bez prowizji
dom na sprzedaż - Sulejów (gw), Uszczyn, Działkowa

Sulejów (gw), Uszczyn, Działkowa
dom na sprzedaż

DS-14906

Dom w Uszczynie do sprzedania Dom parterowy z poddaszem użytkowym. Parter: - salon z kominkiem, - kuchnia, - gabinet, - toaleta, - kotłownia, - garaż. Na półpiętrze duża łazienka. Poddasze - trzy sypialnie, każda z balkonem. Garderoba. Na parterze ...

Powierzchnia
230,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
2 137 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
6 652,17 zł
cena 1 530 000
dom na sprzedaż - Sulejów (gw), Uszczyn, Działkowa
nowa oferta
lokal na wynajem - Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski
lokal na wynajem

LW-14905

Nowy lokal 28m2, wysoki standard wykończenia. Świeżo po generalnym remoncie. Jedno pomieszczenie, aneks kuchenny. Budynek w centrum Piotrkowa. Winda.  Centralne ogrzewanie z sieci miejskiej. Klimatyzacja. Toaleta w korytarzu. Klucze w Biurze Waliszczak ...

Powierzchnia
28,00 m2
Piętro
1
Cena za m2
37,50 zł
cena 1 050
lokal na wynajem - Piotrków Trybunalski
nowa oferta
lokal na wynajem - Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski
lokal na wynajem

LW-14904

Do wynajęcia lokal przy ul. Śląskiej  Na parterze powierzchnia 77m2 w trakcie wykańczanie. Cena najmu 35zł/m2 brutto. Dostępne również:  Do wynajęcia hala magazynowa z powierzchnią biurową 1. Hala o powierzchni 183m2. Wymiary 10x18m. Wysokość 3,75 ...

Powierzchnia
77,00 m2
Piętro
parter
Cena za m2
31,82 zł
cena 2 450
lokal na wynajem - Piotrków Trybunalski
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Rozprza

Rozprza
dom na sprzedaż

DS-14903

  ????✨ Wyjątkowa nieruchomość w centrum Rozprza – dwa domy na jednej działce! ✨???? Możliwość zamiany na mieszkanie 3-4 pokojowe  na parterze  Na sprzedaż niezwykle atrakcyjna nieruchomość o ogromnym potencjale, położona w samym centrum Rozprza. Działka o ...

Powierzchnia
150,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
475 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
4 533,33 zł
cena 680 000
dom na sprzedaż - Rozprza
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Piotrków Trybunalski, Południowa

Piotrków Trybunalski, Południowa
dom na sprzedaż

DS-14902

Do sprzedania nieruchomość przy ul. Południowej 8 w Piotrkowie Dom z 1990roku. Parter i piętro. Powierzchnia około 70m2. Parter: Kuchnia - 11m2, Łazienka (wanna i prysznic) - 5m2. Toaleta - 1m2. Pomieszczenie gospodarcze - 2m2. Pokój - 6m2. Korytarz - 8m2. Piętro: pokój ...

Powierzchnia
70,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
641 m²
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
4 142,86 zł
cena 290 000
dom na sprzedaż - Piotrków Trybunalski, Południowa
oferta na wyłączność
lokal na sprzedaż - Rozprza, Niechcice

Rozprza, Niechcice
lokal na sprzedaż

LS-14901

Budynek handlowo-usługowy w Niechcicach Budynek o powierzchni użytkowej około 65m2. Składający się z sali sprzedaży 45m2 oraz zaplecza 20m2. Wejście bezpośrednio od ulicy. W lokalu na podłodze terakota. Okna PCV. Woda, prąd, szambo. Budynek murowany, ocieplony, ...

Powierzchnia
65,00 m2
Cena za m2
1 536,92 zł
cena 99 900
lokal na sprzedaż - Rozprza, Niechcice
nowa oferta
dom na sprzedaż - Wola Krzysztoporska, Jeżów

Wola Krzysztoporska, Jeżów
dom na sprzedaż

DS-14900

  ????✨ Nowoczesny dom premium z 2025 roku – komfort, przestrzeń i spokój! ✨???? Na sprzedaż wyjątkowy, energooszczędny dom o powierzchni użytkowej 171,82 m², położony w spokojnej i zielonej okolicy w rejonie Wola Krzysztoporska. To idealna propozycja dla osób ...

Powierzchnia
208,64 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 400 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
5 991,18 zł
cena 1 250 000
dom na sprzedaż - Wola Krzysztoporska, Jeżów
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski
mieszkanie na wynajem

MW-14899

Doskonała oferta mieszkania do wynajęcia!!!! Mieszkanie  do wynajęcia na zamkniętym osiedlu  Mieszkanie o pow. 32m składające się: pokój z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka,   przedpokój Kuchnia wyposażona w nowe sprzęty AGD - lodówka z zamrażalnikiem, ...

Powierzchnia
32,00 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
53,12 zł
cena 1 700
mieszkanie na wynajem - Piotrków Trybunalski
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Gorzkowice

Gorzkowice
mieszkanie na sprzedaż

MS-14898

Na sprzedaż oferujemy wyjątkowo jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 52,33 m². Położone na 3 piętrze w bloku 4-pętrowym. To idealna propozycja dla osób, które cenią przestrzeń i chcą urządzić wnętrze według własnego pomysłu. Lokal posiada 2 jasne przestronne ...

Powierzchnia
52,33 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
3 821,90 zł
cena 200 000
mieszkanie na sprzedaż - Gorzkowice
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski
mieszkanie na wynajem

MW-14897

Oferta wynajęcia mieszkania w rejonie ul Kościelnej Do wynajęcia mieszkanie o po. 49 m 2 składające się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Mieszkanie znajduje się  na 2 piętrze w bloku czteropiętrowym.   Nowe instalacje, świeże gładzie,  nowe glazury ...

Powierzchnia
49,00 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
34,69 zł
cena 1 700
mieszkanie na wynajem - Piotrków Trybunalski
Kryteria wyszukiwania

rozumiem