oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Piotrków Trybunalski, Cmentarna

Piotrków Trybunalski, Cmentarna
działka na sprzedaż

GS-14879

Oferta sprzedaży działki położonej w Piotrkowie Trybunalski, przy ul. Cmentarnej.  Nieruchomości gruntowa o powierzchni 841m2.  Wymiary : 12m x 72m x 13m x 67m.  Teren objęty planem miejscowym, symbol 5U/Z przeznaczenie podstawowe terenu – teren usług sportu, ...

Powierzchnia
841,00 m2
Cena za m2
148,63 zł
cena 125 000
działka na sprzedaż - Piotrków Trybunalski, Cmentarna
oferta na wyłączność
lokal na wynajem - Piotrków Trybunalski, Centrum

Piotrków Trybunalski, Centrum
lokal na wynajem

LW-14878

Do wynajęcia lokal na parterze w nowym budownictwie. Blok na przeciwko Urzędu Miasta na ul. Szkolnej. Lokal o powierzchni 78m2, z witrynami od ulicy. Do lokalu wejścia bezpośrednio z ulicy. Duże witryny wystawowe. Duże możliwości adaptacji. Możliwość montażu ...

Powierzchnia
78,00 m2
Piętro
parter
Cena za m2
51,28 zł
cena 4 000
lokal na wynajem - Piotrków Trybunalski, Centrum
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski
mieszkanie na sprzedaż

MS-14877

Mieszkanie w okazyjnej cenie 4040zł/m2 Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 46m2. Dwa pokoje, kuchnia, łazienka, garderoba. Mały balkon loggia. Mieszkanie w bloku na osiedlu Jagiellońska. Czwarte piętro. Piwnica, domofon. Środkowe mieszkanie. Ogrzewanie ...

Powierzchnia
45,57 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
4 037,74 zł
cena 184 000
mieszkanie na sprzedaż - Piotrków Trybunalski
nowa oferta
dom na sprzedaż - Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski
dom na sprzedaż

DS-14876

Dom oddany do użytku w 2024r Dom położony 1.5km poza granicami Piotrkowa T. Parter: - salon z jadalnią i kuchnia - 30m2, - łazienka - 5m2 - pokój - 12m2, - kotłownia -  - wiatrołap - 3m2. Poddasze: - sypialnia z garderobą - 16m2, - dwa pokoje - 8, 12m2 - ...

Powierzchnia
125,86 m2
Powierzchnia działki [m2]
700 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
8 898,78 zł
cena 1 120 000
dom na sprzedaż - Piotrków Trybunalski
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski
mieszkanie na sprzedaż

MS-14875

Na sprzedaż – apartament w centrum Piotrkowa Trybunalskiego Wyjątkowa oferta dla osób, które cenią przestrzeń, wygodę i klimat kamienicy połączony z nowoczesnym, stylowym wykończeniem. Jeśli chcesz mieć gotowe mieszkanie z pełnym umeblowaniem i wyposażeniem to ...

Powierzchnia
110,00 m2
Piętro
wysoki parter
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
7 909,09 zł
cena 870 000
mieszkanie na sprzedaż - Piotrków Trybunalski
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski
mieszkanie na wynajem

MW-14874

Do wynajęcia nowoczesny apartament z miejscem postojowym w garażu podziemnym ????✨ Mieszkanie zlokalizowane w jednym z apartamentowców na ul Broniewskiego  Mieszkanie o powierzchni 60,19 m² położone jest na 5. piętrze w nowym budynku, na zielonym i spokojnym osiedlu ...

Powierzchnia
60,19 m2
Piętro
5
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
41,54 zł
cena 2 500
mieszkanie na wynajem - Piotrków Trybunalski
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski
mieszkanie na wynajem

MW-14867

Nowe mieszkanie  do wynajęcia na zamkniętym osiedlu z miejscem postojowym Zlokalizowane  w nowym bloku na wprost McDonalda Mieszkanie o pow. 34m składające się pokój z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka,   przedpokój Kuchnia wyposażona w sprzęty ...

Powierzchnia
34,00 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
50,00 zł
cena 1 700
mieszkanie na wynajem - Piotrków Trybunalski
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Piotrków Trybunalski, Kopernika

Piotrków Trybunalski, Kopernika
działka na sprzedaż

GS-14866

Działka inwestycyjna w centrum Piotrkowa Trybunalskiego Do sprzedania działka inwestycyjna położona przy drodze dwupasmowej ul. Kopernika, zlokalizowana przy Starówce. W pobliżu sądy, banki, szkoły. Dwa wjazdy - z ulicy Kopernika oraz z ulicy Pereca. Powierzchnia ...

Powierzchnia
5 562,00 m2
Cena za m2
650,00 zł
cena 3 615 300
działka na sprzedaż - Piotrków Trybunalski, Kopernika
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski
działka na sprzedaż

GS-14865

Do sprzedania działka położona w Piotrkowie przy ul. Przedborskiej 5/9 Powierzchnia 7676m2. Szerokość od ulicy Przedborskiej 50m. Ulica Przedborska po remoncie, wzdłuż ulicy ścieżka rowerowa. Od południowej strony działka przylega do ścieżki rowerowej. Dla ...

Powierzchnia
7 676,00 m2
Cena za m2
330,00 zł
cena 2 533 080
działka na sprzedaż - Piotrków Trybunalski
nowa oferta
hala na wynajem - Piotrków Trybunalski, Śląska

Piotrków Trybunalski, Śląska
hala na wynajem

HW-14864

Do wynajęcia hala magazynowa z powierzchnią biurową 1. Hala o powierzchni 183m2. Wymiary 10x18m. Wysokość 3,75 - 5m. Siła - 24 kW (do 60 kW). Hala ogrzewana. 2. Pomieszczenie biurowe na parterze 77m2. W trakcie wykańczania - do końca czerwca. 3. Pomieszczenie ...

Powierzchnia
183,00 m2
Cena za m2
35,00 zł
cena 6 405
hala na wynajem - Piotrków Trybunalski, Śląska
Kryteria wyszukiwania

rozumiem