oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Piotrków Trybunalski, Kleszcz

Piotrków Trybunalski, Kleszcz
działka na sprzedaż

GS-14750

Do sprzedania działka zabudowana o powierzchni 1972m2 położona przy ulicy Kleszcz Na działce: 1. budynek piętrowy murowany - bliźniak 12x7m do generalnego remontu. 2. Budynek gospodarczy, murowany 9x14m, również do generalnego  Działka położona w urokliwym miejscu, ...

Powierzchnia
1 972,00 m2
Cena za m2
147,06 zł
cena 290 000
działka na sprzedaż - Piotrków Trybunalski, Kleszcz

Piotrków Trybunalski
mieszkanie na sprzedaż

MS-14748

Oferta sprzedaży mieszkania w rejonie ul Górnej  , dwa osobne pokoje z balkonem Lokal o powierzchni 51 m2. Na powierzchnię mieszkania składa się pokój dzienny sypialnia duża widna kuchnia  łazienka z wc. przedpokój Mieszkanie położone na II ...

Powierzchnia
53,50 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
5 233,64 zł
cena 280 000
mieszkanie na sprzedaż - Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski, J. Słowackiego
lokal na sprzedaż

LS-14746

Lokal w DH Mister do sprzedania w centrum Piotrkowa Trybunalskiego przy ul. J. Słowackiego 87/89 Lokal o pow. 69,65 m2. Poczekalnia z której wchodzimy do gabinetów (18 i 23m2) lub toalety. Pomiędzy gabinetami pomieszczenie - jadalnia (zaplecze). Wszystkie wewnętrzne ...

Powierzchnia
72,00 m2
Piętro
1
Cena za m2
5 972,22 zł
cena 430 000
lokal na sprzedaż - Piotrków Trybunalski, J. Słowackiego
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Piotrków Trybunalski, Malinowa

Piotrków Trybunalski, Malinowa
działka na sprzedaż

GS-14745

Działka 174/1 ma powierzchnię 8236m2. Oferujemy do sprzedaży całą działkę lub po podziale. Po podziale powierzchnia około 4100m2. Wjazd od ulicy Malinowej lub Agrestowej. Wymiary 28m x 145m. Klasa gruntu:  IVa -5308m2 IIIb - 2928m2 Media: prąd, gaz, woda, ...

Powierzchnia
4 100,00 m2
Cena za m2
160,00 zł
cena 656 000
działka na sprzedaż - Piotrków Trybunalski, Malinowa

Piotrków Trybunalski
działka na wynajem

GW-14734

Nieruchomość położona na terenie Piotrkowa Tryb.  Dwie działki o łącznej powierzchni  6328m2 w kształcie prostokąta  Działka dobrze widoczna położona przy ruchliwej ulicy. Nieruchomość  położona w bardzo dobrej lokalizacji, z bardzo dobrym połączeniem komunikacyjnym.  W ...

Powierzchnia
6 328,00 m2
Cena za m2
3,00 zł
cena 18 984
działka na wynajem - Piotrków Trybunalski
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski
działka na sprzedaż

GS-14723

Do sprzedania działka o powierzchni 2,49ha w Piotrkowie. Działka położona pomiędzy ulicami Wronią i Graniczną Dla działki wydane warunki zabudowy dla budowy 20 domów jednorodzinnych. Planowana inwestycja - 20 domów, działki o pow. około 1000m2, droga wewnętrzna ...

Powierzchnia
24 900,00 m2
Cena za m2
84,34 zł
cena 2 100 000
działka na sprzedaż - Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski
lokal na wynajem

LW-14715

Lokal o powierzchni 100m2 do wynajęcia na drugim piętrze. Powierzchnia całkowita 100m2. Dwa wejścia, winda. Przy windach toalety. W lokalu możliwość wykonania dodatkowych łazienek. Nowy budynek, wysoki standard. Położony w centrum Piotrkowa. W budynku kilkunastu ...

Powierzchnia
100,00 m2
Piętro
2
Cena za m2
35,00 zł
cena 3 500
lokal na wynajem - Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski, Polskiej Organizacji Wojskowej
lokal na wynajem

LW-14714

Lokal na parterze o powierzchni około 36m2 Położony przy ul. Polskiej Organizacji Wojskowej. Kilkuletni budynek, centralne ogrzewanie. W sąsiedztwie dworzec, centrum przesiadkowe. W lokalu trzy pomieszczenia, toaleta. Klucze w biurze Waliszczak Nieruchomości. Cena ...

Powierzchnia
36,00 m2
Piętro
parter
Cena za m2
61,11 zł
cena 2 200
lokal na wynajem - Piotrków Trybunalski, Polskiej Organizacji Wojskowej
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Piotrków Trybunalski, Dworska

Piotrków Trybunalski, Dworska
działka na sprzedaż

GS-14711

Działka budowlana w Piotrkowie Trybunalskim. Położona przy ulicy Dworskiej, okolica ulicy Malinowej.  Zachodnia strona miasta. Działka położona bezpośrednio przy drodze gminnej oraz drodze wewnętrznej.  Wraz z działką nabywa się udziały w działce stanowiącej ...

Powierzchnia
1 149,00 m2
Cena za m2
256,74 zł
cena 295 000
działka na sprzedaż - Piotrków Trybunalski, Dworska

Piotrków Trybunalski
działka na sprzedaż

GS-14692

Działka o powierzchni 17 231m2. Teren w bezpośrednim sąsiedztwie marketu OBI, N-Parku. Działka w Planie miejscowym UC - przeznaczona pod zabudowę usługową powyżej 2000m2, obiekty handlowe poniżej 2000m2, gastronomię, kulturę, motele, hotele, stację paliw, pylony ...

Powierzchnia
17 231,00 m2
Cena za m2
350,00 zł
cena 6 030 850
działka na sprzedaż - Piotrków Trybunalski
Kryteria wyszukiwania

rozumiem