Opis nieruchomości
Oferta sprzedaży 50% udziałów w prawie własności domu wielorodzinnego położonego w Gomunicach, powiat radomszczański.
Nieruchomość została zbudowana w 1906 roku, II kondygnacyjny z częścią I kondygnacyjną.
Wjazd na posesję od strony ul. Wojska Polskiego.
Dostęp możliwy również od strony ul. J.Słowackiego.
W budynku jednokondygnacyjnym o powierzchni 105,70 m2, znajduje się jeden lokal mieszkalny składający się z przedpokoju, kuchni, 3 pokoi, strychu. budynek posiada osobne wejście.
Budynek II kondygnacyjny o powierzchni 207,70m2, z odrębnym wejściem. Budynek składa się z 4 lokali mieszkalnych, z możliwością wykorzystania lokali na parterze pod usługi, np. usługi pocztowe.
Na każdej kondygnacji znajdują się 2 lokale, składające się z dużej kuchni i pokoju, każdy o łącznej powierzchni około 50m2.
Istnieje możliwość połączenia lokali znajdujących się na kondygnacji.
Nieruchomość wymaga gruntownego remontu.
Budynki położona są na dwóch działkach o powierzchni 2014m2.
Powyższa oferta obejmuje również sprzedaż sąsiadującą działkę o powierzchni 548m2.
Łączna powierzchnia dziek wynosi 2562m2, zbliżone kształtem do litery T.
Na działce znajduję się również budynek o powierzchni 80,30m2, wybudowany w latach 60. Początkowo pełnił on funkcję mieszkalne, ale ze względu na stan techniczny aktualnie traktowany jest jako nieruchomość gospodarcza.
Cena 110.000 zł. za 50% udziału w prawie własności.
Zapraszamy !!!!!!
Nota prawna
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.