oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Piotrków Trybunalski, Malinowa

Piotrków Trybunalski, Malinowa
działka na sprzedaż

GS-14745

Działka 174/1 ma powierzchnię 8236m2. Oferujemy do sprzedaży całą działkę lub po podziale. Po podziale powierzchnia około 4100m2. Wjazd od ulicy Malinowej lub Agrestowej. Wymiary 28m x 145m. Klasa gruntu:  IVa -5308m2 IIIb - 2928m2 Media: prąd, gaz, woda, ...

Powierzchnia
4 100,00 m2
Cena za m2
160,00 zł
cena 656 000
działka na sprzedaż - Piotrków Trybunalski, Malinowa

Piotrków Trybunalski
działka na wynajem

GW-14734

Nieruchomość położona na terenie Piotrkowa Tryb.  Dwie działki o łącznej powierzchni  6328m2 w kształcie prostokąta  Działka dobrze widoczna położona przy ruchliwej ulicy. Nieruchomość  położona w bardzo dobrej lokalizacji, z bardzo dobrym połączeniem komunikacyjnym.  W ...

Powierzchnia
6 328,00 m2
Cena za m2
3,00 zł
cena 18 984
działka na wynajem - Piotrków Trybunalski

Bełchatów
lokal na wynajem

LW-14731

Lokal 16m2 do wynajęcia z wejściem od ulicy Do wynajęcia lokal położony na parterze w budynku usługo-handlowym. Dostępne zaplecze socjalne, toaleta. Lokal położony przy ruchliwej ulicy. Bezpośrednie wejście do lokalu. Czynsz netto 34zł/m2 + podatek od nieruchomości ...

Powierzchnia
16,00 m2
Piętro
parter
Cena za m2
34,00 zł
cena 544
lokal na wynajem - Bełchatów
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Wola Krzysztoporska, Jeżów

Wola Krzysztoporska, Jeżów
dom na sprzedaż

DS-14726

Dom w miejscowości Jeżów do sprzedania Działka 5100m2. Oferta sprzedaży domu parterowego składającego się z trzech pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju. Wiatrołap - 6m2. Korytarz - 5m2. Kuchnia z jadalnią - 18m2 (3,61 x 5,09m). Łazienka - 5m2. Salon - ...

Powierzchnia
89,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
5 100 m²
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
3 932,58 zł
cena 350 000
dom na sprzedaż - Wola Krzysztoporska, Jeżów
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski
działka na sprzedaż

GS-14723

Do sprzedania działka o powierzchni 2,49ha w Piotrkowie. Działka położona pomiędzy ulicami Wronią i Graniczną Dla działki wydane warunki zabudowy dla budowy 20 domów jednorodzinnych. Planowana inwestycja - 20 domów, działki o pow. około 1000m2, droga wewnętrzna ...

Powierzchnia
24 900,00 m2
Cena za m2
84,34 zł
cena 2 100 000
działka na sprzedaż - Piotrków Trybunalski
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Rozprza, Ignaców

Rozprza, Ignaców
działka na sprzedaż

GS-14720

Do sprzedania teren o powierzchni 3,59ha w miejscowości Ignaców. Działki nr 51/1, 51/3, 51/5. Klasy ziemi: - RVI - 1,47ha, - RV - 0,64ha - PsV - 0,61ha, - LsV - 0,29ha, - LsVI - 0,29ha - PsVI - 022ha - W - 0,04ha - N - 0,03ha Działka przylega do linii ...

Powierzchnia
35 900,00 m2
Cena za m2
7,52 zł
cena 270 000
działka na sprzedaż - Rozprza, Ignaców

Piotrków Trybunalski
lokal na wynajem

LW-14715

Lokal o powierzchni 100m2 do wynajęcia na drugim piętrze. Powierzchnia całkowita 100m2. Dwa wejścia, winda. Przy windach toalety. W lokalu możliwość wykonania dodatkowych łazienek. Nowy budynek, wysoki standard. Położony w centrum Piotrkowa. W budynku kilkunastu ...

Powierzchnia
100,00 m2
Piętro
2
Cena za m2
35,00 zł
cena 3 500
lokal na wynajem - Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski, Polskiej Organizacji Wojskowej
lokal na wynajem

LW-14714

Lokal na parterze o powierzchni około 36m2 Położony przy ul. Polskiej Organizacji Wojskowej. Kilkuletni budynek, centralne ogrzewanie. W sąsiedztwie dworzec, centrum przesiadkowe. W lokalu trzy pomieszczenia, toaleta. Klucze w biurze Waliszczak Nieruchomości. Cena ...

Powierzchnia
36,00 m2
Piętro
parter
Cena za m2
61,11 zł
cena 2 200
lokal na wynajem - Piotrków Trybunalski, Polskiej Organizacji Wojskowej
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Piotrków Trybunalski, Dworska

Piotrków Trybunalski, Dworska
działka na sprzedaż

GS-14711

Działka budowlana w Piotrkowie Trybunalskim. Położona przy ulicy Dworskiej, okolica ulicy Malinowej.  Zachodnia strona miasta. Działka położona bezpośrednio przy drodze gminnej oraz drodze wewnętrznej.  Wraz z działką nabywa się udziały w działce stanowiącej ...

Powierzchnia
1 149,00 m2
Cena za m2
256,74 zł
cena 295 000
działka na sprzedaż - Piotrków Trybunalski, Dworska
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Ręczno

Ręczno
działka na sprzedaż

GS-14701

CENA DO NEGOCJACJI. Oferta sprzedaży działki położonej  w miejscowości Ręczno Nieruchomość o powierzchni 1392m2.  Nieruchomość o regularnym kształcie. Szerokość od ulicy 31m. Głębokość 43m. Dojazd do działki drogą gminną, asfaltową.  Media: prąd, woda w ...

Powierzchnia
1 392,00 m2
Cena za m2
79,02 zł
cena 110 000
działka na sprzedaż - Ręczno
Kryteria wyszukiwania

rozumiem