksem kuchennym (29,29m2) ...

Powierzchnia
101,04 m2
Piętro
4
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
9 798,10 zł
cena 990 000
mieszkanie na sprzedaż - Piotrków Trybunalski, Centrum

Piotrków Trybunalski
lokal na wynajem

LW-14428

Oferta wynajęcia lokalu 65m2  przy głównej ulicy handlowej Lokal dwu pokojowy. Lokal o powierzchni ok. 65 m2. Lokal położony jest na drugim piętrze w kamienicy. Zlokalizowany przy jednej z głównych ulic handlowych w Piotrkowie Tryb. Lokal o wysokim standardzie. Lokal ...

Powierzchnia
65,00 m2
Piętro
2
Cena za m2
24,62 zł
cena 1 600
lokal na wynajem - Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski
lokal na wynajem

LW-14427

Oferta wynajęcia lokalu o pow. około 80m2 w ścisłym centrum miasta Lokal położony jest na pierwszym piętrze w kamienicy. Recepcja o pow. ok. 15m2. Dwa gabinety 30 i 20m2. Korytarz. Toaleta. Ogrzewanie centralne, piec gazowy dwufunkcyjny. Przed lokalem poczekalnia ...

Powierzchnia
80,00 m2
Piętro
1
Cena za m2
23,75 zł
cena 1 900
lokal na wynajem - Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski
dom na sprzedaż

DS-14414

Powierzchnia
15,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
315 m²
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
3 533,33 zł
cena 53 000
dom na sprzedaż - Piotrków Trybunalski
Kryteria wyszukiwania

rozumiem