nowa oferta
lokal na wynajem - Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski
lokal na wynajem

LW-14863

Do wynajęcia lokal w centrum Piotrkowa.  Lokal na II piętrze, w nowym budynku. Jedno pomieszczenie. Klimatyzacja. Toaleta dostępna w budynku. Prąd, ogrzewanie opomiarowane. W lokalu pion wodny i odpływ (możliwość montażu umywalki). W budynku działalność ...

Powierzchnia
12,19 m2
Piętro
2
Cena za m2
82,03 zł
cena 1 000
lokal na wynajem - Piotrków Trybunalski
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski
mieszkanie na wynajem

MW-14861

Oferta wynajęcia 2-pokojowego mieszkania zlokalizowane na ul Słowackiego Do wynajęcia mieszkanie o pow. 41,53 m2 składające się z 2 pokoi, kuchni, łazienki oraz przedpokoju.  Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone Mieszkanie o doskonałym usytuowaniu komunikacyjnym ...

Powierzchnia
41,53 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
43,34 zł
cena 1 800
mieszkanie na wynajem - Piotrków Trybunalski
nowa oferta
dom na sprzedaż - Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski
dom na sprzedaż

DS-14860

Do sprzedaży nowy  dom o powierzchni użytkowej  98,50m2 + garaż 17,60 m2 Oferta nowych domów do sprzedania położonych w Piotrkowie w otulinie lasu. Oferujemy nowoczesne i ekologiczne domy. Dom parterowy  o powierzchni użytkowej  98,50 m 2 Dom wykończony na zewnątrz, ...

Powierzchnia
116,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
702 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
6 465,52 zł
cena 750 000
dom na sprzedaż - Piotrków Trybunalski
nowa oferta
dom na sprzedaż - Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski
dom na sprzedaż

DS-14859

 WYJĄTKOWY DOM  W SERCU MIASTA – PRZESTRZEŃ, KOMFORT I PRYWATNOŚĆ Piotrków Trybunalski | ul. Wiślana Wyobraź sobie poranek z kawą na tarasie, w otoczeniu zieleni i ciszy. Popołudnia spędzane w przestronnym salonie z kominkiem. Wieczory, które naprawdę pozwalają ...

Powierzchnia
230,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 959 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
6 521,74 zł
cena 1 500 000
dom na sprzedaż - Piotrków Trybunalski
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski
mieszkanie na sprzedaż

MS-14854

 Tylko u nas komfortowe mieszkanie w kamienicy!! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w klimatycznej, odremontowanej kamienicy położonej na terenie ogrodzonym z wjazdem przez bramę na pilota ???? oraz domofonem ????, co zapewnia bezpieczeństwo i komfort mieszkańcom. Lokal ...

Powierzchnia
47,22 m2
Cena za m2
6 565,01 zł
cena 310 000
mieszkanie na sprzedaż - Piotrków Trybunalski
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski
mieszkanie na sprzedaż

MS-14852

Na sprzedaż nowoczesny i komfortowy apartament o powierzchni 47,5 m², położony na 1. piętrze w 2-letnim bloku przy ul. Nowy Świat ????. Budynek znajduje się na ogrodzonym, zadbanym terenie, co zapewnia mieszkańcom bezpieczeństwo i spokój. Mieszkanie zostało zaprojektowane ...

Powierzchnia
47,50 m2
Cena za m2
10 210,53 zł
cena 485 000
mieszkanie na sprzedaż - Piotrków Trybunalski
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Piotrków Trybunalski, Południowa

Piotrków Trybunalski, Południowa
dom na sprzedaż

DS-14849

Do sprzedania nieruchomość przy ul. Południowej 8 w Piotrkowie Dwie nieruchomości do sprzedania. 1. Dom z lat 60-tych. trzy pokoje, kuchnia, łazienka. Powierzchnia użytkowa około 80m2. Parterowy. Pokój 20m2, Pokój 20m2 Pokój 13m2, Kuchnia widna - 14m2. Korytarz ...

Powierzchnia
150,00 m2
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
4 333,33 zł
cena 650 000
dom na sprzedaż - Piotrków Trybunalski, Południowa

Piotrków Trybunalski
lokal na wynajem

LW-14837

Do wynajęcia lokal o powierzchni 14m2.  Oferta wynajęcia lokalu w nowym budynku handlowo- usługowym. Lokal na pierwszym piętrze.   Lokal doświetlony jedynie światłem sztucznym (brak okien). Parking przy budynku oraz parking podziemny dostępny dla najemców. Toalety ...

Powierzchnia
14,00 m2
Piętro
1
Cena za m2
34,00 zł
cena 476
lokal na wynajem - Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski
lokal na wynajem

LW-14836

Do wynajęcia lokal o powierzchn17m2. z klimatyzacją Oferta wynajęcia lokalu w nowym budynku handlowo- usługowym. Lokal na pierwszym piętrze.   Lokal doświetlony jedynie światłem sztucznym (brak okien). Parking przy budynku oraz parking podziemny dostępny ...

Powierzchnia
17,00 m2
Piętro
1
Cena za m2
34,00 zł
cena 578
lokal na wynajem - Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski
mieszkanie na sprzedaż

MS-14830

 Atrakcyjna nowa cena !!! Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 39,02 m², usytuowane na parterze zadbanego budynku przy ul. Belzackiej  To idealna propozycja dla osób poszukujących gotowego lokum bez konieczności ponoszenia ...

Powierzchnia
39,02 m2
Piętro
wysoki parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
6 916,97 zł
cena 269 900
mieszkanie na sprzedaż - Piotrków Trybunalski
Kryteria wyszukiwania

rozumiem