oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski
dom na sprzedaż

DS-14680

Oferta sprzedaży   działki z domem parterowym w Centrum Miasta Działka o powierzchni  319 m 2  zabudowana budynkiem parterowym o pow. ok 70 m 2 Położona na osiedlu domów jednorodzinnych w rejonie ul Mickiewicza. Dom może być dwurodzinny - dotychczas spełnia taką ...

Powierzchnia
100,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
319 m²
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
2 800,00 zł
cena 280 000
dom na sprzedaż - Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski
lokal na wynajem

LW-14666

Lokal 23m2 położony w budynku na pierwszym piętrze Jedno pomieszczenie, na korytarzu toaleta i kuchnia. Lokal położony na osiedlu domów jednorodzinnych. W cenie najmu prąd i woda. Ogrzewanie centralne wg podlicznika.  Atrakcyjny czynsz najmu 29,50zł/m2 ...

Powierzchnia
23,00 m2
Piętro
1
Cena za m2
29,50 zł
cena 679
lokal na wynajem - Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski
lokal na wynajem

LW-14662

Do wynajęcia lokal w pobliżu Focus Mall. Pierwsze piętro. Duży parking. Klimatyzacja. Trzy przechodnie pokoje. W lokalu kuchnia. Powierzchnia około 80m2. Wakacje czynszowe na start, adaptację, odświeżenie. Cena najmu 2700zł + 500zł opłata ryczałtowa (ogrzewanie, ...

Powierzchnia
80,00 m2
Piętro
1
Cena za m2
33,75 zł
cena 2 700
lokal na wynajem - Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski
lokal na wynajem

LW-14654

Lokal położony w centrum miasta, o powierzchni około 90m2. Składający się z: recepcji oraz dużego pomieszczenia, zaplecza oraz toalety zlokalizowany na 2 piętrze.  Przed lokalem hall, poczekalnia. W sąsiedztwie lokale wynajęte na usługi, biura, kancelarie. Wysoki ...

Powierzchnia
100,00 m2
Piętro
2
Cena za m2
28,00 zł
cena 2 800
lokal na wynajem - Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski
lokal na wynajem

LW-14652

Lokal na parterze. Wejście z ulicy. Witryna od ulicy. Powierzchnia lokalu 46m2. Wydzielona toaleta. Dobry standard wykończenia.  Możliwość wynajęcia wraz z pomieszczeniem biurowym o powierzchni 45m2. Biura połączone z lokalem. Ogrzewanie podłogowe. Wentylacja, ...

Powierzchnia
46,00 m2
Piętro
parter
Cena za m2
50,00 zł
cena 2 300
lokal na wynajem - Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski
lokal na wynajem

LW-14642

OKAZYJNA CENA Lokal handlowo-usługowy 560m2 do wynajęcia w Piotrkowie Oferta wynajęcia lokal położonego na parterze w kilkuletnim bloku. Powierzchnia handlowa lokalu 400m2 + zaplecze 86m2 + piwnica ok.80m2. Lokal w stanie do wprowadzenia Witryny i wejście od ...

Powierzchnia
560,00 m2
Piętro
parter
Cena za m2
14,29 zł
cena 8 000
lokal na wynajem - Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski
lokal na wynajem

LW-14626

Do wynajęcia lokal w centrum Piotrkowa Trybunalskiego. Lokal o pow. 69,65 m2. Poczekalnia z której wchodzimy do gabinetów (18 i 23m2) lub toalety. Pomiędzy gabinetami pomieszczenie - jadalnia (zaplecze). Wszystkie wewnętrzne ściany z płyt GK. Lokal położony ...

Powierzchnia
72,00 m2
Piętro
1
Cena za m2
30,56 zł
cena 2 200
lokal na wynajem - Piotrków Trybunalski
oferta na wyłączność
lokal na wynajem - Piotrków Trybunalski, Roosevelta

Piotrków Trybunalski, Roosevelta
lokal na wynajem

LW-14621

Do wynajęcia lokal na parterze przy ul. Roosevelta 36 Lokal na parterze o powierzchni około 70m2. Dwa pomieszczenia i toaleta. Dwa wejścia do lokalu. Lokal bardzo dobrze widoczny z ulicy. W sezonie grzewczym opłata 500zł/miesiąc za ogrzewanie. Klucze w ...

Powierzchnia
70,00 m2
Piętro
parter
Cena za m2
24,29 zł
cena 1 700
lokal na wynajem - Piotrków Trybunalski, Roosevelta

Piotrków Trybunalski
lokal na wynajem

LW-14593

Oferta wynajęcia lokalu biurowego w Centrum Miasta Lokal położony na I piętrze. Powierzchnia użytkowa lokalu - 40m2. . Idealny do wykorzystania na prowadzenie działalności biurowej lub usługowej. Lokal w bardzo dobrym stanie technicznym. Lokal znajduje ...

Powierzchnia
40,00 m2
Piętro
2
Cena za m2
46,25 zł
cena 1 850
lokal na wynajem - Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski
lokal na sprzedaż

LS-14570

Budynek o  łącznej powierzchni 1400m2 do sprzedaży w Piotrkowie Tryb   Budynek piętrowy kilkuletni przy ruchliwej ulicy. Parter: pow.678 m 2: Lokal ok 224 m z bezpośrednim wejściem od ulicy. Duże witryny, lokal dobrze doświetlony. Lokal doskonale widoczny ...

Powierzchnia
1 400,00 m2
Piętro
parter
Cena za m2
3 000,00 zł
cena 4 200 000
lokal na sprzedaż - Piotrków Trybunalski
Kryteria wyszukiwania

rozumiem